Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(I.G.M. @ 2009 05 01, 23:16)
Aciukas smile.gif  blush2.gif



I.G.M. nu ir sekasi žmonėms, nusiperka su tokia gausybe pumpurų.
Man kurios patinka, visos dažniausiai turi 1 žiedstiebį ir 5-6 žiedus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 05 01, 23:22)
I.G.M.  nu ir sekasi žmonėms, nusiperka su tokia gausybe pumpurų.
Man kurios patinka, visos dažniausiai turi 1 žiedstiebį ir 5-6 žiedus.  g.gif



sita gelyte draugas nupirko wub.gif ax.gif pati issiziojau kai ziedyna pamaciau smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.G.M.: 02 gegužės 2009 - 08:12
sveikos, merginos 4u.gif

nors mano gelyte ir nera tokia ispudinga kaip kai kurios jusu, bet negaliu nepasigirti blush2.gif


cia ta mano vargsyte, kuri vis pumpurelius mete mete doh.gif tai as vienos merginos paklausius, jai padariau dusa wub.gif pastaciau ant rytines palanges thumbup.gif ir nezinau ar jis jai patiko ar kas cia buvo, bet sugalvojo sito pumpuriuko nenumesti ir siandien radau ja prazydusia wub.gif


user posted image

tikiuosi kitu pumpuriuku nebemetys, nes ir ziedstiebius toliau augina su naujais pumpuriukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 05 02, 10:53)
sveikos, merginos  4u.gif

nors mano gelyte ir nera tokia ispudinga kaip kai kurios jusu, bet negaliu nepasigirti  blush2.gif
cia ta mano vargsyte, kuri vis pumpurelius mete mete  doh.gif  tai as vienos merginos paklausius, jai padariau dusa  wub.gif pastaciau ant rytines palanges  thumbup.gif  ir nezinau ar jis jai patiko ar kas cia buvo, bet sugalvojo sito pumpuriuko nenumesti ir siandien radau ja prazydusia  wub.gif
user posted image

tikiuosi kitu pumpuriuku nebemetys, nes ir ziedstiebius toliau augina su naujais pumpuriukais  thumbup.gif



vajei,kokia faina wub.gif tiesiog thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai grazi spalvyte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(I.G.M. @ 2009 05 02, 09:02)
vajei,kokia faina  wub.gif  tiesiog  thumbup.gif  thumbup.gif


wub.gif
QUOTE(Lorute @ 2009 05 02, 09:07)
Labai grazi spalvyte biggrin.gif


truputeli ne tokia spalvyte jos, dabar ten saule sviecia smile.gif
jinai biski tamsesne violetine ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, kokių grožių prisipirkusios! bigsmile.gif
šaunuolės wub.gif

ar dar susitvarkot su savo gėlėm? blink.gif
aš baigiu nuprotėti doh.gif prieš kelias dienas mirkiau visas 50 ar kiek ten jų yra (pati nežinau tiksliai), tai po poros - trejeto dienų žiūriu - apysausės jau swoon.gif
na ką, mirkau vėl.... frusty.gif

o ko jos nebus apysausės, gi žiūriu - lapus tik leidžia, viena turi keturias šakas ant žiedstiebio, leidžia dar dvi šakas, naują žiedstiebį ir lapą umn.gif

kitos lepūnėlės atsibodo - lapai kaip skudurai, rodos, tuoj mirs, o šaką leisti nori protest.gif supykau, įkišau į labai purią žemę ir pasakiau - auk, arba mirk! protest.gif tai dabar jau lapai sustandėjo (praėjus 4 dienoms po pasodinimo) hah.gif

žodžiu, nieko per dienas doro nenuveikiu, tik savo pagr. darbą atlieku, o daugiau - gėlės, gėlės, gėlės.... umn.gif umn.gif (o juk dar krūvą sezoninių augalų auginu, daržovių, salotų, pomidorų, agurkų, ir visų kitų lepūnėlių...)

doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Cia mano orchideja. Septynis menesius laukiau ziedu. Jau zydi du su puse men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darbsti: 02 gegužės 2009 - 10:35
QUOTE(Nome @ 2009 05 01, 22:11)
Merginos, ar tokių orchidėjų galima rasti LT?


Pirmoje nuotraukoje kažkas iš Vanda (labai primena V. tessellata g.gif ), bet pas mus prekyboje vandos būna hibridinių veislių, o čia jau artimiau rūšiniams augalams g.gif Lietuvoje neteko matyti nieko tokio. Antroje nuotraukoje kažkas iš Cattleya, pas mus dažniausi ko gera baltažiedžiai hibridai, nors nebūtinai g.gif Bet gali pasitaikyti mirksiukas.gif Rūšinių augalų būna laaabai retomis išimtimis schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 02 gegužės 2009 - 10:37
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 02, 11:22)

ar dar susitvarkot su savo gėlėm?  blink.gif


As ir nespeju mirkyt doh.gif Labai greit pradziusta g.gif Matyt orams atsilus isgaruoja vanduo greiciau g.gif
O mano miltoniopsio siurpriziukas uz 7 Lt ziedus skleidzia wub.gif Pasirodo bus geltonas su rausvu viduriuku wub.gif Kai pilnai issiskleis pafotkinsiu ax.gif


Darbsti, kokia gausi tavo gelyte bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Man nepavyksta nustatyti nuotraukos dydzio, kad matytusi ryskiai.
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 02, 11:35)
As ir nespeju mirkyt doh.gif Labai greit pradziusta g.gif Matyt orams atsilus isgaruoja vanduo greiciau g.gif
O mano miltoniopsio siurpriziukas uz 7 Lt ziedus skleidzia wub.gif Pasirodo bus geltonas su rausvu viduriuku wub.gif Kai pilnai issiskleis pafotkinsiu ax.gif
Darbsti, kokia gausi tavo gelyte bigsmile.gif  wub.gif

Darbšti, aha, kooookia gausažiedė bigsmile.gif drinks_cheers.gif labai graži, tokia "turtinga" ax.gif

Lorute, taigi, kad šilti orai, gėlės daugiau vandens išgarina, dažniau ir mirkyti tenka doh.gif

Tu matai, geltoną miltoniją turėsi! bigsmile.gif assa.gif hihihi.gif čia tai grožis bus wub.gif Žinok, vasarą labai lengva man jas prižiūrėti (kol kas) - kadangi gyvena šiltai balkone, savo mėgstamoje temperatūroje, tai kasdien gauna purškimo (kartu su kitom gėlėm) net po 2-3 kartus, o laistau po vos vos kas antrą dieną, vis įkišu pirštą, tikrinu, švelniai drėgna būna substrate mirksiukas.gif tai pats tas mirksiukas.gif jau antrą lapelį ledžia, tai turbūt patenkinta
Laukiu foto! bigsmile.gif
Atsakyti