Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

dovana vyriskiui megstanciam zaist pokeri,pokerio kortu dezute blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dėkoju visoms už patarimus, nieko daugiau ir nedarysiu šiai dėžutei.
Kiek šaunių darbelių thumbup.gif
Mayami bandymas tikrai vykęs clap.gif
kvartetas smile.gif
Irine, gerai padirbėjai ax.gif
Ingusia31 smagi ir dėžutė ir segė. Kaip gavosi tokios kontrastingos spalvos? Ar čia buvo tokia servetėle, ar kaip?
violence padėklas tikrai nuostabus, iš seno tapo naujas. Sąsiuvinis super. o dėžutė, kaip rašei nors ir nukopijuota, bet labai šauni, vasariška.
Jennifer vazonas subtiliai gražus, nuostabus. Porceliano pirmas bandymas thumbup.gif
gyvatele gražu. O čia gal pritapytos gėlės?
cordi lempa superinė
baltė iš kur tiek kantrybės? Labai kruopštus darbelis
Mamukas Indriukas vyriška dėžutė rimta, super
Atsakyti
Labas rytelis, Mamukas Indriukas pasikeitė avatarą, nebepažįstu lotuliukas.gif Bet jau kokia superinė dėželė thumbup.gif Pasakok daba rgreitai, kur motyvą tokį radai, dėželę, kaip darei, nes maniškis tai iš klumpių išvirstų tokią gavęs (bandyčiau versti) tongue.gif
Dėkui mergytės už pastebėjimus, šiltus žodžius, tikrai labai malonu, (nors prie ko prikibti tai pati rasčiau) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 27, 08:07)
Labas rytelis, Mamukas Indriukas pasikeitė avatarą, nebepažįstu  lotuliukas.gif Bet jau kokia superinė dėželė  thumbup.gif  Pasakok daba rgreitai, kur motyvą tokį radai, dėželę, kaip darei, nes maniškis tai iš klumpių išvirstų tokią gavęs (bandyčiau versti)  tongue.gif
Dėkui mergytės už pastebėjimus, šiltus žodžius, tikrai labai malonu, (nors prie ko prikibti tai pati rasčiau) ax.gif

jo biski sukuosena meginu pakeist lotuliukas.gif paveiksliuka radau per interneta,per google ivedziau playing card,arba poker ir per vaizdus ieskojau mirksiukas.gif tokiu maciau dezuciu ir pas ziizdeco pirkt, tik as ta dezutes uzsegima keiciau is artmanijos pirkau mirksiukas.gif kortas ir pokerines tikros,plastikines mirksiukas.gif
Atsakyti
OJ Mamukas indrukas smile.gif Mūsų skonis labai sutampa smile.gif mano kortinė, kuri pradėta daryti prieš mėn, bet niekaip nesulaukia užbaigimo, labai panaši smile.gif Žiūriu skoniai panašūs smile.gif Labai dailiai padaryta tavo kortinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shrekiuke: 27 balandžio 2009 - 08:46
QUOTE(shrekiuke @ 2009 04 27, 09:44)
OJ Mamukas indrukas smile.gif Mūsų skonis labai sutampa smile.gif mano kortinė, kuri pradėta daryti prieš mėn, bet niekaip nesulaukia užbaigimo, labai panaši smile.gif Žiūriu skoniai panašūs smile.gif  Labai dailiai padaryta tavo kortinė.

aciu 4u.gif bus smalsu pamatyt tavaja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 27, 03:16)
dovana vyriskiui megstanciam zaist pokeri,pokerio kortu dezute blush2.gif


Wow.. blink.gif ..Ot auksinės rankos ir auksinės mintys pas merginą..Super.. thumbup.gif ..Visgi spausdinti paveiksliukai duoda savo šarmo.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mamukas Indriukas, kada tu miegi, iki išnaktų dirbai, o ryte vėl SM smile.gif dėžutę jau pagyriau tavo namučiuose, kur taip skaniai kvepia arbata smile.gif

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 27, 08:07)
Dėkui mergytės už pastebėjimus, šiltus žodžius, tikrai labai malonu, (nors prie ko prikibti tai pati rasčiau) ax.gif

Jei norėsi, visada rasi prie ko prikibti, kaip sakoma tobulumui ribų nėra biggrin.gif bet man tavo vazonas labai meniškas ir tikrai matosi, kad darbeliai vis gražesni, dailesni, įdomu bus pamatyti darbus po kelių mėnesių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 04 27, 09:55)
Wow.. blink.gif ..Ot auksinės rankos ir auksinės mintys pas merginą..Super.. thumbup.gif ..Visgi spausdinti paveiksliukai duoda savo šarmo.. 4u.gif

aciu ax.gif tas tiesa kai spauzdinimgali kazka idomesnio primastyt gali,serveteliu ir yra labai graziu,tik buna koks bumas ir visos ta pacia smile.gif as dabar serveteles praktiskai tik krasiukams mirksiukas.gif o jei dar kokia savo seimynine foto uzdekupazini,ei koki mena galima padaryt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 04 27, 09:59)
Sveikos  smile.gif

Mamukas Indriukas, kada tu miegi, iki išnaktų dirbai, o ryte vėl SM  smile.gif dėžutę jau pagyriau tavo namučiuose, kur taip skaniai kvepia arbata  smile.gif
Jei norėsi, visada rasi prie ko prikibti, kaip sakoma tobulumui ribų nėra  biggrin.gif bet man tavo vazonas labai meniškas ir tikrai matosi, kad darbeliai vis gražesni, dailesni, įdomu bus pamatyti darbus po kelių mėnesių  smile.gif

aciu 4u.gif ai mane mokslai taip ismokino,kaip armijoj beveik mazai miego lotuliukas.gif as dar diploma darau nesiskundziu speju mirksiukas.gif kuo daugiau uzsiemes tuo labiau speji,plius dekupazas man kaip relaksas,net nepastebiu kaip isausta 4ryto smile.gif
Atsakyti
Mamukas Indriukas v- va del to tu man ir nebepatinbki:))) biggrin.gif nes jau taip savas stilius, kad dabar reikia gerai galva pasukt ka cia uzdet:) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 04 25, 10:52)
nukopijuota dėžutė  blush2.gif nepamenu tik nuo ko  rolleyes.gif
user posted image



Violence, dėžutė buvo mano verysad.gif nenoriu vėl plėtoti temos apie kopijavimą ir palgijavimą, juolab, kad pati rašai, kad dėžutę nukopijavai 4u.gif viskas ok šitoj vietoj, todėl patylėsiu, tik galiu pasakyt, kad nuotaikos tai man tikrai nepakėlė .... galit saktyt, kad servetėlės vienodos ir joks čia kopijavimas... bet sutikit, yra ne tik servetėlės, bet ir idėjos kaip jas panaudot...
čia orginalas :
user posted image

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 27, 02:16)
dovana vyriskiui megstanciam zaist pokeri,pokerio kortu dezute blush2.gif


Mamuk Inkdiuk sužavėta dėžutės wub.gif


QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 27, 09:03)
aciu ax.gif  tas tiesa kai spauzdinimgali kazka idomesnio primastyt gali,serveteliu ir yra labai graziu,tik buna koks bumas ir visos ta pacia smile.gif as dabar serveteles praktiskai tik krasiukams mirksiukas.gif  o jei dar kokia savo seimynine foto uzdekupazini,ei koki mena galima padaryt 4u.gif


drinks_cheers.gif ( mažesnė tikimybė, jog darbas įgys antrininką 4u.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo versus*: 27 balandžio 2009 - 09:39
Mamukas Indriukas -super, labai gražu ir originalu 4u.gif
Atsakyti