Įkraunama...
Įkraunama...

Visi sako, kad dukrytė storuliukė

Mums 10 menesiuku o sveriam tik 7,5 kg, ugis 71 cm verysad.gif cuoliuke wub.gif kai ji sedi vezime visi galvoja kad jai kokie 6 menesiai doh.gif Nekreipk demesio, ka sako aplinkiniai, juk myli savo maziuke, ji tau pati graziausia ir mieliausia wub.gif
Atsakyti
mano sūnų irgi buiniu vadindavo. Pusės metų svėrė 9 kg. Dabar kaip matai jam penkeri ir visos kelnės nuo užpakalio krenta. tongue.gif
Atsakyti
Mums 1.3 metų ir sveriam 12,4 kg ir man ji atrodo normali, nors vieni sako, kad labai stora, o kiti, kad labai smulki ir plona lotuliukas.gif Taigi visiems tik, kad šnekėti biggrin.gif
Aš pati būdami vienerių metų svėriau 14 kg. Ir buvau stora, kol pradėjau vaikščioti į mokyklą, bet dėl to tikrai nebuvau atstumta ir visuomet turėjau daug draugų ax.gif
Atsakyti
Ir man visi sako, kad mano sunus storuliukas. Kiem tenka net vaikams papriekaistauti, kad taip nevadintu, o vyras labai pergyvena, kad toks neliktu. verysad.gif As stengiuosi nekreipti i juos demesio ir galvoju, kad ateis laikas ir vaikas issilakstys. tuo labiau, kad nei as nei vyras nesame storuliai, o ir Igno svoris jau keli menesiai neauga. Maitinu vaika kaip ir maitinusi. Skaudus kitu zodziai, bet man tokia rubuiliukai net grazesni mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano pačios mažoji storulka,bet valgom normaliai,nei per mažai,nei per daug.Man gražu kai mažiukai storuliukai,tai yra išaugama,aš taip manau mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasiguosiu ir as doh.gif manoji brangenybe gime visai mazute, namo grizom 2,850kg, dabar jai 10 menesiuku ir sveria apie 10kg, matau kad jinai burbuline wub.gif bet i galva nesautu, kad ji per stora, o va anytai kitaip atrodo bash.gif mums i akis sypsosi, `idemiai` klauso kai guodziuosi kaip sunkiai mazoji valgo, o isejusi vyrui aiskina, kad ji tooookia stora blink.gif kaip jums blink.gif nenoriu tos bobos nei matyt, nei girdet blush2.gif
Atsakyti
Man labai grazu apvalus rubuiliukai vaikuciai. Tik... statistika neguodzianti, storuliukai kudikysteje, labiau linke tureti virssvorio uzauge. Tiesa, cia yra zodelis linke, o ne tikrai bus. Galu gale kas yra storuliukas vaikas, cia jau tik gydytojai gali pasakyti. Taciau susimastyti verta.
Tik as manau, kad jei vaikas nevalgo nesveiko maisto, nevalgo didziuliais kiekiais (manau, kai mama giriasi, kad jos 1 metuku sunelis suvalgo per karta tris didziulius cepelinus, nera labai jau grazu), viskas tvarkoje. Ir pusti zandukai turi tik dziuginti tevelius.
Atsakyti
Na mes dar maziukai - tik 5iu menesiu, taciau sveriam jau 10kg.
Man jis storuliukas: ir duobutes yra yra slaunys yra kur paimti... Is pradziu nerimavau, taciau gydytoja sako, kad kol vaikas guvus, sveikas ir linksmas - negali jis tureti jokiu problemu - na isskyrus tai, jog padidino D vitamino lasu skaiciu iki 6iu.
Esu ir as girdejusi kad kudikysteje storuliukai turi polinki storeti - taip sake Vaiku raidos centro neirologe - ir patare mazinti maitinimu skaiciu, tad is 7iu kartu per para nuo 3.5men. pradejome valgyti tik 5is - ir tai pats vaikas atsisake valgymo nakti, lyg suprasdamas, o diena valgymas kas 4ias valandas jam irgi nepasirode per retas - tad tuo labai dziaugiuosi ir manau, kad vadinasi visakas gerai.
Galu gale jeigu vaikui butu per mazai maisto - jis tikrai duotu apie save zinot, betn jau aniskis, kuris netyli jeigu kas nors nepatinka.
Na stai kokia musu isorija ax.gif
Atsakyti

Maniškis metukų svėrė apie 12 kg., dabar 2,5 metai, o sveria vis tuos pačius 12 kg smile.gif , iš pradžių buvio burbuliukas toks wub.gif , o dabar tik į ūgį auga, o svoris ne, visai kūdena smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vuka @ 2005 08 29, 13:37)
Mano mazylei 1m ir 2 men. Ji putlute, dideli zandai, nors telpam i visas svorio normas (sveria 11.5kg) bet aplinkiniu pastabos ' kokia storulka tu" arba kaimynu " o kokia riebi" tikrai nemalonios.


tai visai nedidelis svoris. kai as buvau metu, sveriau 15 kg. buvau tikra storulka, o paskui isaugau ir 179cm sveriau 65kg. Dabar tiesa po gimdymo priaugau.
Bet ne tame esme. Pas mus is viso yra tokia kaulu vyniotiniu kultura. Kai as paziuriu i merginas tai net baisu darosi. Rodosi, kad jos nieko nevalgo is viso. Manau, kad ta kaulu vyniotiniu kultura ir itakoja, jog rupiniesi del savo vaiko svorio kai delto rupintis tikrai neverta.
Vienas dalykas tokio svorio vaikas yra tikrai ne per didelio, gal net sakyciau labiau i mazesne puse, o antras dalykas, aisku, kad tie vaikai visi isauga, netgi tie, kurie metu budami svere virs 15 kg. O trecias dalykas, tai negi nesupranti, kad bobules taip sako todel, kad joms labai grazu kai vaikai putluciai ir riebuciai. Taigi tokius posakius reiketu priimti kaip komplimentus, atset "grazute". Mano mama visada pavydi toms mociutems ir auklems, kuriu vaikai putluciai ir su zandais, nes jinai pastoviai pergyvena, kad mano sunus kaulu puokste su pjuklu nugaroje. Ir irgi sako panasius komplimentus.
Atsakyti
mano panelė storuliukė buvo tik kol nevaikščiojo-dabar perdžiūvusi kartis biggrin.gif
vaikinuks buvo dar apvalesnis toks minkštutis visas ,o dabar tiek pradėjo į ūgį stypti ir kad ir kiek valgytų visi griaučiai šviečias. biggrin.gif
o mažylis dabar irgi toks gražus burbulis wub.gif
tie kas kritikuoja ar drysta taip mamom aiškinti paprasčiausiai pavydi ir viskas unsure.gif
Atsakyti
Na mano mazoji gime mezute 49cm ir 2,9 kilogramo svorio, o dabar 5 su trupuciu, 61cm ir sveria 6,5 kilo kol kas valgo tik mano pieneli ir atrodo tikrai zavingai - didziuliai zandukai, per pagurkli kaklo nesimato, vietoj krumpliu duobutes, o rinkuciu ant kojyciu tai net neskaiciuoju biggrin.gif Vyras kartais pajuokauja, kad tiktu Mishelin reklamai lotuliukas.gif Ir aplinkiniai pasako, kad putlute, bet tik noredami pagirti ir pasidziaugia kartu su manimi, kad labai grazus vaikutis.
Taigi, jei sulaukiat is aplinkiniu uzuominu apie storuliukus vaikiukus - priimkite tai kaip pagyrima savo vaikuciui ir sau, kad auginate sveika ir labai grazu vaikuti 4u.gif
Papildyta:
Visu svarbiausia, kad vaikas butu linksmas ir laimingas. O pikti liezuviai - nulis. Ir neleiskite niekam trugdyti dziaugtis savo angeliukais cool.gif
Atsakyti