Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 04 27, 22:06)
Aš, kad matytus sidabro spalvos porporina, darau taip: pirma įtrinu tamsesnės spalvos aliejiniais dažais, o paskui įtrinu porporina, tuomet jį ryškiai matosi, pabandyk, gal patiks  smile.gif 
Estetė, dėžutė  wub.gif

Estete, ir į sottile taip trini? Ir matosi ir gaunasi? bigsmile.gif
Andren, labai gražūs darbeliai. Padėkliukai simpatiški (pačios pirmieji bandymai buvo ant jų, žinau kaip jie "neskaniai" gaminasi, bent jau man), arbatinė sakyčiau įdomi, neproporcingas motyvas, pritapymai, gražu. Gal stalčiuką atitraukti būtų galima? blush2.gif žiūrinėjau ir aš šitą servetėlę, bet pirmasis vaizdas "pasigimdė" galvoje su kita.
Rėmelis ko gero labiausiai patiko, toks tyras, paprasatas, "švarus", tik gaila kad nykštukus "suvalgei" verysad.gif Na o tai kas į jį įrėminta tiesiog pavergė lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 27 balandžio 2009 - 22:44
QUOTE(sobieska @ 2009 04 27, 21:52)
Masenka girdi kaip rekiu, kad grazuuu ploja.gif

Violence idomiai sugalvojai-vienoj pusej pieva, kitoj dar grazesne. O kaip gavosi dovana seneliui mirksiukas.gif

Kol supratau kieno nikas lotuliukas.gif

rytoj gal įkelsiu, gal poryt rolleyes.gif labai daug nesamonių sugriuvę buvo sad.gif tai plušu tik dabar sad.gif na jau baigiau kaip ir beveik biggrin.gif rolleyes.gif

QUOTE(estetė @ 2009 04 27, 22:04)

kaip šauniai tu jas panaudojai thumbup.gif čia ryškintos tos gėlytės? rolleyes.gif

QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 04 27, 22:06)
O tu senai spausdini ant tokio storio lapų?

tiek aš tų darbelių ir bepridarius irnesakyk.gif spausdinus kelis, gal kokius 3 rolleyes.gif viskas kuo puikiausiai gavos rolleyes.gif

beja turiu šitus atspausdinus ir jau apipurškus rolleyes.gif tikrai nenaudosiu, tad jei kam prireiktų, mielai padovanočiau rolleyes.gif ir dar vieną turiu, ale retro tipo fotkė, juodai ruda netgi biggrin.gif parke pora ant suoliuko sėdi rolleyes.gif jei kam reiktų, pafotkyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 27 balandžio 2009 - 22:59
Maša - subtilus papuosaliukai

Violence - labai nuotaikinga, vasariska dezute, dziugina aki

Estete - simpatiska arbatine

Andren - labiausiai patiko dezute



Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2009 04 27, 23:36)

Labiausiai patiko rėmelis, jau spalvų grožis wub.gif čia kelias maišei?

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 27, 23:36)
Ir į sottile taip trini? Ir matosi ir gaunasi?  bigsmile.gif

Į sottile ir trinu, atrodo labai gražiai, pradžioje gailėjausi, kad paskubėjau ir nusipirkau porporiną, bet kai atradau šitą būdą, nuolat ją naudoju smile.gif

QUOTE(violence @ 2009 04 27, 23:59)

tiek aš tų darbelių ir bepridarius  irnesakyk.gif spausdinus kelis, gal kokius 3  rolleyes.gif viskas kuo puikiausiai gavos  rolleyes.gif

Man sakė, kad pats ploniausias popierius turi būti 0,9 mm (kalbu apie lazerinį spausdintuvą). Teigė, kad plonesnį nepatartina naudoti, nes gali sugadinti spausdintuvą, todėl ir klausiau kiek dažnai spausdini smile.gif
Atsakyti
na visu darbeliai simpatiski 4u.gif visom po balioneli 4u.gif

zlata happybday.gif birthday.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif man dziugu kad patiko blush2.gif

Violence Grazi vasariska dezute ir idomiai sukombinavai tas pievas thumbup.gif

Estete pasakiska dezute lelijom kvepia wub.gif

Andren man remielis patiko thumbup.gif
Atsakyti
labas rytelis, man jau galva sukasi nuo to dekupazo..atsiverciu siandien delfi sita puslapi ir galvoju graziai vienkomponentis suskiles lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo innguta: 28 balandžio 2009 - 07:46
QUOTE(innguta @ 2009 04 28, 08:46)
labas rytelis, man jau galva sukasi nuo to dekupazo..atsiverciu siandien delfi sita puslapi ir galvoju graziai vienkomponentis suskiles  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif nepilk druskos ant zaizdos, jau kaip nemegstu tokio skeldejimo doh.gif dar toks oras pasilaikys, tai tiek fotkiu galesiu idet wink.gif
Atsakyti
Dėkui už pastebėtą pievą 4u.gif

QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 04 28, 00:03)
Man sakė, kad pats ploniausias popierius turi būti 0,9 mm (kalbu apie lazerinį spausdintuvą). Teigė, kad plonesnį nepatartina naudoti, nes gali sugadinti spausdintuvą, todėl ir klausiau kiek dažnai spausdini  smile.gif

o kiek paprastas popierius? ar ne 0,8 ar net 0,6? doh.gif pamiršau biggrin.gif
šiaip aš ne namuose spausdinu mirksiukas.gif nešu tokiem šauniem vyrukam, jie turi printerių melejoną biggrin.gif ant kiekvieno parašyta kokį ima popierių mirksiukas.gif tai turi vieną kur 0,5mm siurbia 4u.gif
Atsakyti
Aciu Mamuk Indriuk 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(innguta @ 2009 04 28, 09:46)
labas rytelis, man jau galva sukasi nuo to dekupazo..atsiverciu siandien delfi sita puslapi ir galvoju graziai vienkomponentis suskiles  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jo visame kame jau dekupazai...Neblogai lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, čia aš, truputį atsinaujinau blush2.gif
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 28, 00:36)
Estete, ir į sottile taip trini? Ir matosi ir gaunasi?  bigsmile.gif

Į Sotile aliejinius tik įtrininėjau, nelabai ryškiai ir tie įsitrynė, nes, matyt, per ploną antrą sluoksnį lako dėjau, dabar reikės bandyt storiau užtept, jei gilesni grioveliai gausis, manau, įsitrins ir porporina, paskui purkst plonai kelis sluoksnius, turi išlikt.
QUOTE(violence @ 2009 04 28, 00:59)
kaip šauniai tu jas panaudojai  thumbup.gif čia ryškintos tos gėlytės?  rolleyes.gif

Aha, iš karto ir panaudojau, paryškintos gėlytės šiek tiek, pagyvintos rolleyes.gif
QUOTE(Maša @ 2009 04 28, 09:21)
Estete pasakiska dezute lelijom kvepia  wub.gif

Ačiū, Maša, tavo papuošaliukai irgi fantastiški 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 04 28, 10:19)
Labas, čia aš, truputį atsinaujinau  blush2.gif
Į Sotile aliejinius tik įtrininėjau, nelabai ryškiai ir tie įsitrynė, nes, matyt, per ploną antrą sluoksnį lako dėjau, dabar reikės bandyt storiau užtept, jei gilesni grioveliai gausis, manau, įsitrins ir porporina, paskui purkst plonai kelis sluoksnius, turi išlikt.

Gal pirmą per ploną, nes kiek man žinoma ir aš tokią klaidą padariau, nes nuo pirmojo tas gylis ir priklauso, o aš jį ne per storiausią tepiau, bet tikrai ir ne plonai, bet vis tiek, nieko gero nesigavo. Teks trinti su aliejiniais, reikės eiti pirkti bebe.gif
Atsakyti