Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Lorute @ 2009 05 05, 10:59)
Mikuotuke, sitoks paph buvo gi aleksoto bazej po 42 Lt wink.gif

O cia maniske kur sakiau kvepia labai skaniai biggrin.gif

user posted image


kaip noreciau tokios....saaaaaaaakes smile.gif tai gal jus zinot koki recepta, kaip nuramint vyra, kuris mato, kad kiekviena menesi namuose atsiranda nauju geliu?nu kas turit po 50 gelyciu, tai tikrai turit zinot lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
labukas....
ir bandysiu prisijungti prie jusu gerbeju klubo biggrin.gif
vakar nusipirkau dvi grazuolytes, taj bandysiu auginti ir as mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 05 05, 11:28)
kaip noreciau tokios....saaaaaaaakes smile.gif tai gal jus zinot koki recepta, kaip nuramint vyra, kuris mato, kad kiekviena menesi namuose atsiranda nauju geliu?nu kas turit po 50 gelyciu, tai tikrai turit zinot lotuliukas.gif  tongue.gif

Dialogas:
-Ar tu manes nemyli?
-Zinoma myliu.
-Ar tu nenori manes matyt laimingos?
-Zinoma noriu.
-Gelytes mane daro laiminga!

Cia mano pagrindinis receptas lotuliukas.gif
Papildyta:
Renatytete, laukiam naujokiu foto biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif rokinuke,aš irgi to paties klausiau mirksiukas.gif ,bet niekas paslapties neišdavė schmoll.gif ,o gal kitų vyrai tiesiog labai geri???? g.gif ,arba ties 50 gėlyte praradę viltį???? lotuliukas.gif ,čia pritaikoma-duok fool.gif kelią..... mirksiukas.gif lotuliukas.gif
thumbup.gif renatytete 4u.gif kuo daugiau ''ligonių'' tuo smagiau mirksiukas.gif ,gal foto?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 05, 12:16)
Dialogas:
-Ar tu manes nemyli?
-Zinoma myliu.
-Ar tu nenori manes matyt laimingos?
-Zinoma noriu.
-Gelytes mane daro laiminga!

Cia mano pagrindinis receptas lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif būtent, tai ir paperka vyrus bigsmile.gif kai mato, kaip džiaugiamės ir kaip garsiai pareiškiam, kad namuose gražu, linksma, viskas žydi ir pačios trykštam laime, tai ką besakys lotuliukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif lorute topsecret.gif pamėginsiu pritaikyt blush2.gif ,jaučiu sakys-manęs neužtenka? lotuliukas.gif ,na, bent į parodą nuvežti pasisiūlė sokiai.gif dar iki kokios bazės jei pavyks ''pakeliui'' nuvairuoti wub.gif
Atsakyti
:
thumbup.gif renatytete 4u.gif kuo daugiau ''ligonių'' tuo smagiau mirksiukas.gif ,gal foto?? ax.gif
[/quote]
su mielu noru atsiusciau nuotraukeliu, bet va kaip tycia fotikas uzstrigo, na bet pabandysiu is telefono ikelti biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip as laukiu savaitgali parodos biggrin.gif Kiek grozybiu prisiziuresim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 05, 14:14)
Kaip as laukiu savaitgali parodos biggrin.gif Kiek grozybiu prisiziuresim biggrin.gif

g.gif aga prisiziuresim,o nemigos nebijot?? jauciu ''audringas''vakaras laukia,visko noresis......... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 05 05, 13:19)
g.gif aga prisiziuresim,o nemigos nebijot?? jauciu ''audringas''vakaras laukia,visko noresis......... blush2.gif  biggrin.gif

Nieko mes nebijom lotuliukas.gif Taupom pinigus cool.gif Vyrus nuteikinejam rolleyes.gif Zodziu ruosiames lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 05, 13:25)
Nieko mes nebijom lotuliukas.gif Taupom pinigus cool.gif Vyrus nuteikinejam rolleyes.gif Zodziu ruosiames lotuliukas.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif laikykimės mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti