Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 14:01)
tai kad tos rimtesnės lengvai auginasi irgi  mirksiukas.gif sunkiai auginamų nelabai kas ir veža, užsisakinėti tektų ir dar orchidariumą konstruoti  doh.gif  lotuliukas.gif

Man kitu rusiu orches matyt labai mistiskai atrodo, nes neteko auginti, ir dar tas isitikinimas, kad nesugebeciau doh.gif O "Tik geles" sestadieni dirba? Nuvaziuociau pasizvalgyti. Pasiziurejus tokiu foto dabar noriu ne tik phaliku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 24, 14:07)
Man kitu rusiu orches matyt labai mistiskai atrodo, nes neteko auginti, ir dar tas isitikinimas, kad nesugebeciau  doh.gif  O "Tik geles" sestadieni dirba? Nuvaziuociau pasizvalgyti. Pasiziurejus tokiu foto dabar noriu ne tik phaliku  bigsmile.gif

dirba, iki 14 val turbūt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 14:06)
Nemaciau ne vienos po 5 Lt  blink.gif  lotuliukas.gif

viršutinėj akcijinių lentynoj, po dešine puse
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2009 04 24, 13:59)
Prieš rašydamos tokią info, padalinkit skaitytojoms bent jau po durų rankeną...  Kokios buvo - labai margais lapais ar ne? Daugiažiedės ar ne? Nėr teisybės šiam pasauly - buvau suplanavus važiuot iki onkologinio per pietus, bet MB nusiuntė į kažkokią kontorą varžtų ratams. Jo Ma Jo...

lygtais ne margalapės, o daugiau nieko nežinau - nesiginau, mikuotukė rašė, kd daugiažiedės. jų buvo nemažai- ryt suspėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 24, 14:15)
viršutinėj akcijinių lentynoj, po dešine puse

Maciau tik po 10 Lt labai daug visokiu oncidiumu ir kambriju, bet kai paemiau viena Sweet sugar oncidiuma tai maciau vabalai kad laksto ten po substrata ir atgal padejau, taip nemaloniai mane nustebino, del to pabijojau labiau knistis po ta stelaza doh.gif Ale raibuoles kad praziopsojau, tai negaliau sau atleisti fool.gif
Bet uztai kaip as nardziau po tas cambrias yahoo.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(pabirze @ 2009 04 24, 14:17)

lygtais ne margalapės, o daugiau nieko nežinau - nesiginau, mikuotukė rašė, kd daugiažiedės. jų buvo nemažai- ryt suspėsi 4u.gif

Daugiaziedes buvo po 42 Lt aleksote mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 24, 14:17)
lygtais ne margalapės, o daugiau nieko nežinau - nesiginau, mikuotukė rašė, kd daugiažiedės. jų buvo nemažai- ryt suspėsi 4u.gif

raibuolės ne onkologiniam... tos brangiosios.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 14:21)
Daugiaziedes buvo po 42 Lt aleksote mirksiukas.gif

per daug greit viskas rašosi - kad net ir nesąmonių prikūriau blush2.gif lotuliukas.gif
kaip bebūtų- po 5 litus raibuolės randasi ' Tik gėlės ' ir jų palikau nemažai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 24 balandžio 2009 - 13:28
QUOTE(pabirze @ 2009 04 24, 14:23)
per daug greit viskas rašosi - kad net ir nesąmonių prikūriau blush2.gif  lotuliukas.gif
kaip bebūtų- po 5 litus Tik gėlės ir jų palikau nemažai 4u.gif

Ryt ryte vaziuosiu vel atgal ieskot tu po 5 Lt doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 24, 14:07)
Man kitu rusiu orches matyt labai mistiskai atrodo, nes neteko auginti, ir dar tas isitikinimas, kad nesugebeciau  doh.gif  O "Tik geles" sestadieni dirba? Nuvaziuociau pasizvalgyti. Pasiziurejus tokiu foto dabar noriu ne tik phaliku  bigsmile.gif

Man irgi buvo mistika, bet Mikuotuke itikino, kad nieko nera neimanomo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 12:47)
Matai, superinės info mums davei  bigsmile.gif  o kaip manai, jei reanimatoriuje pamėginus panaudoti truputį mikorizės?  g.gif


Tai manau suveiktų kaip geri vaistai. Juk kaip žinoma, orchidėjų pagrindinė problema- nupūdytos šaknys, o čia kaip tik tie mikoriziniai grybai skatintų didėti šaknų paviršiaus plotą, dėl ko pagerėtų augalo mityba ir augalas sparčiau atsigautų. thumbup.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 13:59)
Kas nors gal nori balto falenopsio? Nežydintis, išleido labai gražų lapą, dabar leidžia šakelę su pumpurais  ax.gif  Dovanočiau  4u.gif
Papildyta:


Gal aš? blush2.gif ax.gif Už Karūnos šokoladą (kaip tik atsisėdau kavos gert ir jį pasiėmiau, ale paskaičiau tavo žinutę ir padėjau iki tavo atsakymo biggrin.gif )
Dar mergucės, jei kuri pamatytumėt karvytę tokią mažiau baltą, o su daug plėmų wub.gif - man tokios gražiausios thumbup.gif - duokit žinot. Pas kažkurią čia avatare tokia, gražuolė. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 14:35)

Man irgi buvo mistika, bet Mikuotuke itikino, kad nieko nera neimanomo 4u.gif


Na, man Mikuotukes zodziai, kad "sunkiai auginamu nelabai kas veza" ikvepe pasitikejimo. Bet dar nesu tikra... kas zino gal ryt parsivesiu kokia cambria hihihi.gif
Atsakyti
Fanatės, priminkit prašau, kaip vadinasi ta orchidėjų gentis, kurios parduotuvėse pačios brangiausios po 250-300lt mačiau. Jos auga pakabintos stikliniuose vazonuose be substrato, mačiau tik vandenuko truputis ten ir dauaaaag daaaaaaug šaknų, žiedai buvo mėlyni ir violetiniai. g.gif Žiūrėjau , ale nepamenu pavadinimo..... doh.gif
Atsakyti
Ir man idomu, kaip tik su bendradarbem siandien apie jas kalbejom. Sake pries velykas mate maksimose, bet kazin ar taip galejo but...
Atsakyti
Sianakt sapnavau,kad nusipirkau labai grazia..ryskiai raudona lotuliukas.gif wub.gif
ir tik uz 5 lt lotuliukas.gif visa sveika..saknys puikios..lapai blizga..o ziedu grazumas.. lotuliukas.gif blush2.gif

niekad dar nebuvau sapnavus orchideju.. biggrin.gif matyt sapnuoju delto,kad neberandu nieko idomesnio pirkti.. schmoll.gif o taip noreciau.. 4u.gif nieko nebeuzveza Siauliu maksimos.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2009 04 24, 15:16)
Fanatės, priminkit prašau, kaip vadinasi ta orchidėjų gentis, kurios parduotuvėse pačios brangiausios po 250-300lt mačiau. Jos auga pakabintos  stikliniuose vazonuose be substrato, mačiau tik vandenuko truputis ten  ir dauaaaag daaaaaaug šaknų, žiedai buvo mėlyni ir violetiniai. g.gif Žiūrėjau , ale nepamenu pavadinimo..... doh.gif

VANDA
Atsakyti