Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

gal vandos ?

Beje, jei kam idomu, Mindaugo Maxsej phalikai po 5 lt - nuzydeje, bet su visai gerom saknim.
Atsakyti
sveikutes!!!
QUOTE(muminukas @ 2009 04 24, 09:14)
aš jau ir pašnipinėjau tavo albumą, dėl to ir klausiu, kaip čia jie taip stovi, nes lapai juk ilgi ir ploni  ax.gif
labai gražios tavo gėlės  thumbup.gif
o tai pas mus skintas orhidėjas atveža, tai irgi cimbidžiai, ania?

dekui dekui blush2.gif jie nera nuleipe tie lapai, o jeigu koki mazesni pirktumete tai gal dar stacuiau tie lapai stovetu wink.gif o tas skintas kur atveza ir i puokstes deda tai cia tas pats cimbidis smile.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 13:37)


labai grazios kambrijos, ypac ta geltonoji!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukis123 @ 2009 04 24, 15:32)

Tikrai Vandos, jau atknisau ir pati. biggrin.gif O kiek jos bazėse kaštuoja? g.gif Man taip dekoratyviai pasirodė tos kabančios šaknys thumbup.gif , ir spalva , ir žiedo forma.Liuks, tik jau 300lt tai nemokėčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2009 04 24, 16:46)
Tikrai Vandos, jau atknisau ir pati. biggrin.gif  O kiek jos bazėse kaštuoja? g.gif Man taip dekoratyviai pasirodė tos kabančios šaknys thumbup.gif , ir spalva , ir žiedo forma.Liuks, tik jau 300lt tai nemokėčiau doh.gif

o ar zinot kad jas sunku auginti ir jos vienos is lepiausiu orchideju ???
Atsakyti
Mikuotuke, ar dalinai kada cimbidį? Pabandžiau ir sakau, kad tai neįmanoma verysad.gif Gal kuri turit gerą patarimą , kaip tai daryt, juk rašo, kad cimbai mėgsta būti dalinami g.gif na dar bandysiu (varau arkliuko kakutės lotuliukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(snickers @ 2009 04 24, 16:46)
Tikrai Vandos, jau atknisau ir pati. biggrin.gif  O kiek jos bazėse kaštuoja? g.gif Man taip dekoratyviai pasirodė tos kabančios šaknys thumbup.gif , ir spalva , ir žiedo forma.Liuks, tik jau 300lt tai nemokėčiau doh.gif

apie 100, bet būna ir pigiau( baigiančios žydėti) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 24 balandžio 2009 - 15:51
QUOTE(naujute @ 2009 04 24, 16:48)
o ar zinot kad jas sunku auginti ir jos vienos is lepiausiu orchideju ???

Drįsčiau ginčytis biggrin.gif Auga tai jos labai lengvai, svarbu gerai apšviesti, palaikyti šilumą bei drėgmę ir patręšti - bent jau taip sako sėkmingai auginantys 4u.gif Jei bus maža šviesos, nežydės g.gif Vandų lepumas - su kuo lyginsim, už falenopsius lepesnės, bet šiaip yra daug gerokai reiklesnių rūšių. Nors - papasakosiu, kai saviškę pražydinsiu lotuliukas.gif Kol kas kabo prie lango, lapus ir šaknis augina (pirkau lapkritį, tai jei sėkmingai išžiemojo, jau kai ką reiškia, ar ne mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 24, 16:49)
Mikuotuke, ar dalinai kada cimbidį? Pabandžiau ir sakau, kad tai neįmanoma verysad.gif  Gal kuri turit gerą patarimą , kaip tai daryt, juk rašo, kad cimbai mėgsta būti dalinami g.gif na dar bandysiu (varau arkliuko kakutės lotuliukas.gif )


noriu padekoti pabirzei uz nuonstabu dendrobium vaikiuka aciuks.gif ir uz isradinguma apgyvendinant transportavimo taroje mirksiukas.gif bendradarbe iskart paklause kaip ta geliuka i buteli sugebejo sukisti, tik paskui apsiziurejo kame reikalas thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 24 balandžio 2009 - 16:08
del cimbidziu... cia is RS "Kuo didesnis augalas, tuo geriau. Jei Cymbidi isdalinsit ir viename "kupste" liks maziau nei 3 gumbai - augalas ilgai nezydes, letai augs. Nauju ugliu nuo senu gumbu jokiu budu atskirt negalima, nes jie dar neturi savo saknu. Jei norit augala padaugint, tai jau kita tema."

P.S. Savanoriu max pilna falenopsiu po 15.99 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 24 balandžio 2009 - 16:50
QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 14:35)
Ryt ryte vaziuosiu vel atgal ieskot tu po 5 Lt doh.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Man irgi buvo mistika, bet Mikuotuke itikino, kad nieko nera neimanomo 4u.gif

taigi, pamatysi, kad bent jau nenumirs thumbup.gif

QUOTE(snickers @ 2009 04 24, 15:02)
1.Tai manau suveiktų kaip geri vaistai. Juk kaip žinoma, orchidėjų pagrindinė problema- nupūdytos šaknys, o čia kaip tik tie mikoriziniai grybai skatintų didėti šaknų paviršiaus plotą, dėl ko pagerėtų augalo mityba ir augalas sparčiau atsigautų.
2.Gal aš?  Už Karūnos šokoladą (kaip tik atsisėdau kavos gert ir jį pasiėmiau, ale paskaičiau tavo žinutę ir padėjau iki tavo atsakymo  biggrin.gif )
Dar mergucės, jei kuri pamatytumėt karvytę tokią mažiau baltą, o su daug plėmų wub.gif - man tokios gražiausios thumbup.gif - duokit žinot. Pas kažkurią čia avatare tokia, gražuolė. wub.gif

1. Va ir aš taip manau, kitą savaitę būtinai įsigysiu, nes jau antri metai mąstau apie mikorizę, o kodėl nenaudoju????
2. Mielai mirksiukas.gif atgaivinau ją, baltų turiu pakankamai, o man svarbiausia buvo, kad ji gyventų 4u.gif

QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 24, 15:08)
Na, man Mikuotukes zodziai, kad "sunkiai auginamu nelabai kas veza"  ikvepe pasitikejimo. Bet dar nesu tikra... kas zino gal ryt parsivesiu kokia cambria  hihihi.gif

Bandyk laimę, juk ir mes padėsim lotuliukas.gif

QUOTE(pabirze @ 2009 04 24, 16:49)
Mikuotuke, ar dalinai kada cimbidį? Pabandžiau ir sakau, kad tai neįmanoma verysad.gif  Gal kuri turit gerą patarimą , kaip tai daryt, juk rašo, kad cimbai mėgsta būti dalinami g.gif na dar bandysiu (varau arkliuko kakutės lotuliukas.gif )


Žinok, man seniai tas klausimas iškilo - kaip jį padalinti, juk šaknys žiauriai susipynusios??? blink.gif tikrai neturiu supratimo, nes persodindama savuosius galvojau apie tavojo būsimas dalybas ir man tai pasirodė misija neįmanoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 17:53)
Žinok, man seniai tas klausimas iškilo - kaip jį padalinti, juk šaknys žiauriai susipynusios???  blink.gif  tikrai neturiu supratimo, nes persodindama savuosius galvojau apie tavojo būsimas dalybas ir man tai pasirodė misija neįmanoma  doh.gif

pamerkti kokiai valandžiukei šaknis į drungną vangenį. Atmirksta, paminkštėja, išsipainioja mirksiukas.gif Po to apdžiovinti, nekišti varvančių į substratą.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 24, 17:03)
Drįsčiau ginčytis  biggrin.gif  Auga tai jos labai lengvai, svarbu gerai apšviesti, palaikyti šilumą bei drėgmę ir patręšti - bent jau taip sako sėkmingai auginantys  4u.gif 

Nu pas mane tai tos saknys traukiasi nors tu ka schmoll.gif purskiu purskiu ale tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 24, 17:58)
Nu pas mane tai tos saknys traukiasi nors tu ka  schmoll.gif purskiu purskiu ale tas pats.

Ką reiškia traukiasi g.gif Kas kiek laiko mirkai? Ar tos susitraukusios nuo vandens pažaliuoja?
Atsakyti