Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Lorute @ 2009 05 04, 09:38)
Rokinuke, wow koks grozis! biggrin.gif Vat panasia saloteine vanda as maciau pirkti Karmelitoj uz 50 Lt nukainuota, i pabaiga buvo zydejimas. Gal ji dar labiau zalesne buvo sakyciau.

Columbia, labai grazios gelytes smile.gif



man tos salotines tokios grazios bigsmile.gif dar labai idomi buvo oranzine, tokiu pas mus nemaciau g.gif isvis, Vilniuj nelb zinau, kur buna graziu geliu, tokiu kaip vandos, miltonijos, cimbidziai, Kaune jus cia sistema jau atkale, vilnieciu nesigirdi kazkaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 05 03, 11:56)
Sveikutes smile.gif
vakar lankiausi Ziezmariu siltamuose, ir kokiu grozybiu prisziurejau, net netikejau kadnjie ir orchideja pardavineja, superines ivairiu spalvu po 35 lt. smile.gif

kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???? as ziezmariuose gyvenuuuuuuuuuuuuuu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ir nezinojau tokiu dalyku??????
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu einu nusisausiu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2009 04 30, 09:24)
Šilingė teisi, parodos organizatorių sprendimu skm neprekiaus, tačiau, kaip ir visi orchidėjų gerbėjai parodoje apsilankys  tongue.gif

blink.gif Skm, nepyk, bet parodos organizatoriai čia sakyčiau niekuo dėti. Prekiauti niekas niekam nedraudė, o buvo tokia info:
QUOTE
"parduodamas" prekybinis plotas - 1m2 -25Lt dviem dienom (6-dienis-15Lt, 7-dienis -10Lt)

visose mugėse yra būtent mokamas mokestis už plotą (LŽŪA, Senukai, Kojelavičiaus, t.t....)kuriame norima išsidėliot prekes
Atsakyti
rokinuke, ojej, kiek spalvų, žiedų! blink.gif aš tokią oranžinę ascocendą turiu, tik netaškuota ir nežydi pas mane tongue.gif bent kol kas ax.gif
columbija, va, pagaliau pasirodei mirksiukas.gif gražios orchytės 4u.gif

aš jau pati nebetveriu, tieeek visko turiu parodyti, kad.... doh.gif reiks rimtai užsiimti vėl foto darymu ir kelimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 05 04, 09:50)
isvis, Vilniuj nelb zinau, kur buna graziu geliu, tokiu kaip vandos, miltonijos, cimbidziai, Kaune jus cia sistema jau atkale, vilnieciu nesigirdi kazkaip blush2.gif


visada yra ermitaže ax.gif ir dar kambrijų, oncidiumų, jau nešneku apie dendrobiumus... pvz banginio senukuose neseniai užvežė kvepiančių bordinių miltonijų tik po 17lt.. o žaliajam centre prie to paties banginio ketvirtadienį nusipirkau baltut baltutėlį paphiopedilumą su 70% nuolaida... taigi mano trys taškai yra ermitažas, banginio senukai ir žaliasis centras..
Atsakyti
Pramones maximoj visiskas badas doh.gif pastatyta gal 10-14 orchideju tamsiai violetiniu-vysniniu, moliniuose induose kaina po 99.99 ir visiskai visiskai nuvytusiais ziedais ir pumpurais, tik ant galiuku po kelis mazus pumpurelius doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 04, 10:06)
visada yra ermitaže ax.gif ir dar kambrijų, oncidiumų, jau nešneku apie dendrobiumus... pvz banginio senukuose neseniai užvežė kvepiančių bordinių miltonijų tik po 17lt.. o žaliajam centre prie to paties banginio ketvirtadienį nusipirkau baltut baltutėlį paphiopedilumą su 70% nuolaida... taigi mano trys taškai yra ermitažas, banginio senukai ir žaliasis centras..


o cia kuria ermitaze? nes kiek vaziuoju, tiek nerandu nieko idomesnio. Matyt reikia zinoti kada vaziuoti g.gif
Gal patarsit man, kur ieskoti schillerianos ir stiuartianos pirkti? parasiau skm, bet nieko neatsake, laukiu atsakymo is Tarascos del uzsakymo is roellke, gal dar kur nors imanoma gauti, tik as nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 04, 13:59)
o cia kuria ermitaze? nes kiek vaziuoju, tiek nerandu nieko idomesnio. Matyt reikia zinoti kada vaziuoti  g.gif
Gal patarsit man, kur ieskoti schillerianos ir stiuartianos pirkti? parasiau skm, bet nieko neatsake, laukiu atsakymo is Tarascos del uzsakymo is roellke, gal dar kur nors imanoma gauti, tik as nezinau  blush2.gif


man akropolio ermitazas visai nieko gero, labai retai kada randu kazka idomaus uz priimtina kaina, o banginis tolokai...nu bet reiks nulekt g.gif o kas tas zaliasis centras?kur jis yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2009 05 04, 13:54)
Pramones maximoj visiskas badas doh.gif pastatyta gal 10-14 orchideju tamsiai violetiniu-vysniniu, moliniuose induose kaina po 99.99 ir visiskai visiskai nuvytusiais ziedais ir pumpurais, tik ant galiuku po kelis mazus pumpurelius doh.gif  doh.gif  doh.gif

Ten debora elegant- jaučiu kažkam pasiseks, kai užtaikys ant nukainavimo, jos tikrai ne kaip atrodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 05 04, 14:48)
Ten debora elegant- jaučiu kažkam pasiseks, kai užtaikys ant nukainavimo, jos tikrai ne kaip atrodo verysad.gif

gali buti as kai pamaciau kaina ir stovi tai daugiau nieko nepaskaiciau doh.gif
drinks_cheers.gif jei nesugalvos neivertint ta molini vazona 30Lt doh.gif nes ziedkociai tai apgailetini
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 04 gegužės 2009 - 14:00
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 04, 10:54)
blink.gif  Skm, nepyk, bet parodos organizatoriai čia sakyčiau niekuo dėti. Prekiauti niekas niekam nedraudė, o buvo tokia info:


Šilinge, nieko nesuprantu g.gif už ką aš turėčiau pykti g.gif Aš už nieką ant nieko nepykstu ir nelabai suprantu už ką turėčiau schmoll.gif Tokios informacijos kurią čia pateiki aš orchidėjų temoje neradau, bet čia jau matyt mano problema, kad nemoku ieškoti tongue.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano mama nedirba, maxima salia, tai paprasiau, kad medziotu man ta debora tongue.gif
Atsakyti