Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodelė

pasirodysiu ir as su senokais, bet dar nerodytais darbukais blush2.gif
lempute, dovana mamai ax.gif
user posted image
user posted image
is arciauuser posted image
Atsakyti
Cordi labai simpatiska lempa, daug darbo ideta.
Atsakyti
QUOTE(Sirse666 @ 2009 04 25, 21:41)
Cordi labai simpatiska lempa, daug darbo ideta.


dekui, na is tiesu tai daugiausiai privargau klijuodama istisinius motyvus, labai raukslejosi, bet dabar jau ismokau 4u.gif
Atsakyti
Truputis seseliavimo ir butu isvis tobula smile.gif
Atsakyti
Cordi graži lempa thumbup.gif Sakyk o lempos''koją'' dažei ar ne ?Jei taip tai kokiais dažais?
Atsakyti
Cordi, labai simpatiska tavo lempike, grazios, ryskios spalvos smile.gif
Jennifer, labai man graziai ziurisi tie skilinejimai balto vazonicko, taip svieziai subtilus, kvepiantis toks pakalnutemis atrodo smile.gif thumbup.gif Labai, labai mielas smile.gif
o tas kitas man toks zaismingas smile.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Jennifer @ 2009 04 25, 09:05)
Nu jo, jau man vakar akys neberodė. Dabar pažiūrėjau, ten gi servetėlė, ar paveiksliukas toks, o atrodo sendintas  doh.gif
Atsiprašau, labai gražu  wub.gif
O aš idedu savo vazončikus. Na antruoju nesu labai aptenkinta, nes ne tokio vazido norėjau, bet ką dabar darysi, dar nelabai draugauju aš su tais sendinimais  doh.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image


Labai sudomino, o kuom apdekoruotos lekstutes vazoneliu? ta prame matau ten ant vienos taskiukus, tai su kuo padaryti jie? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 04 25, 21:44)
Labai sudomino, o kuom apdekoruotos lekstutes vazoneliu? ta prame matau ten ant vienos taskiukus, tai su kuo padaryti jie? smile.gif

Didelis dėkui už pagyrimus. Na nesigavo man tvarkingai užtepti dvikomponenčio, nelabai jau ten yra ką girti blush2.gif Bet dėkui 4u.gif
O taškeliai yra ant abiejų lėkštučių braiunelių, juos padariau akriliniais aukso spalvos dažais su dantų krapštuku mirksiukas.gif
O dabar tai jau užsiknisau su arbatine. Pirmą kartą UŽKLIJAVAU didelį motyvą doh.gif . Klijavau pirštu, reikia įprasti ir gal visai nieko smile.gif Na išmokino sendinti, tai sendinu viską iš eilės, nors kol nemokėjau ne ypatingai tuo žavėjausi tongue.gif Tai dar ir su sottile sumąsčiau pasendinti, tik neturiu sintetinio purškalo ir sidabrinės porporinos, tad ilgokai užtruks šio darbelio užbaigimas. Pradėdama daryti sakiau bus motinos dienos proga anytai dovanų, bet jau ne, po šitiek darbo tikrai nedovanosiu blink.gif
Cordi, lempa nereali, mano mama nualptų tokią gavusi... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 25 balandžio 2009 - 22:36
labai aciu visoms uz pagyras, skatina ir toliau darbuotis smile.gif kai dariau dar gerai seseliuot nemokejau ir bijojau sugadint, tai taip ir palikau. Ir pagrinda, ir gaubta daziau paprastais akriliniais dazais, tik pagrinda purskiau tuo aparaciuku kur statybininkai dazus purskia, nes teptuku neisejo lygiai blush2.gif smile.gif
Atsakyti
cordi nu liksiska lempa thumbup.gif jei nepaslaptis kur ju galima gaut dekoravimui,maciau artmanijoj yra,gal dar kur yra? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 04 26, 09:41)
cordi  nu liksiska lempa thumbup.gif  jei nepaslaptis kur ju galima gaut dekoravimui,maciau artmanijoj yra,gal dar kur yra? mirksiukas.gif


Aš..pvz. Senukuose pirkau...Yra ten įvairių ir didesnių, ir mažesnių..ir su įvairių formų gaubtais.. blush2.gif ..ir kainos tikrai geresnes, nei tų kurios parduodamos dekupažo parduotuvėse..Bent jau aš kažkokio didelio skirtumo tarp jų nepastebėjau..nebent tik kainų skirtumą..Senukuose pigiau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 04 26, 10:18)
Aš..pvz. Senukuose pirkau...Yra ten įvairių ir didesnių, ir mažesnių..ir su įvairių formų gaubtais.. blush2.gif ..ir kainos tikrai geresnes, nei tų kurios parduodamos dekupažo parduotuvėse..Bent jau aš kažkokio didelio skirtumo tarp jų nepastebėjau..nebent tik kainų skirtumą..Senukuose pigiau.. smile.gif

dekui salne 4u.gif
Atsakyti
as taip pat pirkau senukuose smile.gif
Atsakyti