Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

Mergaite viena palikit 4u.gif Neispirkit visu ax.gif
Atsakyti
Rodausi naują namų gyventoją - miniukę wub.gif nepatikesit , nusipirkau uz 6LT vienas žiedelis su skylute truputį, bet tai už tokia kainą tai manau nėra ko norėt blush2.gif thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2009 05 06, 14:48)
ka tik grizau mirksiukas.gif  isigijau bebora thumbup.gif


thumbup.gif Na, kuri sekanti gris su debora? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 06, 13:59)
thumbup.gif  Na, kuri sekanti gris su debora?  lotuliukas.gif

as taip pat parsinesiau debora thumbup.gif na pas mane 8 geri pumpuriukai atrodo, tai gal dar jie prazys bigsmile.gif tikrai uz tokia kaina, geras pirkinys, vien vazonas kiek vertas juk smile.gif ir taip graziai atrodo visa ta kompozicija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 06, 15:10)
as taip pat parsinesiau debora  thumbup.gif  na pas mane 8 geri pumpuriukai atrodo, tai gal dar jie prazys  bigsmile.gif  tikrai uz tokia kaina, geras pirkinys, vien vazonas kiek vertas juk smile.gif ir taip graziai atrodo visa ta kompozicija wink.gif

thumbup.gif Masinis apsipirkimas lotuliukas.gif Pas mane irgi dar geru pumpuriuku yra, grizusi po darbu padarysius issamia revizija, nes labai jau skubejau atgal i darba taip smulkiai neissinagrinejau. Vazonas bordo spalvos priderintas prie ziedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 05 06, 15:10)
as taip pat parsinesiau debora  thumbup.gif  na pas mane 8 geri pumpuriukai atrodo, tai gal dar jie prazys  bigsmile.gif  tikrai uz tokia kaina, geras pirkinys, vien vazonas kiek vertas juk smile.gif ir taip graziai atrodo visa ta kompozicija wink.gif



QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 06, 15:16)
thumbup.gif  Masinis apsipirkimas  lotuliukas.gif  Pas mane irgi dar geru pumpuriuku yra, grizusi po darbu padarysius issamia revizija, nes labai jau skubejau atgal i darba taip smulkiai neissinagrinejau. Vazonas bordo spalvos priderintas prie ziedu  smile.gif


as irgi dziaugiuos pirkiniu wub.gif nuskabiau nuvytusius pumpurus, nukarpiau per vazono apacia islindusias saknis ax.gif lauksim issiskleidziant nauju pumpureliu bigsmile.gif
Atsakyti
Cia akiu paganymui: orchidejos.

Buvau senukuose. Nemazai vazonu, trasu ir zemiu parduodama su nuolaida. Kazkokias naujas trasas orchidejoms maciau.
Gali buti, kad baigesi orchideju sezonas, nes senukuose maciau tik kokias 5 nuleipusias orchidejas. Ju vietoje pristatyta kitokiu augalu. Buvo keletas nukainuotu miltoniju po 3 Lt.


QUOTE(Uogienė @ 2009 05 06, 11:07)
O man atrodo, kad Elegant Debora ne rusis, o hibridas, tik tiek, kad zinomas hibridas, o ne noid koks nors. Gal klystu  blush2.gif

As taip pat manau. Kaip suprantu, tai rusines yra tos, kurios auga gamtoje. Cia ju nuotraukos. Tarp isvardintu rusiniu falenopsiu Deboros neradau ax.gif


Parodykit kuri, kaip ta Debora su vazonu atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 06 gegužės 2009 - 14:35
Nu o jus mergytes man dabar medziokit ta margalape, please flirt.gif dziaugiuos, kad visos spejot po debora nugriebti. As saviskes dar nemaciau. Mama rinkos pagal standzius grazius lapus. Dar pamatysiu kas ten gero. Galvoju iskart persodinti, nes jau numanau kas ten vazono viduje po tiek dienu praleistu maximoj. doh.gif
Papildyta:
Gali but, kad ne rusine. Man is tos laimes protas susisuko, svarbiausia, kad turiu Debora bigsmile.gif wub.gif pasigrozekit kokios jos - juodosios grazuoles wub.gif
http://farm4.static....7371a5e.jpg?v=0
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 05 06, 13:26)
o kazin is cia imanoma atsisiust? drinks_cheers.gif
nerealus cimbidziai, jamciau pora kaip nieko... thumbup.gif
http://www.easyorchi.../Odontoglossum/

Masciau apie uzsisakyma is cia, bet ne kad i Lietuva man siustu, o kas nors is Anglijos atveztu. Tik nezinau ar pavyktu ja saugiai pargabenti skrendant lektuvu g.gif
Ten ir visokiu nebrangiu reikmenu orchidejoms yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 06 gegužės 2009 - 14:49
Va radau jog hibridas, bet vardinis bent jau tongue.gif

Galit cia visokiu paziuret, desinej pusej spragtelekit ant fotiko ir atsivers nuotrauka.

http://www.orchids-k...amp;groep_id=10
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti