Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 12:45)
Žinok, aš tokias gražias tik internete matydavau, o dabar kai pamačiau, kaina nenudžiugino - virš 40 lt (42 berods..)  g.gif

nu kaina palygint puse velnio jei keras normalus nenupiepes smile.gif bo as kai pirkau saviske vos keliu lapuku du krumukai (skirtingi) tai nukainuota mokejau 20lt kazkur.
man knieti dar viena tokia ysigyti biggrin.gif
nors ziuriu ten pas jus pasirinkimas ir kainos tikrai normalios,tai ne pas mus.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 24, 12:47)
o onkologiniam po 5 litus peržydėję

Bet žinok, ten tos raibuolės buvo daugiažiedės, t.y., kad pumpuras po pumpuro skleisis ir niekad nesibaigs lotuliukas.gif thumbup.gif ir spalvos kokios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 12:49)
Bet žinok, ten tos raibuolės buvo daugiažiedės, t.y., kad pumpuras po pumpuro skleisis ir niekad nesibaigs  lotuliukas.gif  thumbup.gif  ir spalvos kokios  doh.gif

Ar neteks grįžt? aš ką tik iš ten, ir ko gero buvo labai išpirkta- nes šiaip nėr ką lygint su kitais kartais, tik nukainuotų daug. Jaučiu šiąnakt veš naują partiją- phalenopsių žiauriai mažai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 12:49)
Bet žinok, ten tos raibuolės buvo daugiažiedės, t.y., kad pumpuras po pumpuro skleisis ir niekad nesibaigs  lotuliukas.gif  thumbup.gif  ir spalvos kokios  doh.gif

va va,kaip fainai.... wub.gif
tiktu ir po 5lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas mane visvien nera uz tiek.Nu zodziu reiks greitu laiku Kaunan lekti biggrin.gif
negaliu as eit i sita tema nes mane tik nervas ima biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 24 balandžio 2009 - 11:56
O kodel manot, kad nakti veza? kazkaip juokingai skamba, kaip kokia kontrabanda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 24, 12:57)
O kodel manot, kad nakti veza? kazkaip juokingai skamba, kaip kokia kontrabanda  lotuliukas.gif

kažkada girdėjau pačias pardavėjas kalbant - derinosi grafiką, kiek tiesos tame nežinau, o atsidaro 7 val, tai nebent galėtų vakare, bet koks skirtumas tegu tik veža ir kuo daugiau lotuliukas.gif
Mikuotuke, turėsi mane gelbėt ir dėl naujoko( jei jo šaknys geros), mažinsiu- vyrui kitaip šoką įvarysiu lotuliukas.gif Mažesnį lengviau kur paslėpt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 24 balandžio 2009 - 12:03
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 12:25)
Lorute, čia tau info  4u.gif  4u.gif  4u.gif

http://www.rojaussod...i...f=98&t=2215

biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar apie gražialapes  ax.gif
http://www.rojaussod...i...=104&t=3817
irgi Lorutei  mirksiukas.gif
gali ūksmingiausiame kampe laikyti, jai nuo to bus tik geriau  thumbup.gif

Oi tai aciukas tau 4u.gif siandien viska pasiskaitysiu thumbup.gif
Papildyta:
MB pasiskundziau, kad raibuoliu kainos buvo neikandamos, tai sake kita savaite nupirks biggrin.gif Bet itariu nebeliks nieko iki kitos savaites sad.gif Nu svarbu pazadejo, tai gales dabar per visur ieskoti biggrin.gif
Atsakyti
tikrai naktį veža, šitai jau seniai girdėjusi.

o visi grožiai prie onkologinio, kiek supratau, ania? ten sunku rasti?
Atsakyti
Skaitau ir pavydas ima, Vilniuj dar neteko matyti tokių nukainojimų, matyt teks kada Kaune pasisvečiuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 24, 13:01)
kažkada girdėjau pačias pardavėjas kalbant - derinosi grafiką, kiek tiesos tame nežinau, o atsidaro 7 val, tai nebent galėtų  vakare, bet koks skirtumas tegu tik veža ir kuo daugiau lotuliukas.gif
Mikuotuke, turėsi mane gelbėt  ir dėl naujoko( jei jo šaknys geros), mažinsiu- vyrui kitaip šoką įvarysiu lotuliukas.gif  Mažesnį lengviau kur paslėpt lotuliukas.gif

eee, nelabai supratau, kaip čia gelbėti blush2.gif ta prasme, paslėpti kuriam laikui būsimą naujoką? lotuliukas.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 13:18)
Oi tai aciukas tau 4u.gif siandien viska pasiskaitysiu thumbup.gif
Papildyta:
MB pasiskundziau, kad raibuoliu kainos buvo neikandamos, tai sake kita savaite nupirks biggrin.gif Bet itariu nebeliks nieko iki kitos savaites sad.gif Nu svarbu pazadejo, tai gales dabar per visur ieskoti biggrin.gif

lotuliukas.gif puikumėlis! nes jos man akyse stovi blink.gif tikrai labai gražios wub.gif ar nieko nesakė už tokį kalną gėlių? lotuliukas.gif

QUOTE(muminukas @ 2009 04 24, 13:20)
tikrai naktį veža, šitai jau seniai girdėjusi.

o visi grožiai prie onkologinio, kiek supratau, ania? ten sunku rasti?

prie onkologinio tai kambrijos ax.gif kaip rasti, tai nežinau, nes Lorutė ratais kvadratais mane vėžino doh.gif gal kokį žemėlapį reikia pavartyti? Važiuojant yra nuorodos - "tik gėlės" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 24, 13:22)
Skaitau ir pavydas ima, Vilniuj dar neteko matyti tokių nukainojimų, matyt teks kada Kaune pasisvečiuoti  lotuliukas.gif

va va,as ir sakau-uz tokius pinigus jos ten apsiprekina ,kad net neytiketina biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 04 24, 13:26)
va va,as ir sakau-uz tokius pinigus jos ten apsiprekina ,kad net neytiketina  biggrin.gif  doh.gif

ah, už 10 lt kažką nusipirkau šiandien - oncidukas arba kambrija. Vienas stiebukas nužydėjęs, kitas visai nupiepęs, bet pamačiau, kad tai neprasiskleidę pumpurai bigsmile.gif ir kaip saldžiai švelniai kvepia wub.gif padėjau prieš saulytę - tegu valandėlę pasidžiaugia 4u.gif
Atsakyti