Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(giletaite @ 2009 04 30, 17:57)
Si antradieni vakare ermitaze nusipirkau du falenopsius po 16.99 lt labai grazus ir nesunyke ir labai gausiai zydintys. Zmones net po 5 maciau pirko

as Klaipedos Banginio Maximoj nupirkau du faleonopsius ariadnes-dideliais baltais ziedais, tas didziasias, kurios 70 litu kainuoja, po 8 su centais thumbup.gif bus dovanu mamoms wub.gif
Atsakyti
ax.gif blush2.gif su fotkem ir as vargstu....na niekaip schmoll.gif schmoll.gif o naujokes jau tris turiu blush2.gif blush2.gif rytoj vel bandysiu g.gif g.gif pasirodyt noriu blush2.gif mirksiukas.gif jei nesigaus tai frusty.gif mega_shok.gif cry.gif cry.gif
Papildyta:
g.gif o kodel cia siandien vakaras toks ramus? g.gif as tai sianakt cia ''nakvosiu'' ax.gif doh.gif www.orchidsonline.com.au/image blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Girdėjau šį savaitgalį visoms gyvoms gėlėms maxmose 30 proc. nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 04 30, 22:39)
Girdėjau šį savaitgalį visoms gyvoms gėlėms maxmose 30 proc. nuolaida   thumbup.gif

Bet pamatytum kokios siaubingos tos geles doh.gif Vien nupepe likuciai doh.gif
Atsakyti
g.gif Vilniuj tai nenupiepe schmoll.gif keturias maksimas apibegau ax.gif ,bet,kad retesniu spalvu tai neradau schmoll.gif vat neaisku ar papildys g.gif ijungsiu ''budejimo'' rezima ax.gif
Atsakyti
atejau girtis, stai mano zidintys groziai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2009 04 30, 22:20)
atejau girtis, stai mano zidintys groziai
user posted image

wub.gif wub.gif Nius labai gražu wub.gif
Atsakyti
Kaip noriu po maximkas prasinest, tik, kad sedesiu su vaikais iki vakaro, o vakare tai jau ssssss....... bus likes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teska: 01 gegužės 2009 - 08:20
Vakar tik vienoj Maximoj Vilniuj buvau. Karoliniškių. Tai pačioj - nieko. Tik apvytę krumokšniai su nuolaidom. O toj gėlių parduotuvėj priešais kasa irgi nieko. Ale įdėmiau pažiūrėjus vis tik radau ant žemės tris mini fanelopsius baltus. Nu tokie žiedeliai vargani visų. Bet kaina ... ax.gif 12lt. Tai nors ir nebūčiau šiaip balto paprasto ėmus.. kolekšin pas mane dar nėra, "kartojamų" spalvų neturiu, tai pajamiau ax.gif Mieli tie miniukai kokie wub.gif
Tik vienas buvo apvoratinklijusiu visu substratu unsure.gif Jau ryškiai babaužiai ten kokie gyvena. Parodžiau pardavėjai. Tai paėmė.. bet jaučiu padės atgal, su mintim, kad "o gal praslys kam nors..". Turėčiau patirties orchių gelbėjime, tai jaučiu būčiau bandžius numušt kainą ir namie bandyt pagydyt. Bet, kad nemokėčiau dar. Tai gal kuri susigundysit, jei kam ta maxima šalia? Nes dabar kažkaip gaila augalioko..

Atsakyti
Taniushka,
labai gražūs žiedai.
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2009 04 30, 23:20)
atejau girtis, stai mano zidintys groziai
user posted image

kokios grazios spalvos wub.gif

4u.gif o as pasirodau su vakarykste sukomponuota kompozicija blush2.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Naujute, idomiai atrodo 4u.gif
as gal kiminais dar apdeciau ir apacioje drenazo bigsmile.gif
kazka ir as g alvoju, tik neturiu dar indo ir kiminu blush2.gif
Atsakyti