Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 13:25)
lotuliukas.gif  puikumėlis! nes jos man akyse stovi  blink.gif  tikrai labai gražios  wub.gif  ar nieko nesakė už tokį kalną gėlių?  lotuliukas.gif


Tai sake sake... biggrin.gif Sake kad raibuoles dar truksta iki pilnos laimes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O ta cimba milziniuka mamai nuveze. Siandien kazkoks itartinai geras rolleyes.gif
Papildyta:
Na pasirodau savo pirkinukus biggrin.gif

Miltonopsis (nepamenu kainos) Trys ziedstiebiai bigsmile.gif Labai skaniai kvepia wub.gif

user posted image

Irgi kazkas panasaus i miltonija biggrin.gif Kaina 7 Lt

user posted image

Liudisija Red Label nuzydejusi neseniai, kaina 5 Lt

user posted image

Visos kambrijos po 26 Lt biggrin.gif Labai labai skaniai kvepia pirmoji.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tiesa pirkau cimba rozini su dviem ziedstiebiais uz 60 Lt, bet jau padovanotas mamai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 24 balandžio 2009 - 12:41
[quote=mikuotuke,2009 04 24, 13:25]
eee, nelabai supratau, kaip čia gelbėti blush2.gif ta prasme, paslėpti kuriam laikui būsimą naujoką? lotuliukas.gif


baik tu lotuliukas.gif gausi gumbą(gėlės lotuliukas.gif ) - ir turėsi jį pražydint lotuliukas.gif nori to ar nenori- teks - mačiau sugebi juos mylėt, o man jo viso per daug
Papildyta:

o visi grožiai prie onkologinio, kiek supratau, ania? ten sunku rasti?
[/quote]
iki onkologijos ligoninės nuvažiuok, o ten jau kiekvienas parodys kelią- keli žingsniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 24 balandžio 2009 - 12:38
QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 13:37)

Na pasirodau savo pirkinukus biggrin.gif



ohmy.gif blink.gif swoon.gif nu ju groziai....tyliu,ypc kambrijos wub.gif super
Atsakyti
Ten tik isukant, is tos pagrindines panemunes gatves, link onkologinio prasideda nuorodos i "Tik geles" wink.gif
Atsakyti
niu, reiks bandyti "netyčia" nuvažiuoti kurią dieną į PAnemunę biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, kas turit liudisia gal pasakysit, ar cia ji vaikiuka pas mane auginasi ar kas cia yra g.gif
user posted image
Atsakyti
Lorute, miltoniopsis kvepia? Valio, taip ir galvojau! bigsmile.gif drinks_cheers.gif

Sandrita, sakau, jau kambrijų niekur tokių nemačiau doh.gif thumbup.gif pati raudoną nusigriebiau ax.gif

Pabirže, aaa, gumbą priimsiu mirksiukas.gif kuo mieliausiai, o pražydinti bandysiu ax.gif blush2.gif

Kas nors gal nori balto falenopsio? Nežydintis, išleido labai gražų lapą, dabar leidžia šakelę su pumpurais ax.gif Dovanočiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 13:56)
Mergaites, kas turit liudisia gal pasakysit, ar cia ji vaikiuka pas mane auginasi ar kas cia yra  g.gif
user posted image

Taigi jau vaikiukas auga! bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif valio, būsim apsivaikavusios wub.gif manoji irgi leidžia atžalėles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 24, 12:47)
o onkologiniam raibuolės po 5 litus peržydėję

Prieš rašydamos tokią info, padalinkit skaitytojoms bent jau po durų rankeną... Kokios buvo - labai margais lapais ar ne? Daugiažiedės ar ne? Nėr teisybės šiam pasauly - buvau suplanavus važiuot iki onkologinio per pietus, bet MB nusiuntė į kažkokią kontorą varžtų ratams. Jo Ma Jo...
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 12:00)
Mes irgi su Mikuotuke siandien aplankem visas geliu bazes mums zinomas biggrin.gif
Karvyciu Kalminoj buvo keletas, Mikuotuke viena sau pasieme, po to jau maciau kaip didmeninkai jas atsirinko sau ax.gif

Tai as matyt jau per velai buvau, nes karvyciu "laisvu" nebebuvo. O jau kokiu groziu prisipirkot wub.gif Jauciu, kad labai greitai auginsiu ne tik phalikus, bet ir "rimtesnes" orchidejas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 24, 13:59)
Tai as matyt jau per velai buvau, nes karvyciu "laisvu" nebebuvo. O jau kokiu groziu prisipirkot  wub.gif Jauciu, kad labai greitai auginsiu ne tik phalikus, bet ir "rimtesnes" orchidejas  biggrin.gif

tai kad tos rimtesnės lengvai auginasi irgi mirksiukas.gif sunkiai auginamų nelabai kas ir veža, užsisakinėti tektų ir dar orchidariumą konstruoti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 13:01)
tai kad tos rimtesnės lengvai auginasi irgi  mirksiukas.gif sunkiai auginamų nelabai kas ir veža, užsisakinėti tektų ir dar orchidariumą konstruoti  doh.gif  lotuliukas.gif


bet jaučiu orchidariumai super atrodo wub.gif gyvai nesu mačiusi, bet įsivaizduoju wub.gif
-------------
o nė viena nepirkot naujausio žurnalo Rasos? ten yra mini fotoreportažas iš NY botanikos sode vykusios orchių parodos Braziliankažkaipten wub.gif thumbup.gif blink.gif doh.gif clap_1.gif thumb_yello.gif mega_shok.gif tease.gif yahoo.gif maždaug tokie įspūdžiai vien iš foto reportažo...
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 24, 13:59)
Prieš rašydamos tokią info, padalinkit skaitytojoms bent jau po durų rankeną...  Kokios buvo - labai margais lapais ar ne? Daugiažiedės ar ne? Nėr teisybės šiam pasauly - buvau suplanavus važiuot iki onkologinio per pietus, bet MB nusiuntė į kažkokią kontorą varžtų ratams. Jo Ma Jo...

Nemaciau ne vienos po 5 Lt blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti