Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Uogienė @ 2009 05 01, 15:18)
Naujute, idomiai atrodo  4u.gif
as gal kiminais dar apdeciau ir apacioje drenazo  bigsmile.gif
kazka ir as g alvoju, tik neturiu dar indo ir kiminu  blush2.gif

as irgi apie kiminus mastau, bet neturiu as ju, o pirkti nera, teks miskuose ieskoti smile.gif o drenazui panaudosiu tuos spalvotus stiklinius akmenelius, tik reik nusipirkt wink.gif
Atsakyti
Naujutes labai graži kompazicija. Meniška.


O aš pamačiau šiandien Ermitaže (Akropolio) įdomesnę gražuolę šiandien ir parsinešiau švenčių proga. (17 Lt.)

Kuo mane ji pritraukė - kad marga tik per pusę. Ir taip visi žiedeliai.

user posted image

user posted image

user posted image


O su ta maksimos 30 proc. nuolaida tai apgaulingai ten viskas gaunasi. Orchidėjos žiūrėjau kainuoja 24 lt. ir tada nuo tos kainos 30 proc. nuolaida.
tai ir gaunasi ta įprasta kaina apie 16 Lt.



Atsakyti
Lietuva, kokia faina gelyte biggrin.gif Nematytas dar toks tasku issidestymas biggrin.gif

Naujute, ale tavo karvyte kokia sveika papuole. Maniske tai visai jau ziedus nuleido sad.gif O taviske nuostabi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 05 01, 15:38)
Naujutes labai graži kompazicija. Meniška.
O aš pamačiau šiandien Ermitaže (Akropolio) įdomesnę gražuolę šiandien ir parsinešiau švenčių proga. (17 Lt.)

Kuo mane ji pritraukė - kad marga tik per pusę. Ir taip visi žiedeliai.

[

kokia idomi thumbup.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 05 01, 15:53)
Naujute, ale tavo karvyte kokia sveika papuole. Maniske tai visai jau ziedus nuleido sad.gif O taviske nuostabi biggrin.gif

tai pas gera pirkeja puse savaites isbuvo, uztat ir sveika mirksiukas.gif seip nubyrejo ir pas mane tas pumpuriukas kur buvo geltonas ir dar vienas maziukas, kiti kolkas dar laikosi, du jau prasiskleide drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 05 01, 15:38)
Kuo mane ji pritraukė - kad marga tik per pusę. Ir taip visi žiedeliai.
user posted image

user posted image


koks grozis wub.gif flirt.gif
Atsakyti
Labukas visoms mirksiukas.gif savo gelyneli papildziau dar viena grazuolyte smile.gif
http://www.ipix.lt/images/96935468.jpg ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2009 05 01, 16:38)
Naujutes labai graži kompazicija. Meniška.
O aš pamačiau šiandien Ermitaže (Akropolio) įdomesnę gražuolę šiandien ir parsinešiau švenčių proga. (17 Lt.)

Kuo mane ji pritraukė - kad marga tik per pusę. Ir taip visi žiedeliai.

user posted image

user posted image

user posted image
O su ta maksimos 30 proc. nuolaida tai apgaulingai ten viskas gaunasi. Orchidėjos žiūrėjau kainuoja 24 lt. ir tada nuo tos kainos 30 proc. nuolaida.
tai ir gaunasi ta įprasta kaina apie 16 Lt.


vau,kokia faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(I.G.M. @ 2009 05 01, 19:49)
Labukas visoms  mirksiukas.gif  savo gelyneli papildziau dar viena grazuolyte  smile.gif
http://www.ipix.lt/images/96935468.jpg    ax.gif

O jau žiedų kiek wub.gif wub.gif wub.gif ir dar trys žiedstiebiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O aš vakar norėjau kokią gražuolę išsirinkti,bet maximose tuštuma visiška buvo.Šiandien nebuvo kaip iki maxės nulėkt verysad.gif Įdomu kokia padėtis dabar jose g.gif Gal jau užsivežė?
Pas mus norfoj atsirado neblogų gražuolių falenopsių ale kaina kandžiojasi doh.gif O vienoj gėlių krautuvėlėj mačiau keletą dendrobių biggrin.gif Tai dabar sakiau lauksiu kol nukainuos norfinius(jų nelaisto, mačiau žiedai po truputuką leipsta mirksiukas.gif )ir dendrobius,žinoma jei neišpirks doh.gif
Papildyta:
Lietuva,Jau margutės grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukis123 @ 2009 05 01, 21:07)
O jau žiedų kiek wub.gif  wub.gif  wub.gif ir dar trys žiedstiebiai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O aš vakar norėjau kokią gražuolę išsirinkti,bet maximose tuštuma visiška buvo.Šiandien nebuvo kaip iki maxės nulėkt verysad.gif Įdomu kokia padėtis dabar jose g.gif Gal jau užsivežė?
Pas mus norfoj atsirado neblogų gražuolių falenopsių ale kaina kandžiojasi doh.gif O vienoj gėlių krautuvėlėj mačiau keletą dendrobių biggrin.gif Tai dabar sakiau lauksiu kol nukainuos norfinius(jų nelaisto, mačiau žiedai po truputuką leipsta mirksiukas.gif )ir dendrobius,žinoma jei neišpirks doh.gif
Papildyta:
Lietuva,Jau margutės grožis wub.gif  wub.gif  wub.gif



aciu blush2.gif
Atsakyti
I.G.M. kokia grazute. O jau pumpuru kokia gausybe!!! biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, ar tokių orchidėjų galima rasti LT?
user posted image
user posted image

Atsakyti
Info šiaulietėms - kątik iš Tilžės Maximos grįžau su nauja gėlyte, teisybę pasakius seniai Maximoj nebuvau mačius tokių sveikų orchidėjų thumbup.gif Maniškė balta, bet jau žiedų kiek, ir šaknų daugybė wub.gif Ryt gal įmesiu nuotraukytę smile.gif
O beje liko ir įdomesnių - spalvotesnių, dar vieną toookią nusižiūrėjus buvau, ale nebebuvo kaip parsinešti, o būčiau ir antrą griebus, lygtai mažai jų dar man doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 05 01, 23:04)
I.G.M. kokia grazute. O jau pumpuru kokia gausybe!!! biggrin.gif


Aciukas smile.gif blush2.gif
Atsakyti