Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Tina* @ 2009 05 04, 17:20)
Mano mama nedirba, maxima salia, tai paprasiau, kad medziotu man ta debora  tongue.gif

lotuliukas.gif atsiprasau, nesusilaukiau, tas vaizdas pries akis ir stovi, kaip mama medzioja ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 04, 18:20)
Mano mama nedirba, maxima salia, tai paprasiau, kad medziotu man ta debora  tongue.gif

Gyvenčiau ten, kur tavo mama - lakstyčiau ir aš į medžioklę po 3 kartus į dieną lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 04, 18:24)
lotuliukas.gif  atsiprasau, nesusilaukiau, tas vaizdas pries akis ir stovi, kaip mama medzioja  ph34r.gif

Siaip ji ganetinai abejinga tiems mano kvietkams, kuriu dalis dar pas ja likus, bet si jai taip krito i aki jog as net neabejoju, kad medzios hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 04, 13:59)
o cia kuria ermitaze? nes kiek vaziuoju, tiek nerandu nieko idomesnio. Matyt reikia zinoti kada vaziuoti  g.gif
Gal patarsit man, kur ieskoti schillerianos ir stiuartianos pirkti? parasiau skm, bet nieko neatsake, laukiu atsakymo is Tarascos del uzsakymo is roellke, gal dar kur nors imanoma gauti, tik as nezinau  blush2.gif

Tu kantriai palauk, skm kol kas gi nedaro užsakymo, juk dėl poros augaliukų neapsimokės užsakymo daryti ax.gif su Tarasca tas pats. Tad lauk žinių mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 04, 18:11)
Tu kantriai palauk, skm kol kas gi nedaro užsakymo, juk dėl poros augaliukų neapsimokės užsakymo daryti  ax.gif  su Tarasca tas pats. Tad lauk žinių  mirksiukas.gif  4u.gif


tai as laukiu, viskas ok, Tarasca man atsake, o is skm jokiu ziniu unsure.gif bet as kantri, juk neturiu is ko rinktis biggrin.gif bet jau akis praziurejau as i tas geles doh.gif jau ir vietos namie ieskau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 05 04, 14:13)
man akropolio ermitazas visai nieko gero, labai retai kada randu kazka idomaus uz priimtina kaina, o banginis tolokai...nu bet reiks nulekt g.gif  o kas tas zaliasis centras?kur jis yra? smile.gif


nu tai kai nulėksi į banginį, tai ir žaliasis centras bus rukoj podat' mirksiukas.gif
ten Šiaurės Miestelyje iš vis geras taškas.. ax.gif senukai, didelė kika, thomas phillips, shetelig ir žaliasis centras - viskas šalia thumbup.gif Aš kai pradėjau tą rajoną studijuot besimokydama akadėj, taip ir "neišlipu" ir vis daugiau interesų sugeba patenkinti tas bermudų kvadratas.

Šiauliuose Akropolio Maximoje ir gėlių pard. buvau. Tai maximoj vaizdelis apgailėtinas doh.gif jau toooookios pavargėlės buvo įvertintos 119lt.. aš jas ir už 19 neimčiau kol kas dar (nes vietos neturiu). O va gėlių parduotuvėj vos nesusigundžiau tokiais midi falenopsikais.. visai neįspūdingos švelniai violetinės spalvos.. bet margais lapais wub.gif . Ir kainavo tik 10 lt, nes jau be žiedų. Ale šaknytės tai graaaažios. Bet vagi radau, kad lapeliai šiek tiek kibiu skysčiu palipę iš apačios ir pabijojau.. jau mamai ta nupirktoji ryškiai su lapus siurbiančiom erkutėm, nes daugėja dėmelių. Tai gydyt teks.
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 04, 19:24)
tai as laukiu, viskas ok, Tarasca man atsake, o is skm jokiu ziniu  unsure.gif bet as kantri, juk neturiu is ko rinktis  biggrin.gif bet jau akis praziurejau as i tas geles  doh.gif jau ir vietos namie ieskau  lotuliukas.gif

aha, ir aš laukiu, trypčioju iš kampo į kampą ax.gif skm neatsako, nes nėra tikra dėl konkrečios datos mirksiukas.gif man irgi jei neatsako, vistiek žinau, kad pagal galimybes pažiūrės kvietkelių mirksiukas.gif vaje vaje, jei pasiseks, tarasca orchipaką gal parveš bigsmile.gif niu bandysiu savo jėgas drinks_cheers.gif
Atsakyti
blink.gif rokinuke,pritrenket grozybem mega_shok.gif ir dar nakciai...
:ax:mikuotuke,laukiam foto bigsmile.gif jauciu irgi ohmy.gif ohmy.gif
4u.gif zuzla,as irgi toj pacioj trasoje... mirksiukas.gif siandien pralekiau,tai bangini vaizdelis nekoks-ziauriai ten jas kankina blink.gif verysad.gif tik miniuku labai mazuciu ir palyginti neblogam stovi yra(16lt),o zaliajam centre kelios kambrijos idomesnes,falikai tai be pasirinkimo ir dar 35lt....... o va cimbidziai tai grazus,nedideli tokie bigsmile.gif na o tu pigesniu nedrysau imti,besaknes,perlietos mastau.gif irnesakyk.gif
merginos ,jei niekas nesutrukdys sestadieni i orchiu paroda MB nuvezti pasisiule clap_1.gif yahoo.gif kelinta val. atlekti,kad i ''kamsti''napakliuti? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 04, 13:59)
o cia kuria ermitaze? nes kiek vaziuoju, tiek nerandu nieko idomesnio. Matyt reikia zinoti kada vaziuoti  g.gif


ermitažas lyg ir vienas vln g.gif akropoly.. šiaip kartą per savaitę tikrai nuvažiuoju.. paskutinįkart iš įdomesnio iš ermitažo gavau dovanų kvepiančią kambriją rolleyes.gif

QUOTE(rokinuke @ 2009 05 04, 14:13)
o kas tas zaliasis centras?kur jis yra? smile.gif


žaliasis centras yra žaliosios stotelės (kalvarijų turguj) parduotuvė, jis tarp rimi ir thomas philips parduotuvių

QUOTE(jolla42 @ 2009 05 04, 23:37)
tik miniuku labai mazuciu ir palyginti neblogam stovi yra(16lt)


miniukų reiks nuvažiuot apžiūrėt bigsmile.gif mano mama ten dirba, tai pirmąjį mano miniuką man parnešė nukainuotą už 2,99 rolleyes.gif vargšelis buvo kiminuose pasodintas, bet galiu pasakyt, kad pakankamai gerai juos ten prižiūri, neperlieja, nes kai persodinėjau, šaknelių buvo pakankamai daug ir visos sveikos thumbup.gif štai - nei vienos nenukirpau

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 05 gegužės 2009 - 07:44
[quote=zuzla,2009 05 05, 08:43]
ermitažas lyg ir vienas vln g.gif akropoly.. šiaip kartą per savaitę tikrai nuvažiuoju.. paskutinįkart iš įdomesnio iš ermitažo gavau dovanų kvepiančią kambriją rolleyes.gif
žaliasis centras yra žaliosios stotelės (kalvarijų turguj) parduotuvė, jis tarp rimi ir thomas philips parduotuvių
miniukų reiks nuvažiuot apžiūrėt bigsmile.gif mano mama ten dirba, tai pirmąjį mano miniuką man parnešė nukainuotą už 2,99 rolleyes.gif vargšelis buvo kiminuose pasodintas, bet galiu pasakyt, kad pakankamai gerai juos ten prižiūri, neperlieja, nes kai persodinėjau, šaknelių buvo pakankamai daug ir visos sveikos thumbup.gif štai - nei vienos nenukirpau


kiminai nėra blogis jei tik į juos orchidėja būna pasodinta. Mažame vazonėlyje kur tupi miniukai būtent kiminų pagalba galima lengviau palaikyti drėgmę, nes jei žievės substratas tai kuo mažesnis vazonėlis, tuo greičiau pradžiūna.
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2009 05 05, 08:52)
Mažame vazonėlyje kur tupi miniukai būtent kiminų pagalba galima lengviau palaikyti drėgmę, nes jei žievės substratas tai kuo mažesnis vazonėlis, tuo greičiau pradžiūna.


nesiginčiju smile.gif bet dažniausiai kiminai būna blogis, nes kiti mano du miniukai buvo juose supūdyti verysad.gif visada priklauso nuo priežiūros... persodindama kelias dideles orches irgi šalinau kiminų gniūžulą, nes pati šerdis buvo juose susukta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 05, 09:04)
nesiginčiju smile.gif bet dažniausiai kiminai būna blogis, nes kiti mano du miniukai buvo juose supūdyti verysad.gif visada priklauso nuo priežiūros... persodindama kelias dideles orches irgi šalinau kiminų gniūžulą, nes pati šerdis buvo juose susukta doh.gif



va tai jau kas kita, kai šerdis kiminuose, o visa kita žievė. Nereikėtų kiminų maišyti į substratą, bet vien juose auginti galima.
Atsakyti