Įkraunama...
Įkraunama...

Visi sako, kad dukrytė storuliukė

QUOTE(astirix @ 2005 08 30, 15:39)
Nei viena manekėnė vaikystėje neturėjo plokščio pilvo ir įdubusių žandų.


Būtent. Tai kam reikia metų laiko kūdikį tempt prie manekeniškų standartų? sad.gif
Atsakyti
Aciu mamkos, kad paprotinot blush2.gif
Noa, tikrai jokiais budais nesiruosiu ribot savo vaikui maisto, kuris auganciam zmoguciui gyvybiskai reikalingas, tiesiog, kartais tie aplinkiniai paveikia verysad.gif
Atsakyti
Taigi vaikystej as irgi buvau storulka ir zinau tas pastabas apie zandus ir pan. Visa tai tikrai isaugama. Kai pradejau vaikscioti mikliai istirpo nuo kuno lasinukai, o stori zandai laikesi kiek ilgeliau. Bet paauglystes laikotarpiu del svorio jokiu problemu neturejau, ir juokinga, aisku, bet tie kas mane kazkada pravardziavo vaikystej, dabar palyginus su manim...Na, zodziu viskas pasikeite vietom. smile.gif
O sunus tai irgi i mane, pustazandis. Kilogramu virs normos svere kai jam buvo 6men, bet kadangi buvo maitinamas mano pienu, tai gydytoja jokiu pretenziju neturejo, nes siaip sveikas, judrus vaikas. Bet vat atsiranda kaimyniu babanku visokiu...Stai eme ir pareiske karta, jog atrodo kaip biciu sugeltas, na zodziu, suprask, istines unsure.gif Ta kart nutylejau, nes gera mamos drauge, bet dar karta isgirsiu, pasakyta bus jai griestai trumpai ir aiskiai. Gerai pagalvojus, tai tie zmones, kurie taip sneka, patys siek tiek keistoki.
Svarbiausia ugdyti vaikui pasitikejima savim.
Atsakyti
QUOTE(vuka @ 2005 08 30, 16:37)
Noa, tikrai jokiais budais nesiruosiu ribot savo vaikui maisto, kuris auganciam zmoguciui gyvybiskai reikalingas, tiesiog, kartais tie aplinkiniai paveikia verysad.gif


Aplinkiniams, žinok, niekada neįtiksi, tai viena... smile.gif O antra, vaikui, kuris TIKRAI turi trūkumų, niekas tokių pastabų neduoda.

Be to, tysta tie vaikučiai, tysta... Užtai džiaukis rinčiuotom kojytėm ir duobutėm ant rankučių ir pilvuku varliniu minkštu, ir žandukais ir pagurkliu, kai kaklo nesimato, kol gali smile.gif Paskui nebebus... smile.gif Va, pas maniškį toks buvo teisingas pagurklis, o jau dabar pagurklis nyksta, kaklas pasirodo, vaikas stypsta, biezabrazija kokia tai dry.gif
Atsakyti
O ką man būtų reikėję daryti, kai mūsų kaulų rinkinys, parvežtas iš gimdymo namų, 3 mėn. valgė taip, kad 3-io mėn. pabaigoj svėrė 8,1 kg?? Jau tikrai plaukų nesiroviau, o ir daktarams toks jo svoris nekliuvo, nes tik savo pienu maitinau. Aš tik vis pabambėdavau, kad sunku, kad rankos mano bus iki kelių nuo tokio svarelio.
Ir nieko. Va, jei būdamas 8-9 mėn. būtų svėręs 15-16 kg, manau, būčiau susirūpinusi, kad nuo tokio svorio kojytės neiškryptų (yra buvęs toks precedentas giminių-pažįstamų tarpe, bet gal ne tik svoris įtakos turėjo).
Atsakyti
Mano dukryte gime 3.600, o dabar jai 1 metai ir 2 memesiai ie ji sveria tik 9.600, o ka daryti neprimaitinsi jai nenori, sako, kad vaikai storeja jai saldziai geria, bet ji nemegsta gerti nieko iskirus vandeni doh.gif ax.gif
Atsakyti
Mane irgi šiek tiek erzina kai aplinkiniai paporina "nu bet kokia prikišta, o riebumas vaiko..." Dabar esam metų ir keturių mėn. sveriam 12 kg- puse kilogramo mažiau nei prieš du mėnesius ax.gif Valgyt leidžiu viską ir kiek tik nori. Ir į košytę sviestuko dedu ne dėl kvapo, o tiek, kad būtų skanu. Man ji normalus vaikas. Daug labiau pergyvenau kai vyresnioji vienuolikos kilogramų svorį pasiekė būdama 2 metų, o ir dabar jai valgymas didžiausia bausmė.
Atsakyti
Mano mažoji wub.gif metuku sveria 11,9 kg ugis 78,5 cm ir nemanau ,kad ji stora. Kaimynė irgi prieš pora dienų sakė, kad mnao dukrytė storuliukė, tai gavo porciją žodžių, kad per senas bobutes vakams kompleksus įvaro ir nieko daugiau nebesako ax.gif
Sakai stora, o mano vyras pergyvena, kad dukrytė mažai valgo ir sako , kad ji kūdena blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, aš taip pat dėl savo ma-ylio svorio nesuku sau galvos. Sveria jis apie 10 kg, būdamas beveik 7 mėnsesių. Bet iš visų tik komplimentai ir pagyrimai, kad vaikutis gražiai auginamas, yra sveikas, žvalus, ir visai netingus. Vlago tik mamos pienuką, tad jokių dietų negali būti prirašyta. Daktarė taip pat nieko nesako, ji tos nuo monės kaip ir visi - išsibėgios tie lašinukai, kai mažylis pradės vaikštinėti. 4u.gif O man kaip ir čia matau daugeliui - vaikučiai storuliukai - gražu pažiūrėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau, kad kai kurie suaugę žmonės - giminės ar kaimynai, yra tiesiog nekorektiški, neišsilavinę ar šiaip pikti, galbūt patys pamiršę, kaip imdavo į širdį visą kas sakoma apie jų vaikus. O aš manyčiau gražu, kai kūdikis rubuilis, svarbu, kad būtų sveikas ir aktyvus.
Atsakyti
na o manoji yra metu ir beveik dvieju menesiu ir sveria 14 kilogramu o ugis 84 cm. ir visi sako kad stora o as jokio stambumo nematau leidziu valgyti viska ko ji nori geria vel viska ir ji nera stambi pagal ugi manau svoris pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astirix @ 2005 08 30, 12:39)
Gal tos moterėlės nežino, kad kūdikių ir mažų vaikų riebalinis poodinis sluoksnis yra labai svarbus ir atlieka daug fiziologiškai svarbių funkcijų? Ir būtų žymiai blogiau jei rinkučių nesimatytų. O mažylių žandai  turi net atskirą anatominį pavadinimą, nes jie taip pat yra privalomi kiekvienam sveikam vaikui. Nei viena manekėnė vaikystėje neturėjo plokščio pilvo ir įdubusių žandų.


o mes turim plokscia pilva beveik blink.gif doh.gif

QUOTE(mutantė @ 2005 09 07, 12:13)
Mano dukryte gime 3.600, o dabar jai 1 metai ir 2 memesiai ie ji sveria tik 9.600, o ka daryti neprimaitinsi jai nenori, sako, kad vaikai storeja jai saldziai geria, bet ji nemegsta gerti nieko iskirus vandeni doh.gif  ax.gif


manasis gime 3525g, o metu 9200kg doh.gif dabar mums 3 metai ir sveria 13kg, judrumas neispasakyta, energija per krastus liejas, valgis bausme didziausia, nieko stipriau saldaus gerti nenori, net sultis vandenu praskiesti praso ax.gif

QUOTE(kaguelo @ 2005 09 10, 07:07)
Mane irgi šiek tiek erzina kai aplinkiniai paporina "nu bet kokia prikišta, o riebumas vaiko..." Dabar esam metų ir keturių mėn. sveriam 12 kg- puse kilogramo mažiau nei prieš du mėnesius  ax.gif  Valgyt leidžiu viską ir kiek tik nori. Ir į košytę sviestuko dedu ne dėl kvapo, o tiek, kad būtų skanu. Man ji normalus vaikas. Daug labiau pergyvenau kai vyresnioji vienuolikos kilogramų svorį pasiekė būdama 2 metų, o ir dabar jai valgymas didžiausia bausmė.


tikiuos, jei turesiu kad antra ji/ji valgys, valgys, valgys ir zandukus augins bigsmile.gif nors man asmeniskai labai grazu smulkuciai miniatiuriniai leliukai rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif tokie kaip manasis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineciukas: 25 birželio 2006 - 00:36