Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė


versus suprantu tave,bet paziurek tai kitu kampu,jei kopijuoja vadinas darbas isties puikus 4u.gif ,pagarba violencei,kad neslepe jog tai kopija,bet turiu pastebet orginalas kelia didesni ispudi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 04 27, 09:33)
Violence, dėžutė buvo mano verysad.gif nenoriu vėl plėtoti temos apie kopijavimą ir palgijavimą, juolab, kad pati rašai, kad dėžutę nukopijavai  4u.gif viskas ok šitoj vietoj, todėl patylėsiu, tik galiu pasakyt, kad nuotaikos tai man tikrai nepakėlė .... galit saktyt, kad servetėlės vienodos ir joks čia kopijavimas... bet sutikit, yra ne tik servetėlės, bet ir idėjos kaip jas panaudot...
čia orginalas :

Labai atsiprašau už sugadintą nuotaiką user posted image tikrai nenorėjau 4u.gif
Jūsų originalas milijoną kartų gražesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
versus*, tavo darbai nerealūs, tad neišvegsi žavėjimosi ir kartojimų, tik gal ne visos prisipažins ir pasirodys. Tad neliūdėk mirksiukas.gif
Kaip džiaugiuosi,kad tavo švyturio nebuvau mačius. Gal tada irgi nuliūdinau tave, nors tai tik servetėlės padiktuotas panašumas.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 04 27, 10:55)
versus*, tavo darbai nerealūs, tad neišvegsi žavėjimosi ir kartojimų, tik gal ne visos prisipažins ir pasirodys. Tad neliūdėk  mirksiukas.gif
Kaip džiaugiuosi,kad tavo švyturio nebuvau mačius. Gal tada irgi nuliūdinau tave, nors tai tik servetėlės padiktuotas panašumas.

As irgi norejau ta svyturi deti ant dezutes, bet pamacius jau padaryta darba, tikrai nesinorejo kartotis... Todel be problemu abu svyturiukus is tos serveteles pritaikiau ant remeliu... Rezultatas dziugina sirdi ir nieko nekopijavau. Todel manyciau, kad gali butu isvengt kopijavimo. Arba tiesiog nesigirti tokiu darbu.

P.s. cia kaip ir versus* palaikymas 4u.gif console.gif
Atsakyti
visa savaitgali buvau dingus tai darbu darbeliu grozi iejus pamaciau..esu suzaveta visais jusu darbeliai..o kortine Indriuko wub.gif tai is vis super.

ir as keliu savo penktaji darbeli ir rinksiuosi kuria is dvieju arbatiniu dovanoti mamai blush2.gif buciau dekinga, jeigu pasakytumet savo nuomone blush2.gif
user posted image
user posted image
priminimui pirmoji dezute
user posted image
Atsakyti

innguta tos citusinines dezutres krasteliai kaip dera,tarytum tokie cukriniai,skanus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 04 27, 11:01)
As irgi norejau ta svyturi deti ant dezutes, bet pamacius jau padaryta darba, tikrai nesinorejo kartotis... Todel be problemu abu svyturiukus is tos serveteles pritaikiau ant remeliu... Rezultatas dziugina sirdi ir nieko nekopijavau. Todel manyciau, kad gali butu isvengt kopijavimo. Arba tiesiog nesigirti tokiu darbu.

P.s. cia kaip ir versus* palaikymas  4u.gif    console.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(innguta @ 2009 04 27, 11:03)
visa savaitgali buvau dingus tai darbu darbeliu grozi iejus pamaciau..esu suzaveta visais jusu darbeliai..o kortine Indriuko  wub.gif  tai is vis super.

ir as keliu savo penktaji darbeli ir rinksiuosi kuria is dvieju arbatiniu  dovanoti mamai  blush2.gif  buciau dekinga, jeigu pasakytumet savo nuomone  blush2.gif


Žiūriu tu irgi atradusi kažką savo..ir turi jau savo stiliuką...Ir taip viskas, bent jau man nematyta.. ax.gif ..Abi arbatinės gražios.. 4u.gif ..O dovanočiau galbūt tą, kuri labiau prie virtuvės tiktų.. biggrin.gif ..Kokios spalvos ten vyrauja..maždaug ir bandyčiau derinti, kuri ten labiau derėtu.. 4u.gif ..Nu labai gražu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 27, 09:42)
versus suprantu tave,bet paziurek tai kitu kampu,jei kopijuoja vadinas darbas isties puikus 4u.gif ,pagarba violencei,kad neslepe jog tai kopija,bet turiu pastebet orginalas kelia didesni ispudi 4u.gif

ačiū 4u.gif dekupaže su naujokė ir tikrai dar pakankamai žalia, todėl, iš kitos pusės pagalvojus, smagu, jei mano darbas galėjo būti įkvėpimo šaltiniu 4u.gif blush2.gif
QUOTE(violence @ 2009 04 27, 09:50)
Labai atsiprašau už sugadintą nuotaiką user posted image tikrai nenorėjau  4u.gif
Jūsų originalas milijoną kartų gražesnis  mirksiukas.gif

viskas ok Violence friends.gif 4u.gif nieko asmeniško, tik išsakiau savo poziciją mirksiukas.gif

QUOTE(Lachesė @ 2009 04 27, 09:55)
versus*, tavo darbai nerealūs, tad neišvegsi žavėjimosi ir kartojimų, tik gal ne visos prisipažins ir pasirodys. Tad neliūdėk  mirksiukas.gif
Kaip džiaugiuosi,kad tavo švyturio nebuvau mačius. Gal tada irgi nuliūdinau tave, nors tai tik servetėlės padiktuotas panašumas.

4u.gif Lachese ačiū blush2.gif o su švyturiu taigi ten visai kita istorija ,- aš pati Tau jį parodžiau, o ir jie skirtingi visai.... 4u.gif

kopijavimo tema išsemta,- jokių daugiau komentarų ar kalbų apie tai 4u.gif visoms kūribingos, šiltos ir gražios savaitės 4u.gif
Atsakyti

versus tu labai gera naujoke 4u.gif kitomtik pavydet tavo darbu grozio 4u.gif kas bus toliau doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Innguta labai saunios ir skanios arbatinės 4u.gif Abi wub.gif Bet jei jau rinktis reikia, sau jamciau pirmaja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2009 04 27, 11:03)

Jau pirmos arbatinės grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2009 04 27, 11:03)

ir as keliu savo penktaji darbeli ir rinksiuosi kuria is dvieju arbatiniu  dovanoti mamai  blush2.gif  buciau dekinga, jeigu pasakytumet savo nuomone  blush2.gif

blink.gif turbut isproteciau, jei reiktu paciai issirinkt, nu tokios jau fantastiskos abi, tai nai, nai, nai...duok mamai paciai issirinkt, itariu, kad pasiims abi tongue.gif

Aplamai visu savaitgaliniai darbeliai grazus, negaleciau nei vienos isskirt, visi savitai grazus...tik versus drugeline dezute vel gan jautriai suvirpino sirdele-nu tokia grazute wub.gif

o as savaitgali savo sodybos pieva "dekupazinau" gelemis, o dabar lipdau brolius meskinus ant dezes, na su sitais tikiuosi artimiausiomis dienomis pasirodysiu, jei niekas nesutrugdys rolleyes.gif
Atsakyti