Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(baltė @ 2009 04 26, 19:29)
Visi darbukai labai mieli, ypač šį kartą sužavėjo vaikški motyvai (dėžutė žaislams ir dovanėlės mergaitei) ir Ingusios dėžutė, turiu tokią pat tamsią (tik užsegimas kitoks), ir ruošiuos kažką daryti. Ar po servetėle baltai dažyta, kad spalvytė tokia graži/kontrastinga?
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif gražu, nebereikia nieko, mano nuomone. smile.gif

Rodaus, ką nuveikiau pati. Iš karto labai labai ačiū gabii už lako rekomendaciją, na, tiesiog pasaka, kaip malonu ir lengva su juo buvo dirbti, jis džiuvo man akyse ir tas matiškumas man buvo labai pageidautinas. bigsmile.gif

Arbatos dėžutė. Man labai patiko, ką pavyko išgauti - fonas sendintas nušveičiant gelsvus dažus. smile.gif  T.y. turbūt bus pirmas dekupažo darbukas, kuris man pačiai patiko. Motyvas karpytas ( "tik" dvi naktis karsta.gif ), kitaip nesimatytų paties pagrindo.  smile.gif

Pagarba kantrybei ir grožiui (arbatinė).. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 04 26, 19:29)
Rodaus, ką nuveikiau pati. Iš karto labai labai ačiū gabii už lako rekomendaciją, na, tiesiog pasaka, kaip malonu ir lengva su juo buvo dirbti, jis džiuvo man akyse ir tas matiškumas man buvo labai pageidautinas. bigsmile.gif

Arbatos dėžutė. Man labai patiko, ką pavyko išgauti - fonas sendintas nušveičiant gelsvus dažus. smile.gif  T.y. turbūt bus pirmas dekupažo darbukas, kuris man pačiai patiko. Motyvas karpytas ( "tik" dvi naktis karsta.gif ), kitaip nesimatytų paties pagrindo.  smile.gif

Ir pakaba:


Nu super.. rolleyes.gif ..Tiesiog pasaka...ir toks švelnumas..O tos gelytės ant arbatinės atrodo, kad būtų nupieštos, o neužklijuotos...Nu nerealu.. 4u.gif
Atsakyti
Jeigu jums nepatinka postai, tai galima iš viso nekomentuoti darbų, kam trinti?
Atsakyti
bandau ikelti pakutinijo savo darbelio foto

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvatele: 26 balandžio 2009 - 20:37
Ačiū mergaitės už gražius atsiliepimus... blush-anim-cl.gif Aha, pats karpymas, tai reikalavo kantrybės, na, bet tuo pačiu ir savotiškai patiko, nes man dekupažas, tai kažkokia terapija arba meditacija rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Kiek graziu darbeliu prirodet thumbup.gif visa bloga nuotaika isgaravo

labai patiko lempa ir gyvateles dezute, megstu aguonas bigsmile.gif

dar dezele istrigo su moterim ir drugeliais thumbup.gif

Iskritau i nokauta su Aurelija ma auskareliais 4u.gif

Baltes arbatine subtili iki maksimumo

Lebut, as nieko dezei nedaryciau daugiau - nuostabi

Gyvatele, cia sendinta pas tave dezute lens.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 26 balandžio 2009 - 20:46
QUOTE(Globusyte @ 2009 04 26, 21:20)
Jeigu jums nepatinka postai, tai galima iš viso nekomentuoti darbų, kam trinti?


Nelabai supratau, kas tau užkliuvo.. g.gif ..Kas kaip nori, tas taip komentuoja.. 4u.gif ..Negi tu dar komentuojamą tekstą dar kartą kas kartą skaitai.. g.gif
Atsakyti
O čia jau aš atsiprašau, kažko SM sustreikavo ir nesupratau, kas įvyko...

Gyvatėle: o su kuom kilimą skaldei lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Globusyte: 26 balandžio 2009 - 20:58
Balte darbeliai verti visu pagyru uz kantrybe ir kruopstuma, o mano dezele ne juoda buvo o paprasta, as tiesiog klijavau servetele ir visa juoduma pertapiau o kai kuriuos elementus teko naujai nupiesti ir geles perryskinti, todel taip ir matos ryskumas, as visada stengiuos pertapyti betn jau svarbiasius elementus, ypas aukso nepalieku nepertapyto, nes sodrumas spalvu turi savo grozi smile.gif. Tiesa auksas nepasislepia tada kai uzklijuoji vandeniu uzplukdant ir ant virsaus klijais lengvai skiestais pertepi (turbut todel kad nebuna jokios trinties ir aukso daleles islieka- dariau kelis klijavimo vienos serveteles bandymus ir skirtumas tikrai matos)
Atsakyti
Sveikutės,
lebut, nedaryk nieko dėželei, jai tikrai mano akimis žiūrint nieko netrūksta thumbup.gif
Balte arbatinė verta visų gražiausių žodžių wub.gif
gyvatėle dėželė mano akimis žiūrint labai moteriškai drąsi, gražu mirksiukas.gif
Na idedu ir aš savo terliūzę kaip aš pavadinau, labai užsimaniau pabūti dailininke ir norėjosi tokio na šiek tiek chaoso, tokia nuotaika buvo. MB sakė jam tai pats gražiausias mano vazonas tongue.gif Gal labai neišpeiksite doh.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 26 balandžio 2009 - 22:09
QUOTE(baltė @ 2009 04 26, 21:38)
Ačiū mergaitės už gražius atsiliepimus... blush-anim-cl.gif  Aha, pats karpymas, tai reikalavo kantrybės, na, bet tuo pačiu ir savotiškai patiko, nes man dekupažas, tai kažkokia terapija arba meditacija rolleyes.gif  smile.gif


Balte, o koki laka rekomendavo gabii? as gal ka ir praleidau smile.gif labai ir man tokio lako reiketu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolės,
o jau darbų gausa per savaitgąlį, tikra parodėlė smile.gif
aurelija_ma, gražus darbas, iš tiktųjų atrodo, kad gyvas drugelis auskaro viduje wub.gif čia spausdintas paveikslėlis? Jei ne paslaptis, kokį laką naudoji?
Gema, super šepetys thumbup.gif gal papasakosi, kaip jį padarei? Labai įdomiai atrodo smile.gif
Mayami, manau tavo bandymas pavyko, įdomiai skilo vienkomponentė sendinimo priemonė smile.gif lauksim kitų darbų smile.gif
kvartetas, kruopščiai pagamintos sagės, bet man labiausiai patiko rožinė raktinė wub.gif
Irine, matosi, kad daug darbo įdėta, rezultatas thumbup.gif
Ingusia31, graži, maža, tamsi dėžutė, tokioje dėžutėje ir sagė sužėri dar labiau. Tiek dėžutė, tiek sagė puikios wub.gif
violence, labai kruopštūs, dailūs darbai, ypatingai senas reanimuotas uošvių padėklas smile.gif
cordi, clap_1.gif įsivaizduoju, kaip atrodo lempa įjungta naktį smile.gif
lebut, wub.gif nėra ką tobulinti...
baltė, vienareikšmiškai first.gif aš net stebiuosi, kaip kruopščiai iškarpytas motyvas ohmy.gif
gyvatele, gražu, toks ryškus kontrastas tarp juoda ir raudona ... čia servetėlė?
Jennifer, greitai tobulėji thumbup.gif man labai patiko vazonas su pakalnutėmis, o dėl paskutinio vazono nėra prie ko prikibti smile.gif

P.S. Žinau, kad mano komentaras gali atrodyti labai nuobodus, nes tik žodis gražu gražu, bet visų jūsų darbai tikrai labai gražūs ir nepakartojami. Ir kai įdedi daug darbo ir meilės į savo kūrinį, malonu išgirsti šiltus žodžius apie jį smile.gif
Atsakyti