Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 27, 18:40)
aga 4u.gif  del plauku lako tai kelis kartus purkst reikia, nupurski nudziuna vel purski,koki desimt kart taip smile.gif  jei yra galimybe su lazeriniu spauzdint,tai jis tobulas dekupazui,jokio papildomo vargo mirksiukas.gif


O kai klijais iš viršaus tepat, nenutrina dažų? Nes vieną kartą bandžiau, tai prisiklijavo visai gerai, bet kai kuriose vietose pabalo doh.gif Daugiau ir nebandžiau. Arba dar vieną variantą bandžiau supurškusi laku, bet tada klijai "nubėga kaip vanduo nuo žąsies plunksnų". schmoll.gif
Atsakyti
Zali lapukai kalasi ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Maša tavo papuosaliukai labai šarmingi... wub.gif
Atsakyti
wub.gif nu papuosaliukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 04 27, 11:37)
A dar Jennifer vazonas patiko......aš taip įtariu kad ir tulpės spalvą pakeitei smile.gif

Dėkui mirksiukas.gif
Nea, nekeičiau, tik papaišiau auksiuku blush2.gif
Kieno ten arbatinės padarytos mamytei? Man nerealios žinokite, nerealios, abi wub.gif .
O aš šaindien taip susinervinau, pabandžiau įtrinti savo sottile sendintą arbatinę sidabrine porporina, nieko nesigavo, nieko nesimato. Reikės važiuoti kažkada kažkur pirktis aliejinių kokių sidabro spalvos ar pilkų dažų įtrinimui, dar purškiamo sintetinio lako, ui, pradedu nemėgti sottilės mad.gif Tiek vargau, teik dariau ir negaliu baigti iki galo aggressive.gif
Atsakyti
na baigiau dar vieną darbuką rolleyes.gif
Vyruko krikšto mamai rolleyes.gif
Viena dėželės pusė
user posted image

Kita pusė viską apvarčius biggrin.gif
user posted image

Galima vartyti bile kaip rolleyes.gif

Mamukas Indriukas, Versus, Maša labai labai labai žaviuosi jūsų darbais 4u.gif
O spausdinant lazeriniu aš purškiu sintetiniu laku kokius 3 kart, tada mirkau šiltam vandenį apie 10min gal 4u.gif spausdinu ant 0,55mm storio popieriaus rolleyes.gif kalkė ten 4u.gif
Atsakyti
Masenka girdi kaip rekiu, kad grazuuu ploja.gif

Violence idomiai sugalvojai-vienoj pusej pieva, kitoj dar grazesne. O kaip gavosi dovana seneliui mirksiukas.gif
Atsakyti
Maša labai gražu, taip tip top pavasario sezonui thumbup.gif

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 27, 22:33)
Dėkui  mirksiukas.gif
Nea, nekeičiau, tik papaišiau auksiuku  blush2.gif
Kieno ten arbatinės padarytos mamytei? Man nerealios žinokite, nerealios, abi  wub.gif .
O aš šaindien taip susinervinau, pabandžiau įtrinti savo sottile sendintą arbatinę sidabrine porporina, nieko nesigavo, nieko nesimato. Reikės važiuoti kažkada kažkur pirktis aliejinių kokių sidabro spalvos ar pilkų dažų įtrinimui, dar purškiamo sintetinio lako, ui, pradedu nemėgti sottilės  mad.gif Tiek vargau, teik dariau ir negaliu baigti iki galo  aggressive.gif

Aš va bonka alyvinę vakar sugadinau ir nuploviau, o siandien su mazaja biski strioko buvo, tai dabar tik vyna geriu gimtadienio proga ir jau ne iki dekupazo man... wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 27 balandžio 2009 - 21:55
Labukas,
Įdedu ir aš prieš einant miegoti darbuką 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 27 balandžio 2009 - 22:06
QUOTE(Maša @ 2009 04 27, 19:54)

Jau bižuterijos grožis wub.gif įsivaizduoju, kiek daug darbo įdėta, ypatingai patiko susukta vielutė, taip originaliai atrodo smile.gif

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 27, 21:33)
O aš šaindien taip susinervinau, pabandžiau įtrinti savo sottile sendintą arbatinę sidabrine porporina, nieko nesigavo, nieko nesimato. Reikės važiuoti kažkada kažkur pirktis aliejinių kokių sidabro spalvos ar pilkų dažų įtrinimui, dar purškiamo sintetinio lako, ui, pradedu nemėgti sottilės  mad.gif Tiek vargau, teik dariau ir negaliu baigti iki galo  aggressive.gif

Aš, kad matytus sidabro spalvos porporina, darau taip: pirma įtrinu tamsesnės spalvos aliejiniais dažais, o paskui įtrinu porporina, tuomet jį ryškiai matosi, pabandyk, gal patiks smile.gif

QUOTE(violence @ 2009 04 27, 21:59)
O spausdinant lazeriniu aš purškiu sintetiniu laku kokius 3 kart, tada mirkau šiltam vandenį apie 10min gal  4u.gif  spausdinu ant 0,55mm storio popieriaus  rolleyes.gif kalkė ten 4u.gif

Darbelio idėja thumbup.gif
O tu senai spausdini ant tokio storio lapų?

Estetė, dėžutė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja_Mėja: 27 balandžio 2009 - 22:08
QUOTE(Zlata @ 2009 04 27, 21:54)
Maša labai gražu, taip tip top pavasario sezonui thumbup.gif
Aš va  bonka alyvinę vakar sugadinau ir nuploviau, o siandien su mazaja biski strioko buvo, tai dabar tik vyna geriu gimtadienio proga ir jau ne iki dekupazo man... wacko.gif


Zlata
ploja.gif ploja.gif happybday.gif 4u.gif 4u.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif 4u.gif 4u.gif happybday.gif ploja.gif ploja.gif alc.gif sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 27 balandžio 2009 - 22:34
Sveikos,nu darbeliu grozis,vel puse nakties stoves vaizdai doh.gif lotuliukas.gif ,uzmigti negalesiu.Visi tokie grazus,kad nezinau,jei leistumet rinkti,ko atsisakyti reiketu blush2.gif
Dedu ir as kelis padekupazintus daiktukus,aisku prie jusu darbeliu nera ko lygintis mirksiukas.gif ,bet as cia dar fukse rolleyes.gif
Padekliukai ant kamstinio pagrindo
user posted image
remelis
user posted image
dezute
user posted image
user posted image
Atsakyti