Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

help.gif swoon.gif kaip tai nebus??????????????? man jau dvi pažadėtos doh.gif
nejuokaukit taip schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Na neaisku ar nebus. Bet geles turi sezoniskuma. Kazkaip man atrodo, kad phal jau sezonas i pabaiga wink.gif
Atsakyti
noriu pasigirt mamos pražydintu phaliku wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image

žiedai tokie dideli wub.gif
sorry už nuotraukų kokybę, su telefonu fotografavau.
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2009 05 05, 23:46)
noriu pasigirt mamos pražydintu phaliku  wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image

žiedai tokie dideli  wub.gif
sorry už nuotraukų kokybę, su telefonu fotografavau.

bigsmile.gif turiu tokį,bet jūsiškio žiedai gal dar didesni g.gif gražumėlis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 05, 18:46)
po 10 metų jis man pats neš orchidėjas namo ir bus laimingas,

pasiseke su vyru thumbup.gif

QUOTE(Astersita @ 2009 05 05, 19:24)
Sveikos mergaitės, noriu ir aš pasigirti kokią gražuolę miltoniją gavau dovanų Motinos dienai  thumbup.gif

Grazuole bigsmile.gif linkiu, kad graziai augtu ir dziugintu ziedais mirksiukas.gif

QUOTE(laurindre @ 2009 05 05, 19:34)
Noriu parodyti savo gegute lotuliukas.gif

Pasaka...

QUOTE(Raseliuke @ 2009 05 05, 21:46)
noriu pasigirt mamos pražydintu phaliku  wub.gif


Kokia elegancija, tikra karaliene wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 05, 22:17)
thumbup.gif Astersita,liuks kvietkelis  4u.gif  o aš višta supūdžiau tokią  doh.gif  verysad.gif


Tai va, kad ir aš bijau supūdyti doh.gif niekada dar neauginau miltonijos, sakykite o ar jos priežiūra labai skiriasi nuo phalaenopsių? g.gif Tos plonos šaknelės, manau, kad greičiau gali perdžiūti, greičiau ir supūti g.gif
Atsakyti
tai klausykites, vasara neveza phalenopsiu?

vakar bigo geliu parduotuvej maciau nerealaus grozio cimbidi(?) zalsvi ziedai su bordo viduriuku, du ziedkociai, ziedu apie 30. stovejau stovejau prie jo.......gerai, kad kainos nemaciau, bet ir neklausiau, kad sirdies neskaudetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 05, 20:04)
neee, jis visai neserga, bet kai  nešioju ir rodau kiekvieną pumpurą, o atvykę draugai stebisi, kažkaip staigiai persimano


As irgi tokia pacia taktika naudoju drinks_cheers.gif Rodau kiekviena pumpuriuka, kiekviena naujai leidziama lapiuka, kiekviena nauja sakele tai ir maniskis dziaugiasi taip pat kaip ir as. Bet jam grazios tokios orches, kad ziedai butu kuo didesni lotuliukas.gif Vienas mano phalikas isleido nauja sakele ir isskleide jau kelis ziedelius tai maniskis rupestingai apziurejo ir sako: ar tik si karta nebus ziedai mazesni negu praejusi karta doh.gif lotuliukas.gif Pastaraji karta kai namo parsitempiau 4 orches, o po keliu dienu dar 1 tai mate kokia buvau laiminga, skraidziau kaip ant sparnu tai negi galetu priestarauti.... lotuliukas.gif Siaip mes dar tik ruosiames kurti seima tai iki aukso ziedu sumainymo jau bus pilnai "apdorotas" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2009 05 05, 21:46)
noriu pasigirt mamos pražydintu phaliku  wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image

žiedai tokie dideli  wub.gif
sorry už nuotraukų kokybę, su telefonu fotografavau.

Man sitos baltos didziaziedes pasakiskai grazios bigsmile.gif Bet pati dar nei vienos neturiu. Teks susiimti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 06, 07:40)
As irgi tokia pacia taktika naudoju  drinks_cheers.gif  Rodau kiekviena pumpuriuka, kiekviena naujai leidziama lapiuka, kiekviena nauja sakele tai ir maniskis dziaugiasi taip pat kaip ir as. Bet jam grazios tokios orches, kad ziedai butu kuo didesni  lotuliukas.gif  Vienas mano phalikas isleido nauja sakele ir isskleide jau kelis ziedelius tai maniskis rupestingai apziurejo ir sako: ar tik si karta nebus ziedai mazesni negu praejusi karta  doh.gif  lotuliukas.gif  Pastaraji karta kai namo parsitempiau 4 orches, o po keliu dienu dar 1 tai mate kokia buvau laiminga, skraidziau kaip ant sparnu tai negi galetu priestarauti....  lotuliukas.gif Siaip mes dar tik ruosiames kurti seima tai iki aukso ziedu sumainymo jau bus pilnai "apdorotas"  lotuliukas.gif

Savajam as irgi rodau kiekviena ziedeli biggrin.gif Bet jis vis tiek paskui neatsimena, kokias as turiu. Kiekviena karta dovanu atnesa violetines biggrin.gif O paskui nustebes ziuri ir sako: "o tokia jau turejai" doh.gif . Bet nieko nesakau, tegul tik nesa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 05 06, 08:48)

Savajam as irgi rodau kiekviena ziedeli  biggrin.gif Bet jis vis tiek paskui neatsimena, kokias as turiu. Kiekviena karta dovanu atnesa violetines  biggrin.gif  O paskui nustebes ziuri ir sako: "o tokia jau turejai" doh.gif . Bet nieko nesakau, tegul tik nesa  biggrin.gif


Na, maniskis dar nenesa man orchideju be progos, bet pats pasiliulo pavezeti iki kokios geliu parduotuves thumbup.gif Kartais net juokas suima, kai paima mane is darbo ir sako: tai kur vaziuojam? as: namo, o kur daugiau... jis: tai gal nuvezt iki kokios parduotuves gal bus graziu orchiu? as: (suvaidinusi abejinga intonacija) na, jeigu TU nori tai gali nuvezti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir tokioj situacijoj jis buna "kaltininkas" geliu pagausejimo namuose, o ne as lotuliukas.gif Tai tuomet ir nieko pries pasakyti jau nebegali...
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 05 06, 08:01)
Na, maniskis dar nenesa man orchideju be progos, bet pats pasiliulo pavezeti iki kokios geliu parduotuves  thumbup.gif  Kartais net juokas suima, kai paima mane is darbo ir sako: tai kur vaziuojam? as: namo, o kur daugiau... jis: tai gal nuvezt iki kokios parduotuves gal bus graziu orchiu? as: (suvaidinusi abejinga intonacija) na, jeigu TU nori tai gali nuvezti  lotuliukas.gif   lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ir tokioj situacijoj jis buna "kaltininkas" geliu pagausejimo namuose, o ne as  lotuliukas.gif  Tai tuomet ir nieko pries pasakyti jau nebegali...

biggrin.gif
O as gaunu orchideju dovanu be , bet i geliu parduotuve manes neileidzia, kai kartu bunam doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 06 gegužės 2009 - 08:06
labas, gelininkes wink.gif
Gavau dovanu Oncidium'a, tik iki siol as ju nesu turejusi, tai pasakykit kokia jiems prieziura reikalinga, nes phaliukai tai pasmane klesti, jiems patinka, kazin ar oncidijui reik tokios pat prieziuros ir salygu kaip ir phaliukam?
ant informacinio to lapiuko tai parasyta tas pats...
Atsakyti