Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

QUOTE(violence @ 2009 04 25, 10:52)
Krikšto dukrai tordadienio proga  rolleyes.gif
sąsiuvinis
user posted image




QUOTE(bumbasi @ 2009 04 25, 15:39)
Toki sasiuvini kaip violences ir as apziurejau.tikrai faini dekupazui panaudot thumbup.gif


labai grazus sasiuvinukas,o kur yra tokiu pirkt? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mulate*: 26 balandžio 2009 - 09:52
QUOTE(cordi @ 2009 04 25, 22:20)
pasirodysiu ir as su senokais, bet dar nerodytais darbukais  blush2.gif
lempute, dovana mamai ax.gif
[


Tikrai labai graži lempa 4u.gif

QUOTE(Jennifer @ 2009 04 26, 00:34)
Didelis dėkui už pagyrimus. Na nesigavo man tvarkingai užtepti dvikomponenčio, nelabai jau ten yra ką girti  blush2.gif  Bet dėkui  4u.gif
O taškeliai yra ant abiejų lėkštučių braiunelių, juos padariau akriliniais aukso spalvos dažais su dantų krapštuku  mirksiukas.gif
O dabar tai jau užsiknisau su arbatine. Pirmą kartą UŽKLIJAVAU didelį motyvą  doh.gif . Klijavau pirštu, reikia įprasti ir gal visai nieko  smile.gif  Na išmokino sendinti, tai sendinu viską iš eilės, nors kol nemokėjau ne ypatingai tuo žavėjausi  tongue.gif  Tai dar ir su sottile sumąsčiau pasendinti, tik neturiu sintetinio purškalo ir sidabrinės porporinos, tad ilgokai užtruks šio darbelio užbaigimas. Pradėdama daryti sakiau bus motinos dienos proga anytai dovanų, bet jau ne, po šitiek darbo tikrai nedovanosiu  blink.gif
Cordi, lempa nereali, mano mama nualptų tokią gavusi...  wub.gif

Jennifer gražūs tavo vazonėliai 4u.gif Man tas toks biški felfetavas labai patiko, . pas mane va kaip tik butelys tokios spalvos alyvinės spalvos džiūvo, bet nuėjau dar patamsinau kažkaip taip susišvietė...O pabaigt ir neišeina, vaikas apsirgo, tai ... doh.gif
Ir anytai kėdutę kur bulves skuta atsisėdus reastauruoju jos gimtadieniui, tai ir irgi priemonių pritrūkau. Ssndintojo kokio stambesnio reik ir sidabrinio kazko įtrinimamas g.gif
Nors gal nereik, bus per gražu, paskui ištisai savo nevalgomais cepelinais vaišins lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 26, 08:41)
cordi  nu liksiska lempa thumbup.gif  jei nepaslaptis kur ju galima gaut dekoravimui,maciau artmanijoj yra,gal dar kur yra? mirksiukas.gif

kuriame mieste ieškai? Kaune tai žinau kur yra, tik jos nepigios blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Zlata @ 2009 04 26, 10:36)
Tikrai labai graži lempa 4u.gif
Jennifer gražūs tavo vazonėliai 4u.gif Man tas toks biški felfetavas labai patiko, . pas mane va kaip tik butelys tokios spalvos alyvinės spalvos džiūvo, bet nuėjau dar patamsinau kažkaip taip susišvietė...O pabaigt ir neišeina, vaikas apsirgo, tai ... doh.gif
  Ir anytai kėdutę kur bulves skuta atsisėdus reastauruoju jos gimtadieniui, tai  ir irgi priemonių pritrūkau. Ssndintojo kokio stambesnio reik ir sidabrinio kazko įtrinimamas g.gif
Nors gal nereik, bus per gražu, paskui ištisai savo nevalgomais cepelinais vaišins lotuliukas.gif

Prajuokinai su tais cepelinais lotuliukas.gif maniškė irgi ne ypatingai saknius verda, bet valgomi. Nesu niekur skanesnių nei mano močiutės daryti valgiusi bigsmile.gif
o vazončiko tikrąją spalvą tai foto iškraipo, nes jis tokios kreminės- rusvos, nemoku net nupasakoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 26, 14:01)
kuriame mieste ieškai? Kaune tai žinau kur yra, tik jos nepigios  blush2.gif
Papildyta:



as Klaipedoj ieskau smile.gif reiks i senukus pavaziuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2009 04 26, 09:51)
labai grazus sasiuvinukas,o kur yra tokiu pirkt?  wub.gif

ačiū labai už gražius žodžius visoms 4u.gif
ir ta dėželė ir tas sąsiuvinis pirkti euro parduotuvėje rolleyes.gif po 3,50lt 4u.gif
Atsakyti
blink.gif Ir ta dezute is euro? blink.gif Kokiam mieste cia tokiu geriu yra?
Klaipedos euruose nieko gero neberandu... schmoll.gif O gal tik nezinau, kur ieskot doh.gif
Atsakyti
Visų tokie šaunūs darbeliai, clap.gif

Antras bandymas su vienkomponenčiu, ne labai man jis gaunasi, gal ne taip ką darau, nežinau doh.gif

user posted image
Papildyta:
Čia pilnas rėmelio vaizdasuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 27 balandžio 2009 - 16:50
Patarkit, dar šios dėžutės nelakavau, kaip ją dar galėčiau patobulinti ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lebut @ 2009 04 26, 17:37)
Patarkit, dar šios dėžutės nelakavau, kaip ją dar galėčiau patobulinti  ax.gif


as tai nebedaryciau nieko ir taip labai sauni dezute thumbup.gif neperkrauk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 26, 18:13)
as tai nebedaryciau nieko ir taip labai sauni dezute thumbup.gif  neperkrauk mirksiukas.gif


Dėkui, nes vis sukau galvą, ką čia dar bepadarius notworthy.gif
Atsakyti
Visi darbukai labai mieli, ypač šį kartą sužavėjo vaikški motyvai (dėžutė žaislams ir dovanėlės mergaitei) ir Ingusios dėžutė, turiu tokią pat tamsią (tik užsegimas kitoks), ir ruošiuos kažką daryti. Ar po servetėle baltai dažyta, kad spalvytė tokia graži/kontrastinga?

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 26, 17:13)
as tai nebedaryciau nieko ir taip labai sauni dezute thumbup.gif  neperkrauk mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif gražu, nebereikia nieko, mano nuomone. smile.gif

Rodaus, ką nuveikiau pati. Iš karto labai labai ačiū gabii už lako rekomendaciją, na, tiesiog pasaka, kaip malonu ir lengva su juo buvo dirbti, jis džiuvo man akyse ir tas matiškumas man buvo labai pageidautinas. bigsmile.gif

Arbatos dėžutė. Man labai patiko, ką pavyko išgauti - fonas sendintas nušveičiant gelsvus dažus. smile.gif T.y. turbūt bus pirmas dekupažo darbukas, kuris man pačiai patiko. Motyvas karpytas ( "tik" dvi naktis karsta.gif ), kitaip nesimatytų paties pagrindo. smile.gif

user posted image

Ir pakaba:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 26 balandžio 2009 - 18:31
Lebut gražu nieko nedaryk bigsmile.gif
Balte arbatinė thumbup.gif Žiūriu karpei.........tai darbelio turėjai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grite: 26 balandžio 2009 - 18:31