Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Lorute @ 2009 04 30, 12:35)
Na stai mano naujoke biggrin.gif Labai skaniai kvepia smile.gif

user posted image


Tikrai labai grazi bigsmile.gif

Pasigirsiu ir as blush2.gif Visai neplanuotai mano namuose atsirado pirmasis miniukas. Nors sakiau tokios spalvos nepirksiu, ieskojau kazko neiprasto, bet nesusilaikiau doh.gif Parduotuvej maciau ir dar mazesniu tamsiai violetiniu miniuku, tai dabar rezgu minti, kad man ir to reikia doh.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 30, 13:35)
Na stai mano naujoke biggrin.gif Labai skaniai kvepia smile.gif


sveikinimai! bigsmile.gif Koks grožis wub.gif

QUOTE(Tina* @ 2009 04 30, 14:30)
Eina sau  unsure.gif tik nesakyk, kad is Tarascos tokia parejo  unsure.gif

ne ne, iš vienos augintojos pasiėmiau kartu su ascocenda - prašė, jei pavyks atgaivinti. sakė žydėjo, išleido lapuką ir va kas pasidarė.
O problema šaknyse buvo unsure.gif Labai labai didelė doh.gif
Atsakyti
Sveikos panos mirksiukas.gif ryt lekiu i Kns....tad ydomu,kur rast raibuoliu?Noreciau sau ir dar kambriju gal kur graziu buna? ax.gif
Pas mus Maximoj sausuma,ne vienos orchidejos,tad noreciau mamom kazka grazaus nupirkti blush2.gif
Atsakyti
Aciu mergaites. Zodziu, turiu laukine kate biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 04 30, 14:45)
Sveikos panos  mirksiukas.gif  ryt lekiu i Kns....tad ydomu,kur rast raibuoliu?Noreciau sau ir dar kambriju gal kur graziu buna?  ax.gif
Pas mus Maximoj sausuma,ne vienos orchidejos,tad noreciau mamom kazka grazaus nupirkti  blush2.gif

Maciau raibuoliu Karmelitoj po 42 Lt, o cambriju "Tik geles" prie onkologinio po 23 Lt. Ryt nedarbo diena daug kur, bet bazes zadejo ir ryt dirbti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Pandora @ 2009 04 30, 14:41)
Pasigirsiu ir as  blush2.gif

WOW koks grozis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 30, 14:44)
sveikinimai!  bigsmile.gif  Koks grožis  wub.gif

Mane uzkrete tavo raudonas oncidiumas lotuliukas.gif Visa laika tas jo raudonumas akyse stovejo blink.gif Tai ir as sau pasiieskojau kazko raudono blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 30, 14:59)
Mane uzkrete tavo raudonas oncidiumas lotuliukas.gif Visa laika tas jo raudonumas akyse stovejo blink.gif Tai ir as sau pasiieskojau kazko raudono blush2.gif  lotuliukas.gif

ten irgi kambrija mirksiukas.gif tik pas tave žiedo liežuvėlis yra toks didelis, garbanotas, kaip oncidiumų, ir kvepia, o pas mane žvaigždiškas visas žiedelis ir kvapo nėra mirksiukas.gif bet spalva tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif abi būsim raudonųjų gėlelių augintojos thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 30, 14:59)
Maciau raibuoliu Karmelitoj po 42 Lt, o cambriju "Tik geles" prie onkologinio po 23 Lt. Ryt nedarbo diena daug kur, bet bazes zadejo ir ryt dirbti mirksiukas.gif


nu Aciu uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif bandysiu ryt laime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 30, 14:44)
ne ne, iš vienos augintojos pasiėmiau kartu su ascocenda - prašė, jei pavyks atgaivinti. sakė žydėjo, išleido lapuką ir va kas pasidarė.
O problema šaknyse buvo  unsure.gif  Labai labai didelė  doh.gif

As sakau, kad is Tarascos tai grazu augaliuka gavau.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 30, 15:12)
As sakau, kad is Tarascos tai grazu augaliuka gavau.

manau, ir turėjai gauti, juk neparveža bele kokių augaliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
Si antradieni vakare ermitaze nusipirkau du falenopsius po 16.99 lt labai grazus ir nesunyke ir labai gausiai zydintys. Zmones net po 5 maciau pirko
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2009 04 30, 17:57)
Si antradieni vakare ermitaze nusipirkau du falenopsius po 16.99 lt labai grazus ir nesunyke ir labai gausiai zydintys. Zmones net po 5 maciau pirko

laukiam nuotraukyciu mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 29, 22:52)
na vazonu as dar nepirkus,tai nelabai ka patarsiu...naudoju jau turimus-issveiciu su soda,perlieju verdanciu vandeniu ir tiek  ax.gif tiesa orchidejos.lt maciau uzsisakyti galima  doh.gif  O ant pakelio yra uzrasyta,kad orchidejoms  [ekstra],  pasizvalgykit svetaineje orchidejos.lt ten yra visko ko musu gelytem reikia... thumbup.gif  g.gif na va dar ir reklama pavariau...tikiuosi niekas nesupyks...  g.gif  blush2.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif


Oi aciu reklama super gera thumbup.gif Aciu labai uz informacija
Atsakyti
nemoku fotkiu ikelt, ka daryti
Atsakyti