Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

Dar kartelį ačiū už komplimentus. Smagu, kad patinka ir kitiems bigsmile.gif

QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 04 26, 22:27)
Balte, o koki laka rekomendavo gabii? as gal ka ir praleidau smile.gif labai ir man tokio lako reiketu smile.gif

Ten buvo kitoje temoje (30 dekupažo temoje) kalba apie lakus ir ji minėjo, kad naudoja IMA laką. Tai šį ir įsigijau. smile.gif

Mamuk Indriuk, kortinė tikrai labai originaliai ir šauniai atrodo, puiki bus dovana. smile.gif
Versus, man taip pat labai imponuoja tavo stilius ir darbelių dailumas. Na, niekaip nepasakyčiau, kad esi naujokė. rolleyes.gif
Atsakyti
innguta, a už citrininę dėžutę 4u.gif Bet ir antroji graži, man tiesiog citrininės spalva labiau prie širdies ax.gif
Atsakyti
Innguta,man tai ta citrusinė dėžutėtokia niam niam wub.gif
Nu dabar jei nesuklysiu Mamuko Indriuko kortinė thumbup.gif thumbup.gif
Dar vis sirguliuoju biški su pometim nekas doh.gif Tai jau jei suklydau tai pardon 4u.gif

A dar Jennifer vazonas patiko......aš taip įtariu kad ir tulpės spalvą pakeitei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grite: 27 balandžio 2009 - 11:40
Man belieka tik pasikartoti, taciau visoms didziausi komplimentai 4u.gif

Mamuko Indriuko kortu dezute patiko labiausiai, gal del to, kad jos stiliukas man prie sirdies wub.gif

Nekantriai laukiam nauju sedevru bigsmile.gif
Atsakyti
Mamuk Indriuk, ant ko spausdinai paveikslėlį? aš kaip tik dabar ir atlieku tokius bandymus užtai ir smalsauju mirksiukas.gif
Innguta, labai graži dėželė 4u.gif Ale kaip gražiai tau gaunasi tuos šonelius dažais suterliot bigsmile.gif Tiesa, aš būsiu už mėlyna dėžutę

Tiesa, o pvz. raudonoje arbatinėje, šonai susendinti lyg vietomis (plėmais)- kaip tai padarote? tepate ploniau ir storiau vietomis, ar tik kai kur neįtrinate?- neįžiūriu aš per tiek toli lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugu: 27 balandžio 2009 - 13:24
Klausykit, mergaites, as cia truputi ne i tema, bet as irgi noriu tokios arbatines dezutes blush2.gif
kur galeciau gauti?
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2009 04 27, 13:19)
Mamuk Indriuk, ant ko spausdinai paveikslėlį? aš kaip tik dabar ir atlieku tokius bandymus užtai ir smalsauju mirksiukas.gif
Innguta, labai graži dėželė 4u.gif Ale kaip gražiai tau gaunasi tuos šonelius dažais suterliot bigsmile.gif Tiesa, aš būsiu už mėlyna dėžutę

Tiesa, o pvz. raudonoje arbatinėje, šonai susendinti lyg vietomis (plėmais)- kaip tai padarote? tepate ploniau ir storiau vietomis, ar tik kai kur neįtrinate?- neįžiūriu aš per tiek toli lotuliukas.gif

aciu visoms uz grazius zodzius wub.gif ikvepiat dirbti ir stengtis toliau thumbup.gif

cia visur teptas dvikomponentis, tik itrinta vietom, nes kai kur labai smulkiai suskilo, tai kad paslepti trukumus itryniau tik vietomis. blush2.gif

aiwita, tu nori mediniu ruosiniu? tau ju yra visur artmanijoj, senas naujas, as pirkau is ziideco cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo innguta: 27 balandžio 2009 - 14:46
sirse aciu 4u.gif
gugu spauzdinu ant paprasto popieriaus,bandziau ant silko popieriaus,ir ryzinio,bet vargas ,jis labai plonas,tai vos printerio nesuedziau doh.gif o ant paprasto atspauzdinus gerai suslapinu uzmerkiu i vandeni tada is abieju pusiu priklijuoju,kol kas sekesi puikiai taip,siaip ryzinis dar labai gerai popierius,ir spauzdinu tik su lazeriniu spauzdintuvu,galima ir su rasaliniu,bet tada nupurks paveiksliuka plauku laku kelis kartus ,kad dazai nenubegtu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 27, 17:02)
sirse aciu 4u.gif 
gugu spauzdinu ant paprasto popieriaus,bandziau ant silko popieriaus,ir ryzinio,bet vargas ,jis labai plonas,tai vos printerio nesuedziau doh.gif  o ant paprasto atspauzdinus gerai suslapinu uzmerkiu i vandeni tada is abieju pusiu priklijuoju,kol kas sekesi puikiai taip,siaip ryzinis dar labai gerai popierius,ir spauzdinu tik su lazeriniu spauzdintuvu,galima ir su rasaliniu,bet tada nupurks paveiksliuka plauku laku kelis kartus ,kad dazai nenubegtu mirksiukas.gif

o jei lazeriniu,tai purksti nereikia? Kaip tik siandien atspausdino, idomu kaip gausis...
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 04 27, 17:05)
o jei lazeriniu,tai purksti nereikia? Kaip tik siandien atspausdino, idomu kaip gausis...

nea nereikia niekas nenubegs,gali drasiai dekupazint mirksiukas.gif tik suslapink gerai ir is abieju pusiu klijuok ta prasme ant dezutes uzdek kliju po to slapia paveiksliuka ir vel klijuok,kad kai dzius is vidaus oro pusliu neismestu smile.gif
Atsakyti
o as kai spausdinu su rasaliniu man plauku lakas per mazai uzfiksuoja spalvas. gali susilieti spalvikes. as purskiu su sintetiniu laku thumbup.gif

arbatines fantastiskos abi. o mamukas is manes jau komplimentus pasiieme 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 27 balandžio 2009 - 17:07
QUOTE(kvartetas @ 2009 04 27, 18:07)
o as kai spausdinu su rasaliniu man plauku lakas per mazai uzfiksuoja spalvas. gali susilieti spalvikes. as purskiu su sintetiniu laku thumbup.gif

arbatines fantastiskos abi. o mamukas is manes jau komplimentus pasiieme  4u.gif

aga 4u.gif del plauku lako tai kelis kartus purkst reikia, nupurski nudziuna vel purski,koki desimt kart taip smile.gif jei yra galimybe su lazeriniu spauzdint,tai jis tobulas dekupazui,jokio papildomo vargo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 27 balandžio 2009 - 17:41