Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(aiwita @ 2009 04 29, 08:56)
nu aisku, gi negraziu niekas nekelia i dienos sviesa smile.gif



patikek cia kartais tooookiu groziu ikelia kad net geda ziuret buna ir dar tos kurios tai daro is serijos "as asas".

Masa neprisiruosiu vis taves pagirti bet man visi tavo darbeliai paskutiniai pauosaliukai labai labai net ir ta skilusi monro thumbup.gif
Papildyta:
Jenifer TP aliejiniai daziukai gan pikti todel neapsigauk jie tokie sausoki ypac sottile megsta apvozoti bet aliejinis vatos yamponelis padeti istaiso. Jau geriau pas Meno muzoje nusikalk koki rinkinuka is maziau spalvyciu bet juk jei reiks kokios atspalvines negi nesusimakaluosi nieko
P.S. mano akys jau sviesios, todel labai tikuos kad sokolada jau turi pasiruosus smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 04 29, 07:46)
Sobieskos prognozes:tikrai suskils dar papildomai, tik luktelk ir paminesi mano zodi biggrin.gif ...nepamirsk prisiduoti mirksiukas.gif


Tai yra yra jau tie skylimai irnesakyk.gif tiesiog fotkėj jų nesimato, nes kai užtepinėjau skylimus, tai mažųjų smulkiųjų nebuvo dar, nors Retro abu lako sluoksnius gerai išdžiovinui, ir po tarpelių įtepimų gerai išdžiovinau.
Atsakyti
QUOTE(Tallina @ 2009 04 28, 19:59)
Dar viskas gerai kol nerandi dekupažo paakiuos..  lotuliukas.gif Na bet tau dar negresia  smile.gif


tai, kad jau randu, stoviu karta prie veidrodzio is ryto po tokios geros dekupazines nakties, ziuriu i save ir matau paakyse rauksles. Net nesupratau, kaip mintis i galva atejo: ,,nieko, uztepsiu dvikomponenti, tada ne taip matysis tos rauksles". Siaubas, paskui pagavau save ka as galvoju doh.gif


Merginu darbai fantastiski, ypac lekstute su obuoliukais ir orchideju remelis wub.gif pasaka
Atsakyti
Broliai meškinai, kur ant skrynios amžinai...pasakas prisiminiau biggrin.gif
user posted image

Kaip visada...atvirai ir detaliai
user posted image

Saule savo daro...siai savaitei pakaks cool.gif

Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2009 04 28, 22:14)

labai gražus suoliukas thumbup.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 29, 07:07)
Atnešu į dienos šviesą saviškį padėkliuką, sendintą su Retro. Sakyčiau tokie reti skylimai gavosi, pats daiktas tokį tarsi marmurinį paviršių įgijo.

kokie skilimai gražūs wub.gif nu vis dar reikia man to retro ir aišku niekaip neparsisiunčiu doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 29, 08:18)
Nu man ji prie pat namų, bet po vieno nemalonaus "pasisvečiavimo" ten aš kažkaip tą vietelę aplenkiu.

hihihi.gif tai važiuok į šilainius biggrin.gif
kokios spalvos tau reikia? rolleyes.gif turiu paletę tą iš TP, mielai galiu duoti kokios spalvos reikia mirksiukas.gif tiek tu ten ir tesunaudosi, o pabandžius apsispręsi ar tinka tau šitie ar geraiu kokybiškesnius pirkti mirksiukas.gif
o ir aš juo greičiau baigsiu, kad geresnių įsigyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 29, 09:18)
blink.gif  kas tas yr?

LEBUT Labai subtilus ir toks salyčiau romantiškai minimalistinis rėmelis, labai labai  wub.gif . Dabar išduok paslaptį kur gavai tokias gražias orchidėjas, man labai reikia orchidėją persodinti ir noriu su orchidėjomis dekoruoti vazonėlį. Niekur nerandu pieštų, fotkintų nenoriu  schmoll.gif


aciuks.gif Servetėles pirkau Norfos parduotuvėje, parduoda pakeliais. Turiu jų daugiau, jei Vilniuje, galėčiau pasidalinti, pasikeisti ax.gif
Atsakyti
sobieska kokie nerialus meskina wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sobieska reiekjo nors taskiuku dydi pakeist smile.gif
Atsakyti
[quote=sobieska,2009 04 29, 09:42]
Broliai meškinai, kur ant skrynios amžinai...pasakas prisiminiau biggrin.gif

Kaip visada...atvirai ir detaliai

Broliai meškinai kokie smagūs ploja.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 29 balandžio 2009 - 09:01
kokie smagus meskuciai smile.gif aij nai nai
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 29, 09:59)
Sobieska reiekjo nors taskiuku dydi pakeist smile.gif

blink.gif nelabai supratau, prasyciau detaliau
Gal turejai omeny, kad ant servetkos tokie patys CIA
Meskinai perduoda visoms oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 29 balandžio 2009 - 09:58
Maša papuošalai tokie vasariški wub.gif

lebut labai subtilus rėmelis 4u.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 29, 08:37)
Tai yra yra jau tie skylimai irnesakyk.gif tiesiog fotkėj jų nesimato, nes kai užtepinėjau skylimus, tai mažųjų smulkiųjų nebuvo dar, nors Retro abu lako sluoksnius gerai išdžiovinui, ir po tarpelių įtepimų gerai išdžiovinau.


Žydraake superinis skilimas, gal gali plačiau papasakoti kaip tepi sluoksnius, maždaug kokio storio , kokia kryptim?? susidirbau praeitą savaitę nerealiai su visais dvikomponenčiais: retro, aplikraftu.... verysad.gif laimei užteko sveikos nuovokos, bent sotilę ant pliauskos bandyt..... verysad.gif
rodau dėžutę , kaip kad neseniai sakė Ingusia31 "patikek cia kartais tooookiu groziu ikelia kad net geda ziuret buna" , kur naudojau retro... :negana to, kad skilimas gavos smulkus , netolygus ir negražus , užpurškiau sintetinį įtrinimų neišdžiovinus.... doh.gif gavos apie sklilimus kažkokie pabaltavimai.... rodau, nes buvau jau prisišnekėjus , kad parodysiu... blush2.gif :
user posted image

Sobieka gražūs meškiai wub.gif čia dekupažinis popierius ?? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo versus*: 29 balandžio 2009 - 10:05