Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 28, 12:25)
Gal pirmą per ploną, nes kiek man žinoma ir aš tokią klaidą padariau, nes nuo pirmojo tas gylis ir priklauso, o aš jį ne per storiausią tepiau, bet tikrai ir ne plonai, bet vis tiek, nieko gero nesigavo. Teks trinti su aliejiniais, reikės eiti pirkti  bebe.gif

Taip ir iškeliauja pinigėliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 28, 11:25)
Gal pirmą per ploną, nes kiek man žinoma ir aš tokią klaidą padariau, nes nuo pirmojo tas gylis ir priklauso, o aš jį ne per storiausią tepiau, bet tikrai ir ne plonai, bet vis tiek, nieko gero nesigavo. Teks trinti su aliejiniais, reikės eiti pirkti  bebe.gif

ne ne - antra... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 28, 10:38)
ne ne - antra... mirksiukas.gif

Geras, nu antrą tai tepiau toookį storą, kad džiūvo parą vos ne doh.gif bet man sakė kad nuo pirmo priklauso blush2.gif Tai jį tikrai plonesnį nei antrą tepiau. Nieko nebesuprantu Maniau jo nuo pirmojo sluoksnio priklauso gylis, nuo antrojo - trūkio plotis, dydis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 04 28, 10:31)
Taip ir iškeliauja pinigėliai  rolleyes.gif

Tai va, man jau ir pačiai baisu darosi, kaip kokia apsėsta blink.gif
Atsakyti
glis siek tiek priklauso...juk nuo kuo ploniau, nebus kur islysti tam gyliui..bet siaip...mano asmeniskai kas daryta, kaip betepciau antra dazniausiai rezultatas tas pats, net uztepus pirmojo plonai (aiksu tas plonai - tai nera taip kad vos matosi) normalus tas gylis.
Atsakyti
Jennifer, pagal tai, ką mačiau, tai antras sluoksnis, manau, nebuvo labai storas...juk skeldėjimas nestambus...Ir dar...Gal ne tiek svarbu, nuo ko priklauso trūkio charakteris labiau - nuo pirmo ar antro sluoksnio...juk tai - reakcija, ir tepkim antrąjį kaip norim storai, bet jei pirmasis bus plonas, kas dalyvaus reakcijoj? Vadinasi, viskas dar priklauso nuo santykio. Panašiai kaip vienkomponentis...tepkim patį laką storų storiausiai, tačiau jei dažo bus mažai, skeldėjimas bus smulkus...Vadinasi, reikia rasti optimalų abiejų reakcijoje dalyvaujančių komponentų santykį.
Dėl aliejinio įtrynimo...O kas gi čia blogo, kad tai įsigysi? Pakanka mažo rinkinuko, ir turėsi visiems gyvenimo atvejams, tik labai rekomenduočiau rusų gamybos aliejinius dažiukus...kiek mačiau kitokių, spalvos tokios nenatūralios... doh.gif O tie rusiški...visai šalia, ranka paduot... mirksiukas.gif
Atsakyti
šitus[/url] atspausdinus ir jau apipurškus rolleyes.gif tikrai nenaudosiu, tad jei kam prireiktų, mielai padovanočiau rolleyes.gif ir dar vieną turiu, ale retro tipo fotkė, juodai ruda netgi biggrin.gif parke pora ant suoliuko sėdi rolleyes.gif jei kam reiktų, pafotkyčiau mirksiukas.gif
[/quote]


sakes kaaaaaip grazu...
as apakus...
nerealiai...
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 04 28, 11:57)
Jennifer, pagal tai, ką mačiau, tai antras sluoksnis, manau, nebuvo labai storas...juk skeldėjimas nestambus...Ir dar...Gal ne tiek svarbu, nuo ko priklauso trūkio charakteris labiau - nuo pirmo ar antro sluoksnio...juk tai - reakcija, ir tepkim antrąjį kaip norim storai, bet jei pirmasis bus plonas, kas dalyvaus reakcijoj? Vadinasi, viskas dar priklauso nuo santykio. Panašiai kaip vienkomponentis...tepkim patį laką storų storiausiai, tačiau jei dažo bus mažai, skeldėjimas bus smulkus...Vadinasi, reikia rasti optimalų abiejų reakcijoje dalyvaujančių komponentų santykį.
Dėl aliejinio įtrynimo...O kas gi čia blogo, kad tai įsigysi? Pakanka mažo rinkinuko, ir turėsi visiems gyvenimo atvejams, tik labai rekomenduočiau rusų gamybos aliejinius dažiukus...kiek mačiau kitokių, spalvos tokios nenatūralios... doh.gif O tie rusiški...visai šalia, ranka paduot... mirksiukas.gif

verysad.gif tikrai storas buvo... visą mažąjį buteliuką būtų gaila supilti, nu bet tikrai storai, kaip pusė piršto doh.gif Pirmas šiek tiek plonesnis, bet irgi plaukė normaliai, juk skaitau ką parašote, daug darbo idėjau į tą arbatinę, tai jau kaip ir negailėdama tepiau, kad tik būtų gražu blush2.gif
Aliejinius dažiukus nusipirksiu, o tuos kur rekomenduojate, rusiškus, kurioje parduotuvėlėje rasti? meno mūzoje ar kokioje raštinės prekių? Vilniaus gatvėje tokioje kažkada buvau. Aš dar galvoju gal man geriau kokius kelis atspalvius pirktis, kokį auksinį, sidabrinį, pilką, chaki ir rusvą, g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 28 balandžio 2009 - 13:46
o as irgi turbut ne vietoij paklausiu, bet....
itryniau sotile porporina, viskas buvo thumbup.gif iki to kol uzpurskiau sintetinio lako. pasiziurejau kad ta porporin tarsi issiliejo is tu trukiu. itrynus nieko nelaukiau is karto nupurskiau. kazi kaip reikia istikruju daryti??? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 04 28, 11:55)
glis siek tiek priklauso...juk nuo kuo ploniau, nebus kur islysti tam gyliui..bet siaip...mano asmeniskai kas daryta, kaip betepciau antra dazniausiai rezultatas tas pats, net uztepus pirmojo plonai (aiksu tas plonai  - tai nera taip kad vos matosi) normalus tas gylis.


Drysciau nesutikri tikrai sottile nuo pirmo sluoksnio priklauso gylis o nuo antro kvadratu dydis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kvartetas @ 2009 04 28, 15:20)
o as irgi turbut ne vietoij paklausiu, bet....
itryniau sotile porporina, viskas buvo  thumbup.gif  iki to kol uzpurskiau sintetinio lako. pasiziurejau kad ta porporin tarsi issiliejo is tu trukiu. itrynus nieko nelaukiau is karto nupurskiau. kazi kaip reikia istikruju daryti??? cool.gif


pirma karta purksti is toliau ir svelniai kad lakas neplauktu o tiesiog truputi padengtu, pasku idar karteli taip ... o paskui jau galima tepti teptuku ka tik nori 4u.gif del to plaukimo tai tikrai geriausia yra rinkti aliejinius dazus vat nors porporina irgi padeda kartais kai labai reik kazko tokioo... gero.... ka sunku nuplauti blush2.gif 4u.gif lotuliukas.gif KAIP MAN PATINKA AUKSINIAI BERNIUKAI lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu ingusia31 uz atsakima. pradzia gerai viska supratau, bet posto galo neikirtau, turbut todel kad blondine smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 28 balandžio 2009 - 15:11
QUOTE(kvartetas @ 2009 04 28, 16:11)
aciu ingusia31 uz atsakima. pradzia gerai viska supratau, bet  posto galo neikirtau, turbut todel kad blondine smile.gif


Aš irgi blondinė.. flirt.gif ..Kažkaip galas ir man nesuprantamas šį kartą... mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 28, 15:41)
Drysciau nesutikri tikrai sottile nuo pirmo sluoksnio priklauso gylis o nuo antro kvadratu dydis  4u.gif


turbut visada vienodai tepu...arba perplonai nesu tepus, nes jei daugiau dedu, man skirtumo nesijaucia.o siaip permazai niekam nera gerai...ir nereikia taip taupyti - per tuos taupymus tik medziagu gadinimas.
Atsakyti