Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

aiwita gulščiukas superinis, net į galvą nešovė tokia mintis darbo įrankius dailinti. clap_1.gif clap_1.gif

Nuotraukų rėmelis sendintas vienkomponenčiu Crackle medium
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 28 balandžio 2009 - 22:38
o kazi kodel ziliukas nebeateina i sm???
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 28, 23:27)
O gal kartais pastebėjai ar nėra ten po vieną tūbelę aliejinių dažų?  blush2.gif

Yra ir po vieną, bet tau prireiks tokios, kokios neturėsi lotuliukas.gif Taigi, siūlau rinkinuką rolleyes.gif
Atsakyti
Atnešu į dienos šviesą saviškį padėkliuką, sendintą su Retro. Sakyčiau tokie reti skylimai gavosi, pats daiktas tokį tarsi marmurinį paviršių įgijo.
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 29, 08:07)
Atnešu į dienos šviesą saviškį padėkliuką, sendintą su Retro. Sakyčiau tokie reti skylimai gavosi, pats daiktas tokį tarsi marmurinį paviršių įgijo.

zydrake,koks padekliukas,tas sklilimas tai tiesiai i desimtuka thumbup.gif
Atsakyti
Aiwita nu pavaret blink.gif lotuliukas.gif thumbup.gif bigsmile.gif

Lebut, Nuostabu !!!! Mistika man tas vienkomponentis, nu niekaip negaliu dazu uztept tolygiai. Respect 4u.gif

Zydraake, kooks grazus tas skilimas bigsmile.gif nu labai thumbup.gif

ech jus man pasakykit turbut dekupazintu darbu negraziu nebuna mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2009 04 29, 08:07)
Atnešu į dienos šviesą saviškį padėkliuką, sendintą su Retro. Sakyčiau tokie reti skylimai gavosi, pats daiktas tokį tarsi marmurinį paviršių įgijo.

Sobieskos prognozes:tikrai suskils dar papildomai, tik luktelk ir paminesi mano zodi biggrin.gif ...nepamirsk prisiduoti mirksiukas.gif

Lebut...remelis nu laaaabai fysnas, svelnumas neispasakytas
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 29, 07:27)
zydrake,koks padekliukas,tas sklilimas tai tiesiai i desimtuka thumbup.gif


Rimtai bigsmile.gif

QUOTE(Maša @ 2009 04 29, 07:36)
Zydraake, kooks grazus tas skilimas  bigsmile.gif  nu labai  thumbup.gif


Dėkui blush2.gif

Šiaip iš antro karto tik taip gavosi.
Bet kolkas dar neįsigijau lako, kurį užtepus/užpurškus ant Retro daugiau nebeskylinėtų. Fotkėj nesimato, bet realiai yra smulkių trūkių.
Atsakyti
Jennifer vis dar blaskaisi be aliejiniu dazu mirksiukas.gif Mano patarimas tau-nuvaryk i TP ir pasiimsi visa palete tik uz 28 lt.turesi 24 atspalviu dazu tubeles ir dar priedu gausi dovanele, kokia nesakysiu, kad butu stimulas nuvaziuot biggrin.gif
Atsakyti
nu padekliukas tai super cooooool thumbup.gif
ir tas remelis superinis...
ale gi ot grazu viskas...
nu aisku, gi negraziu niekas nekelia i dienos sviesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 04 29, 08:36)
Aiwita nu pavaret  blink.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif

Lebut, Nuostabu !!!! Mistika man tas vienkomponentis, nu niekaip negaliu dazu uztept tolygiai. Respect  4u.gif

ech jus man pasakykit turbut dekupazintu darbu negraziu nebuna  mirksiukas.gif


Ir man kol gavosi doh.gif tai tiek darbų sugadinau. Bet galiu pasidalinti patirtimi: nudažau pagrindą teptuku ryškia norima spalva, kai išdžiūva tepu teptuku vienkomponentį. Kai jis išdžiūva, jau galima tepti šviesia kontrastinga spalva. Tik aš tai darau su voleliu, ir labai greitai yahoo.gif Volelį prieš voluojant reikia vienodai "įmirkyti dažuose ir nusausinti", geriausia jei turit "volelį su vonele" tokiu būdu vienodai pasiskirsto dažai.
Sėkmės darbuose, jei kas nepavyks dar klauskit, kuo galėsiu, pagelbėsiu ok.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2009 04 29, 08:46)

Lebut...remelis nu laaaabai fysnas, svelnumas neispasakytas


Dėkui, aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 29 balandžio 2009 - 08:12
QUOTE(sobieska @ 2009 04 29, 07:53)
Jennifer vis dar blaskaisi be aliejiniu dazu mirksiukas.gif  Mano patarimas tau-nuvaryk i TP ir pasiimsi visa palete tik uz 28 lt.turesi 24 atspalviu dazu tubeles ir dar priedu gausi dovanele, kokia nesakysiu, kad butu stimulas nuvaziuot biggrin.gif

blink.gif kas tas yr?
Jau dašuto lotuliukas.gif Nu man ji prie pat namų, bet po vieno nemalonaus "pasisvečiavimo" ten aš kažkaip tą vietelę aplenkiu. Nieko aš ten ypatingo nerandu, o be to dar ir brangu man ten viskas, geriau renkuosi jyską arba erby, man kaip paprastam žmogeliui ten prieinamesnės ir kainos ir bendravimas tongue.gif
LEBUT Labai subtilus ir toks salyčiau romantiškai minimalistinis rėmelis, labai labai wub.gif . Dabar išduok paslaptį kur gavai tokias gražias orchidėjas, man labai reikia orchidėją persodinti ir noriu su orchidėjomis dekoruoti vazonėlį. Niekur nerandu pieštų, fotkintų nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 29 balandžio 2009 - 08:24