Įkraunama...
Įkraunama...

Visi sako, kad dukrytė storuliukė

4u.gif
Mūsų lelia gimė 4340g, 57cm.
metukų laiko 12kg, 80cm.
dičkė rolleyes.gif biggrin.gif
bet mieste mes ramiai nepavaikštom. visi kalbina, "grasina pavogti" ( biggrin.gif ), net mokyklinukai ima už rankutės ir prašo pavedžioti wub.gif wub.gif ax.gif
nors aišku, būna, kad kokia babulencija ir sako: oho, kokia storulka". o aš iškart: a kiba negražu? bigsmile.gif " ir nebežino ką atsakyt biggrin.gif

tikrai teisingai Noa sakė pačioj pradžioj, džiaukimės žandukais, rievytėmis ant leškučių, pagukliuku, nes po to jų nebebus wub.gif
Atsakyti
Nors mes svariam visiskai normaliai pagal amziu, bet irgi turim didelius zandus (visi juos pastebi), rinkutes ant slaunyciu, man tai grazu thumbup.gif Aisku, kai ne per daug visko, nes labai riebus kudikiai tai irgi negerai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vuka @ 2005 08 29, 13:37)
Mano mazylei 1m ir 2 men. Ji putlute, dideli zandai, nors telpam i visas svorio normas (sveria 11.5kg) bet aplinkiniu pastabos ' kokia storulka tu" arba kaimynu " o kokia riebi" tikrai nemalonios. Matau, kaip kieme vaikai tyciojasi is didesniu storuliu, nenori su jais zaisti, todel ir nerimauju del savo vaiko. Atrodo valgome kaip ir visi : ryte misisnukas, apie 12 val kosyte ant vandens, sviestuko ir taip tik del kvapo dedu, apie 16val darzoves su mesyte ar zuvyte ( tikrai stengiuos neriebiai paruost), o vakare daznai apsiribojam jogurtu su bananu, ar varskyte su vaisiais. Zinoma tarpuose duodu dukrytei pagriauzt tai baronkyte, dabar uogyciu dar gauna, sausainiuka koki ir viskas.
Gal yra mamyciu, kuriu vaikiukai isaugo storuma? nejaugi as permaitinu?



as manau jei vaikas nori valgyti reikia duoti, o del virsvoriu nemanau kad dabar pats laikas vaka kankinti
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2005 08 29, 17:21)
Būk rami. Tai tik kalbos kitų, kurios jums nemalonios. Svarbu, kad telpa pagal lentelę, esat sveiki, o tie putlumai nusilakstys. Mano vaikai buvo tokie, kad ohoho, o dabar išaugo, suplonėjo ir visai jokių putlumų nebeliko.

Mano irgi tokie buvo, ir nieko, dabar tooooooookio plonumo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vuka @ 2005 08 29, 11:37)
Mano mazylei 1m ir 2 men. Ji putlute, dideli zandai, nors telpam i visas svorio normas (sveria 11.5kg) bet aplinkiniu pastabos ' kokia storulka tu" arba kaimynu " o kokia riebi" tikrai nemalonios. Matau, kaip kieme vaikai tyciojasi is didesniu storuliu, nenori su jais zaisti, todel ir nerimauju del savo vaiko. Atrodo valgome kaip ir visi : ryte misisnukas, apie 12 val kosyte ant vandens, sviestuko ir taip tik del kvapo dedu, apie 16val darzoves su mesyte ar zuvyte ( tikrai stengiuos neriebiai paruost), o vakare daznai apsiribojam jogurtu su bananu, ar varskyte su vaisiais. Zinoma tarpuose duodu dukrytei pagriauzt tai baronkyte, dabar uogyciu dar gauna, sausainiuka koki ir viskas.
Gal yra mamyciu, kuriu vaikiukai isaugo storuma? nejaugi as permaitinu?

Maziau kreipk ka sako kiti zmones svarbiausia sveika- zvali- judri thumbup.gif ,o seip aisku dar keisis ir keisis mergaites svoris,prades lakstyti ir nukris tie kilogramai-nenusimink mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes taip pat iš stambesniųjų, bet nemanau, kad per daug. Mažė turi didžiausius žandukus ir rinkeles ant šlaunų thumbup.gif bet tame nematau jokios problemos
Atsakyti
Neklausykit jūs ka žmonės šneka, mūsiškio žandukai irgi nemenki ypač gražiai pasikabina kai striukę palei barzdą užsegu lotuliukas.gif tada jie per šoniukus nusikabina lotuliukas.gif bobulencijos visokios dručkiu ir storuliuku vadina, jei kokia apvali bobulka pradeda aiškint kad per daug vaikas valgo ir storas liepiu į save pasižiūrėt ir atkibt nuo vaiko jei nieko nesupranta lotuliukas.gif aišku nemandagu, bet užtat veikia thumbup.gif praėjo tie laikai kai vaikai gaudavo valgyt silkės su karštom bulvėm ir tai tik švenčių proga
Atsakyti
QUOTE(vuka @ 2005 08 29, 12:37)
Mano mazylei 1m ir 2 men. Ji putlute, dideli zandai, nors telpam i visas svorio normas (sveria 11.5kg) bet aplinkiniu pastabos ' kokia storulka tu" arba kaimynu " o kokia riebi" tikrai nemalonios. Matau, kaip kieme vaikai tyciojasi is didesniu storuliu, nenori su jais zaisti, todel ir nerimauju del savo vaiko. Atrodo valgome kaip ir visi : ryte misisnukas, apie 12 val kosyte ant vandens, sviestuko ir taip tik del kvapo dedu, apie 16val darzoves su mesyte ar zuvyte ( tikrai stengiuos neriebiai paruost), o vakare daznai apsiribojam jogurtu su bananu, ar varskyte su vaisiais. Zinoma tarpuose duodu dukrytei pagriauzt tai baronkyte, dabar uogyciu dar gauna, sausainiuka koki ir viskas.
Gal yra mamyciu, kuriu vaikiukai isaugo storuma? nejaugi as permaitinu?

o pvz as galiu pasakyti,kad mano dukra pagal amzu sveria kiek reikia ir viska syra normalu,nera plona kiap sakalys,bet visi sako-kokia burbuliuke.ir tik del to,kad as buvau maza stamboka ir pati esu ne smulki...
Atsakyti
O mano panelytė taip ir neišsilakstė, nors ir labai aktyvi yra. Turim problemų su viršsvoriu, bet jokių endokrininių ligų nėra. Tik bėda, dabar tas viršsvoris jau pradėjo ir širdelei kenkti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 03 26, 21:23)
O mano panelytė taip ir neišsilakstė, nors ir labai aktyvi yra. Turim problemų su viršsvoriu, bet jokių endokrininių ligų nėra. Tik bėda, dabar tas viršsvoris jau pradėjo ir širdelei kenkti. verysad.gif

Man cia jau tevu kalte kvepia.. negi sunku normalu sveiko maitinimosi rezima sudaryt? Tik jis turi galioti ne tik dukrytei bet visai seimai.
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2008 03 26, 21:33)
Man cia jau tevu kalte kvepia.. negi sunku normalu sveiko maitinimosi rezima sudaryt? Tik jis turi galioti ne tik dukrytei bet visai seimai.

O kaip sudaryti tą režimą, kai vaikas valgo daržely?
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 03 26, 21:37)
O kaip sudaryti tą režimą, kai vaikas valgo daržely?

Siulyciau uzsirasyti dietologo konsultacijai. Su darzeliu aisku sunkiau, bet juk ir ten ne bet ka duoda valgyti - issiakinus darzelio meniu (kiek pamenu jis daznai i prieki sudaromas) spresti ka ir kiek valgyti namie. Gi ne vien darzely valgo - dar yra vakarai, rytai, savaitgaliai, visokie uzkandziavimai ir t.t.
Juk vaiko sveikata - ne juokas. Gal ir nelengva, bet susiimti butina. Tik ypac svarbu kad meniu keistu visa seima, nes kitaip nieko nepasieksit.
Atsakyti