Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(snickers @ 2009 04 24, 16:46)
Tikrai Vandos, jau atknisau ir pati. biggrin.gif  O kiek jos bazėse kaštuoja? g.gif Man taip dekoratyviai pasirodė tos kabančios šaknys thumbup.gif , ir spalva , ir žiedo forma.Liuks, tik jau 300lt tai nemokėčiau doh.gif

Aleksoto bazej 220 Lt
Nuzydejusios po 50 Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 24 balandžio 2009 - 18:21
Lorute, nu jau Miltonijos grožis wub.gif
Man labai gražūs jų žiedeliai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fira: 24 balandžio 2009 - 19:08
karvyte jau pas mane, aciu Lorutei mirksiukas.gif
Atsakyti
Žodžiu, va.
Medituoju aš šiandien prieš savo orchytes, žiūriu įdėmiai į visas iš eilės (čia toks ritualas, kad augtų lotuliukas.gif ) ir va į šitą nusmurgėlį atidžiau pažiūrėjau
http://public.fotki....0090328601.html
jis žiedų neturi, gale sėkmingai pumpurus leidžia, viduriukas išpuvęs, bet šaknys neblogos. Žiūriu, iš po lapo kažkas matosi. Gerai patyrinėjau - didelis ir riebus vaikas auga! Iš šaknų ar stiebo - nežinau, nes iš labai giliai blink.gif
džiaugiausi džiaugiausi, kraipiau vazoną, žiūriu - antras vaikas auga! bigsmile.gif bigsmile.gif
žodžiu, mano mielas numylėtas susna išpuvusiu viduriuku augina du sveikučius storučius vaikus wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 20:30)
Žodžiu, va.

sveikinam su seimos pagausejimu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 24, 20:29)
karvyte jau pas mane, aciu Lorutei  mirksiukas.gif

Valioooo! clap.gif clap.gif clap.gif labai sveikinu! wub.gif Nes iki tol taaaaip negerai jaučiaus, kaip kriuksė paskutinė (niu kai nušvilpiau tau iš panosės dėmėtąją) blush2.gif
Dabar beveik visos apsikarviavusios būsim wub.gif

QUOTE(naujute @ 2009 04 24, 20:34)
sveikinam su seimos pagausejimu  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Ačiū ax.gif blush2.gif nes man jau mano bežiedės truputį pabosti pradeda, tai nauji ir dar toookie pokyčiai labai džiugina bigsmile.gif wub.gif bet visus du net vaikučius turėsiu blink.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 20:39)
Valioooo!  clap.gif  clap.gif  clap.gif  labai sveikinu!  wub.gif  Nes iki tol taaaaip negerai jaučiaus, kaip kriuksė paskutinė (niu kai nušvilpiau tau iš panosės dėmėtąją)  blush2.gif
Dabar beveik visos apsikarviavusios būsim  wub.gif
Ačiū  ax.gif  blush2.gif  nes man jau mano bežiedės truputį pabosti pradeda, tai nauji ir dar toookie pokyčiai labai džiugina  bigsmile.gif  wub.gif  bet visus du net vaikučius turėsiu  blink.gif  cool.gif

taip, as irgi dabar karve turesiu lotuliukas.gif
gali buti kad laikui begant motininis augalas nunyks jeigu sakei suuvusiu viduriu, uztat ir vaikus augina
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 24, 20:42)
taip, as irgi dabar karve turesiu  lotuliukas.gif
gali buti kad laikui begant motininis augalas nunyks jeigu sakei suuvusiu viduriu, uztat ir vaikus augina

Gal su laiku ir nunyks, bet toks jau atsigavęs, lapai neblogi, pumpuriukus leidžia wub.gif aha, na, bus matyti wub.gif

bet tos karvytės kokios gražuolės, ką? bigsmile.gif jau toookios mielos, neatsižiūriu į savasias wub.gif
važiuosiu kitą savaitę į senukus. Gal kam mikorizės vakcinos prigriebti tuo pačiu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 24, 16:48)
o ar zinot kad jas sunku auginti ir jos vienos is lepiausiu orchideju ???

Nu taip, jau truputuką paskaičiau, kad joms reikia daug šviesos, šilumos ir drėgmės. Šviesos pas mane labai daug ax.gif , net per daug sakyčiau, nes langų turiu į rytinę , pietinę ir vakarinę pusę ir kambaryje ne po vieną. Šilumos tikrai užtenkamai, ale va su drėkinimu tai abejoju dėl žiemos sezono, juk kaip bebūtų bet šildymas išsausina orą g.gif ir labai daug verysad.gif , va čia tai jau būtų iššūkis kaip reikiant tas drėkinimas ir vanda.

QUOTE(Šilingė @ 2009 04 24, 17:03)
Drįsčiau ginčytis  biggrin.gif Auga tai jos labai lengvai, svarbu gerai apšviesti, palaikyti šilumą bei drėgmę ir patręšti - bent jau taip sako sėkmingai auginantys  4u.gif  Jei bus maža šviesos, nežydės  g.gif  Vandų lepumas - su kuo lyginsim, už falenopsius lepesnės, bet šiaip yra daug gerokai reiklesnių rūšių. Nors - papasakosiu, kai saviškę pražydinsiu  lotuliukas.gif  Kol kas kabo prie lango, lapus ir šaknis augina (pirkau lapkritį, tai jei sėkmingai išžiemojo, jau kai ką reiškia, ar ne  mirksiukas.gif )

va kad auga smarkiai tai man negerai, bo visos gėlės pas mane išbujoja, išlipa iš vazonų turiu draugams atidavinėt doh.gif , kur dar didesnė erdvė. Nors gal ne taip ir sparčiai auga g.gif , tikiuosi. čia gi ne kokia juka, lubų nepasieks per 5m? g.gif biggrin.gif

Tiesa, kažkas klausėt, kokio amžiaus sulaukia phalenopsiai ir kokius augina forumietės. Tikslaus atsakymo nepasakysiu, o maniškė jau pas mane 4m lygiai (gauta per Motinos dieną rolleyes.gif ), dabar žydi jau penktą kartą, kiek anksčiau žydėjo neaišku ir kiek jai tada metų buvo g.gif , paskutinį kartą 35 žiedai per tuos 5 žydėjimo mėnesius ant 3 šakų, tiesa, lyginant su pirmais žiedais- susmulkėjo gal trečdaliu. Jokios ypatingos priežiūros, tik dabar baigiant žydėt (liko 4žiedukai) neiškenčiau ir persodinau ją.

QUOTE(Tina* @ 2009 04 24, 17:58)
Nu pas mane tai tos saknys traukiasi nors tu ka  schmoll.gif purskiu purskiu ale tas pats.

kaip įdomu......papasakok, kaip ten ją prižiūri dar, ar ji visai be substrato pas tave, kabo vazoje irgi? Kiek ji pakaštavo ax.gif ?
labai faina gėlių parduotuvė man Pasimatyme, ten visad labai kokybiškos gėlės, tai paskutinį kartą stovėjau ir vėpsojau į tas dvi mėlynas vandas ten vazose kabančias. wub.gif Kaip parodoj , blyn doh.gif biggrin.gif . Jaučiu ligą........
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 20:39)
Valioooo!  clap.gif  clap.gif  clap.gif  labai sveikinu!  wub.gif  Nes iki tol taaaaip negerai jaučiaus, kaip kriuksė paskutinė (niu kai nušvilpiau tau iš panosės dėmėtąją)  blush2.gif
Dabar beveik visos apsikarviavusios būsim  wub.gif
Ačiū  ax.gif  blush2.gif  nes man jau mano bežiedės truputį pabosti pradeda, tai nauji ir dar toookie pokyčiai labai džiugina  bigsmile.gif  wub.gif  bet visus du net vaikučius turėsiu  blink.gif  cool.gif

Va būtent- beveik visos doh.gif . Nors ką aš čia varau, aš juk čia naujokutė. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 20:47)
Gal kam mikorizės vakcinos prigriebti tuo pačiu?  mirksiukas.gif

As palauksiu tavo atsiliepimu apie jos naudojima, tada jei ka pati nusipirksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2009 04 24, 20:54)
1.kaip įdomu......papasakok, kaip ten ją prižiūri dar, ar ji visai be substrato pas tave, kabo vazoje irgi? Kiek ji pakaštavo ax.gif ?
labai faina gėlių parduotuvė man Pasimatyme, ten visad labai kokybiškos gėlės, tai paskutinį kartą stovėjau ir vėpsojau į tas dvi mėlynas vandas ten vazose kabančias. wub.gif Kaip parodoj , blyn doh.gif  biggrin.gif . Jaučiu ligą........
Papildyta:

2.Va būtent- beveik visos doh.gif . Nors ką aš čia varau, aš juk čia naujokutė. biggrin.gif

1. aš ne Tina*, bet pas mane kabo vazoje, pilnoje vandens (šaknys jo neliečia!), Purškiu nuolat, kartas nuo karto mirkau, bet man vis atrodo, kad jai nepakanka drėgmės doh.gif naujas lapelis auga, bet kokia šaknų būklė bus po kokių poros mėn. ir ar nesusitrauks, bus matyti unsure.gif
2. todėl ir sakau, kad beveik visos, nes būtent tu dar ieškai ir nerandi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 20:58)
As palauksiu tavo atsiliepimu apie jos naudojima, tada jei ka pati nusipirksiu biggrin.gif

Gerai, aš mielai paekperimentuosiu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif gal išbandysiu su dalimi orchių, juk turiu jų į valias, ir matysiu tada poveikį, jei tiks, pritaikysiu kitoms thumbup.gif
Atsakyti
o kaip atrodo karvytė? ax.gif blush2.gif
-----------
mikuotuke, kur meditavai? hihihi.gif
oi, mike, pagal tavo fotki pažiūrėjau, kad beveik kaimynės esava bigsmile.gif tai jau tikrai kviesiuos tave pagalbon, kai pirmą kartą mėginsiu orhes persodinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 24 balandžio 2009 - 20:02