Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Astersita @ 2009 05 05, 20:24)
Sveikos mergaitės, noriu ir aš pasigirti kokią gražuolę miltoniją gavau dovanų Motinos dienai  thumbup.gif
user posted image
Žydi didžiuliais žiedais ir nuostabiai kvepia  bigsmile.gif Kad tik pavyktų man su ja bendrą kalbą rasti  ax.gif

sveikinu, super gėlė, laaaabai graži, o jei dar kvepia bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif bet koookia ryški thumbup.gif

QUOTE(jolla42 @ 2009 05 05, 22:10)
blink.gif  blink.gif kur jūs tokius vyrus jamat ??????  g.gif neišnyko su dinozaurais  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

būna dar tokių retkarčiais ax.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Daluksa @ 2009 05 05, 22:16)
Esmė - pripratint prie gėlių nuo pat pradžių  blush2.gif

va va, būtent lotuliukas.gif pamažu, pamažu, o dar dažnai metu kaltinimą, kad pirmąją orchę radau pas jį, taigi, kad ne aš kalta, nes man orchidėjos visai nepatiko tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 05 06, 09:05)
biggrin.gif
O as gaunu orchideju dovanu be , bet i geliu parduotuve manes neileidzia, kai kartu bunam  doh.gif


Maniskis tai man tik pacia pirma orche pries kelis metus yra gimtadienio proga padovanojes, o daugiau be manes neperka, nes bijo, kad gali man neitikti biggrin.gif O i geliu parduotuves turbut siulosi pavezeti, kad taip galetu riboti perkamu orchiu skaiciu, nes zino, jei viena nuvaziuosiu tai tusciomis tikrai negrisiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vivaflame @ 2009 05 06, 09:12)
labas, gelininkes wink.gif
Gavau dovanu Oncidium'a, tik iki siol as ju nesu turejusi, tai pasakykit kokia jiems prieziura reikalinga, nes phaliukai tai pasmane klesti, jiems patinka, kazin ar oncidijui reik tokios pat prieziuros ir salygu kaip ir phaliukam?
ant informacinio to lapiuko tai parasyta tas pats...


Na, su onciuku man sunkokai sekasi susidraugauti. Pries kelias savaites isigijau, iki siol turejau tik phalikus. Tai kazkodel gumbai raukslejasi, o dregmes netruksta ir ne per daug. Saknu revizija padariau viskas tvarkoje tai nesuprantu kame esme g.gif
Atsakyti
Del Oncidiumu-tai prieziura paprasta,bent jau man :)Zydi-dauginasi. Laistau panasiai kaip phaelenopsius,nupurskiu,bulves kelios susirauksleje,bet jau ten senokos-motinines.Irgi saknys geros,dregmes norma-manau sensta bulve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 05, 22:42)
Na neaisku ar nebus. Bet geles turi sezoniskuma. Kazkaip man atrodo, kad phal jau sezonas i pabaiga wink.gif

as esu pastebejus, kad vasara, turbut del karsciu, ju veza daug maziau.
Atsakyti
Motinos dienos proga gavau tokią orchidėją
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kūlverstukas @ 2009 05 06, 09:32)
Motinos dienos proga gavau tokią orchidėją
user posted image


grazi smile.gif o as tokia pat mamai padovanojau ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
As atejau pasigirt lotuliukas.gif

mano trys leisgyves pajuto pavasari thumbup.gif leidzia sakele,tai kraus pumpuriukus matyt, jetau kaip laukiu lotuliukas.gif wub.gif

kita,su nukirptu ziedkociu, prisiaugino saknu,o siandien ziuriu ogi lapeli leidzia is viduriuko wub.gif thumbup.gif

o dar kita..irgi nukainuota,su trijom saknim krauna atrodo pumpuriukus thumbup.gif mmm.. wub.gif

o kitos dvi zydi, ir dar krauna pumpurus, taip pat gausiai nuo kovo 8 d. 4u.gif rolleyes.gif

aciu, kad isklauset lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Pramones Maximoj katik nukainavo Deboras, dabar jos 16.99. ir vandas stipriai nukainavo.

Mama sumedziojo man deboryte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 06, 10:36)
Pramones Maximoj katik nukainavo Deboras, dabar jos 16.99. ir vandas stipriai nukainavo.

Mama sumedziojo man deboryte  thumbup.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif sveikinu Tina* juk taip ilgai norejai jos... wub.gif pagaliau issipilde tavo svajone bigsmile.gif o iki kiek nukainavo vandas?gal vaziuoti prigriebti ta debora ir man g.gif ten ne hibridukai? g.gif
Atsakyti
[quote=rokinuke,2009 05 05, 10:28]
kaip noreciau tokios....saaaaaaaakes smile.gif tai gal jus zinot koki recepta, kaip nuramint vyra, kuris mato, kad kiekviena menesi namuose atsiranda nauju geliu?nu kas turit po 50 gelyciu, tai tikrai turit zinot lotuliukas.gif tongue.gif
[/quote/]
Svarbiausia vyro neprileisti prie palangių,arba viska užmaskuoti,kad tai eilinė kurios jis nematė,nes jinai jau seniai pas tave, ax.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu ka, pirmyyyyyyyyyyyyyn visos Deboru sluoti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kazin kaip situacija Vilniuje? Gal man kas prigriebtu blush2.gif jeigu taip pat nukainuota gerai butu ax.gif sestadieni as zyziau zyziau kad nukainuotu, bet neeeee, jau iki komos reikejo nuvaryti geles, kad nukainuotu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 06, 11:36)
Pramones Maximoj katik nukainavo Deboras, dabar jos 16.99. ir vandas stipriai nukainavo.

Mama sumedziojo man deboryte  thumbup.gif


O jaaaaatau, as turbut nebegausiu jau doh.gif verysad.gif
Atsakyti