Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

[quote=mikuotuke,2009 05 05, 19:46]
po 10 metų jis man pats neš orchidėjas namo ir bus laimingas, trankydamas galvą į pakabinamus vazonus, o 50x50 atstumu išgręžiotos skylės lubose jam bus pačios gražiausios lotuliukas.gif
(žiaurokai aš čia, bet manau, kad taip ir bus, nes dabar draugams atėjus, vos ne dusdamas aiškina, kokios jos visos skirtingos ir keistos, ir tempte tempiasi pažiūrėti į kitus kambarius) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quoTE
a, tai iškart reikėjo sakyt, kad abu tą pačią ligą įsitaisėt thumbup.gif , maniškis tai taikos kada ne kada , bet vis nepasiseka, tai ant kaktuso ranką padeda, vakar staugt pradėjo - norėjo žaliuzes užsukt- vos neišvertė cimbo, oi, greičiau išsikeltume į nuosavą valdą - o tada pabirzei dingtų pavydas - ir ji virstų Mikuotuke lotuliukas.gif ( čia turėjau mintyse gėlyčių kiekį) 4u.gif
Atsakyti
[quote=pabirze,2009 05 05, 19:58]
[quote=mikuotuke,2009 05 05, 19:46]

a, tai iškart reikėjo sakyt, kad abu tą pačią ligą įsitaisėt thumbup.gif , maniškis tai taikos kada ne kada , bet vis nepasiseka, tai ant kaktuso ranką padeda, vakar staugt pradėjo - norėjo žaliuzes užsukt- vos neišvertė cimbo, oi, greičiau išsikeltume į nuosavą valdą - o tada pabirzei dingtų pavydas - ir ji virstų Mikuotuke lotuliukas.gif ( čia turėjau mintyse gėlyčių kiekį) 4u.gif
[/quote]
neee, jis visai neserga, bet kai nešioju ir rodau kiekvieną pumpurą, o atvykę draugai stebisi, kažkaip staigiai persimano ir pradeda vos ne springdamas ekskursiją po gėles lotuliukas.gif ir šuo kariamas pripranta doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif jei planuojat persikelti, tai labai linkiu, nes gerai, kai yra kur gėlyčių prisidėti ax.gif pas mane jų pilna kampuose, ant baldų, ant kavos stalelio (kuris staigiai dėl to pavirto nenaudojamu), ant tv (kurio irgi tenka dėl tos pačios priežasties nebežiūrėti), palangės... žodžiu, tikrai, tik skylių lubose trūksta doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, noriu ir aš pasigirti kokią gražuolę miltoniją gavau dovanų Motinos dienai thumbup.gif
user posted image
Žydi didžiuliais žiedais ir nuostabiai kvepia bigsmile.gif Kad tik pavyktų man su ja bendrą kalbą rasti ax.gif
Atsakyti
Noriu parodyti savo gegute lotuliukas.gif
[attachmentid=176421]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 05 gegužės 2009 - 19:34
Sveikos, mergaites smile.gif na bet kas tose maximose dedasi?mole ir hyperyje ne vieno phal verysad.gif negi ju jau nebebus per vasara?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 05 gegužės 2009 - 20:57
QUOTE(axara @ 2009 05 05, 21:56)
Sveikos, mergaites smile.gif na bet kas tose maximose dedasi?mole ir hyperyje ne vieno phal  verysad.gif  negi ju jau nebebus per vasara?


pritariu, aš ir nieko neberandu g.gif apskritai, net baltų nebėra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 05, 20:46)
po 10 metų jis man pats neš orchidėjas namo ir bus laimingas, trankydamas galvą į pakabinamus vazonus, o 50x50 atstumu išgręžiotos skylės lubose jam bus pačios gražiausios  lotuliukas.gif
(žiaurokai aš čia, bet manau, kad taip ir bus, nes dabar draugams atėjus, vos ne dusdamas aiškina, kokios jos visos skirtingos ir keistos, ir tempte tempiasi pažiūrėti į kitus kambarius)  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

blink.gif blink.gif kur jūs tokius vyrus jamat ?????? g.gif neišnyko su dinozaurais g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 05, 22:10)
blink.gif  blink.gif kur jūs tokius vyrus jamat ??????  g.gif neišnyko su dinozaurais  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Esmė - pripratint prie gėlių nuo pat pradžių blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif Astersita,liuks kvietkelis 4u.gif o aš višta supūdžiau tokią doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Astersita @ 2009 05 05, 20:24)
Sveikos mergaitės, noriu ir aš pasigirti kokią gražuolę miltoniją gavau dovanų Motinos dienai  thumbup.gif
user posted image
Žydi didžiuliais žiedais ir nuostabiai kvepia  bigsmile.gif Kad tik pavyktų man su ja bendrą kalbą rasti  ax.gif

Oi kokia grazuole bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(laurindre @ 2009 05 05, 20:34)
Noriu parodyti savo gegute lotuliukas.gif
[attachmentid=176421]

Pas mane tokia pati labai skaniai kvepia wub.gif O kaip taviske? Aisku kvepia pirmaja dienos puse, i vakara isgaruoja kazkaip g.gif lotuliukas.gif O kodel gegute? g.gif

QUOTE(axara @ 2009 05 05, 21:56)
Sveikos, mergaites smile.gif na bet kas tose maximose dedasi?mole ir hyperyje ne vieno phal  verysad.gif  negi ju jau nebebus per vasara?

Galimas daiktas, kad jau iki rudens nebebus g.gif Nors geliu bazese pries motinos diena daugybe buvo uzvesta g.gif Kainos nemazos, po 30 Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 05 05, 23:16)
Esmė - pripratint prie gėlių nuo pat pradžių  blush2.gif

g.gif aga,o toj mūsų pradžioj tokių kvietkų tik žurnaluoe (užsieniniuose) buvo.... unsure.gif o dabar perauklėjimui nepasirašo... schmoll.gif jam jos netrukdo kol parduotuvėj,o kam namus užversti tai ''nesupranta''...... doh.gif taip ir ''vargstu'' vis po vieną,su''proga'' blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 05, 22:24)
g.gif aga,o toj mūsų pradžioj tokių kvietkų tik žurnaluoe (užsieniniuose) buvo.... unsure.gif  o dabar perauklėjimui nepasirašo... schmoll.gif  jam jos netrukdo kol parduotuvėj,o kam namus užversti tai ''nesupranta''...... doh.gif  taip ir ''vargstu'' vis po vieną,su''proga''  blush2.gif  lotuliukas.gif


kaip tai nebus iki rudens? unsure.gif blink.gif verysad.gif
na, jo, gali jiems nors kuolą ant galvos tašyt tokiu atveju doh.gif
Atsakyti