Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

Nera blogai kai tie miniukai kiminuose auga. As persodinau tik tada, kai mazaji vazoneli isaugo. Miniukams reikia truputi daugiau dregmes, nes saknys mazesnes, greiciau dziuva.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 05, 08:43)
žaliasis centras yra žaliosios stotelės (kalvarijų turguj) parduotuvė, jis tarp rimi ir thomas philips parduotuvių


g.gif
tai čia tas žaliasis centras, kur antram aukšte didelė audinių parduotuvė? Blyn, o aš supratau, kad šiaurės miestelyje, šalia Sheteligo ir TP. Nu va. Būčiau ne ten nuvairavus vyrą... bo šiandien ryte pristojau, kad man ten reikia nuvažiuoti TIK pažiūrėti gi.. ax.gif

QUOTE(skm @ 2009 05 05, 09:07)
va tai jau kas kita, kai šerdis kiminuose, o visa kita žievė. Nereikėtų kiminų maišyti į substratą, bet vien juose auginti galima.


Tada reikia tiesiog rečiau ir mažiau laistyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VAri @ 2009 05 05, 09:56)
g.gif
tai čia tas žaliasis centras, kur antram aukšte didelė audinių parduotuvė? Blyn, o aš supratau, kad šiaurės miestelyje, šalia Sheteligo ir TP. Nu va. Būčiau ne ten nuvairavus vyrą... bo šiandien ryte pristojau, kad man ten reikia nuvažiuoti TIK pažiūrėti gi..  ax.gif 


tai ten ir yra biggrin.gif žodžiu, žaliasis centras yra šiaurės miestely, o žalioji stotelė, kuriai priklauso žaliasis centras, kalvarijų turguj
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 05, 09:04)
nesiginčiju smile.gif bet dažniausiai kiminai būna blogis, nes kiti mano du miniukai buvo juose supūdyti verysad.gif visada priklauso nuo priežiūros... persodindama kelias dideles orches irgi šalinau kiminų gniūžulą, nes pati šerdis buvo juose susukta doh.gif

tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
zuzla, nepyk, vieną tavo foto paviešinsiu:

mergaitės, pažiūrėkit! Nepavydit, ką? lotuliukas.gif
http://public.fotki....863cdfd2a9.html

jau koks grožis.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 05, 10:31)
zuzla, nepyk, vieną tavo foto paviešinsiu:

mergaitės, pažiūrėkit! Nepavydit, ką?  lotuliukas.gif
http://public.fotki....863cdfd2a9.html

jau koks grožis....  wub.gif


lotuliukas.gif blush2.gif čia tas minėtas nukainuotas 70%..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 05, 10:57)
lotuliukas.gif  blush2.gif čia tas minėtas nukainuotas 70%..

Aš prisimenu, todėl dar didesnis pavydas ima lotuliukas.gif
aišku, draugiškas friends.gif
Atsakyti
Mikuotuke, sitoks paph buvo gi aleksoto bazej po 42 Lt wink.gif

O cia maniske kur sakiau kvepia labai skaniai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 05, 10:59)
Mikuotuke, sitoks paph buvo gi aleksoto bazej po 42 Lt wink.gif

O cia maniske kur sakiau kvepia labai skaniai biggrin.gif

user posted image

neee, aleksote gi švelniai, vos įžvelgiamai rausvas buvo, labai smarkiai į jį spoksojau ax.gif o grynai balto nebuvo blink.gif

kokia gražuolė, margutė ir kvepia! bigsmile.gif wub.gif ojetau, kaip smagu wub.gif gal veši ją į miss konkursą? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 05, 11:02)
neee, aleksote gi švelniai, vos įžvelgiamai rausvas buvo, labai smarkiai į jį spoksojau  ax.gif  o grynai balto nebuvo  blink.gif 

kokia gražuolė, margutė ir kvepia!  bigsmile.gif  wub.gif  ojetau, kaip smagu  wub.gif  gal veši ją į miss konkursą?  mirksiukas.gif

As kai buvau kita savaite nuvaziavus, tai jau baltos buvo 2, o tu anu jau nebebuvo, visai kitokios buvo g.gif

Del konkurso tai nezinau, nieks nieko neraso man, tai bus matyt, aisku dar daug laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 05, 11:05)
As kai buvau kita savaite nuvaziavus, tai jau baltos buvo 2, o tu anu jau nebebuvo, visai kitokios buvo g.gif

Del konkurso tai nezinau, nieks nieko neraso man, tai bus matyt, aisku dar daug laiko ax.gif

patikrink el. paštą kartas nuo karto mirksiukas.gif
... nu va, tik gavau algą, o jau susiruošiau į gėlių bazę.... jei pavyks, ryt lėksiu doh.gif nes baltos man dar neteko matyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 05, 11:07)
patikrink el. paštą kartas nuo karto  mirksiukas.gif 
... nu va, tik gavau algą, o jau susiruošiau į gėlių bazę.... jei pavyks, ryt lėksiu  doh.gif nes baltos man dar neteko matyti  ax.gif

As galvoju, kad mamoms tokios geles tikrai niekas nedovanojo, tai gal bus sia savaite nukainuotos jau, nes biski i pabaiga zydejimas ju ten matesi g.gif

O kiek kartu i metus raibuoles zydi?
Atsakyti