Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Tina* @ 2009 04 30, 09:01)

Kokia nereali blink.gif blink.gif blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif E wub.gif wub.gif
Ech... kaip as tau pavydziu... ax.gif (aisku baltai mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 29, 22:22)
Sveikutes. Bevartydama jusu nuorodas uzmaciau toki falika ir prisiminiau, kad neseniai tokius pacius maxima pardavinejo. Atrodo paprasta baltas fal, bet matosi, kad skiriasi nuo musu iprastiniu didziaziedziu. Tikrai maxima tokiom prekiavo va kaip sitoj foto, nes buvo labai patrauke mano demesi, kad skiriasi nuo visu kitu baltaziedziu.
http://www.pbase.com.../image/84975419


Maxima man išvis įtaritna, gal kartais tikrai kokių vardinių ar rūšinių užveža, pati to nežinodama tarp krūvos hibridų??? g.gif
QUOTE(Lorute @ 2009 04 30, 08:56)
Siandien vaziuosiu po geliu bazes pasidairyt. Kas nori kartu? biggrin.gif

ir vėl lotuliukas.gif aš mielai tau padėčiau bent gėlytes patampyti, bet man jau laaaabai pavojinga ten važiuoti blush2.gif Lorut, raibuolės, raibuolės! bigsmile.gif bėk, gal dar rasi! bigsmile.gif

QUOTE(Tina* @ 2009 04 30, 09:01)

aha, ir aš turiu, reanimatoriuje sėdi su vienu lapuku be šaknų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 29, 19:03)
Sakau - kiek aš žinau, o gal ko nors ir nesusekiau veiksmo eigoje  blush2.gif  Skm, tark žodį pati, ir atsiprašau, jei aš klaidinu forumietes  rolleyes.gif



Šilingė teisi, parodos organizatorių sprendimu skm neprekiaus, tačiau, kaip ir visi orchidėjų gerbėjai parodoje apsilankys tongue.gif Penktadienį važiuosiu į Kauną, sekmadienį iš Kauno važiuosiu į Vilnių, tad kas norite sutaupyti siuntimosi išlaidas galime pasiderinti prekių atsiėmimus Kauno strateginėse vietose: Akropolis, Mega, Pramonės MAxima ir pan. ...


p.s. šeštadienį (gegužės 9 d.) būsiu KLAIPĖDOJE! Jei klaipėdietiems patogu atvažiuoti iki Ermitažo, tuomet irgi galime tartis dėl prekių atsiėmimo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skm: 30 balandžio 2009 - 08:27
va, pvz iš maximos esu tokią nusičiupus. Jau grožis, kiek pumpurų, kokia sveikutė, ir žiedlapių forma, ir persikinė spalva - viskas atitinka pagal nuorodą. Ir žinok čia, žmogus, ką turi doh.gif
http://images.google...htt...sa=X&um=1

sakau, man net truputį įtartina, ką ten ta maxima veža g.gif
Papildyta:
QUOTE(skm @ 2009 04 30, 09:24)
Šilingė teisi, parodos organizatorių sprendimu skm neprekiaus, tačiau, kaip ir visi orchidėjų gerbėjai parodoje apsilankys  tongue.gif Penktadienį važiuosiu į Kauną, sekmadienį iš Kauno važiuosiu į Vilnių, tad kas norite sutaupyti siuntimosi išlaidas galime pasiderinti prekių atsiėmimus Kauno strateginėse vietose: Akropolis, Mega, Pramonės MAxima ir pan. ...
p.s. šeštadienį (gegužės 9 d.) būsiu KLAIPĖDOJE! Jei klaipėdietiems patogu atvažiuoti iki Ermitažo, tuomet irgi galime tartis dėl prekių atsiėmimo!

(vaje, vaje, kiek grožybių tam puslapėlyje, vos laikausi, ko nors neužsiprašius...) doh.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2009 04 29, 18:39)
O is kur jus gaunat tu vazonu persvieciamu, nes as matau kaip mano geles saknys lipa per vazono virsu  blink.gif  tai manau kad jai reiketu didesnio vazonelio  g.gif
Ir kas cia per ekstra zemes taip ir vadinasi ekstra zeme ( tai bus parasyta ant zemiu maiselio?  Dovanokit kad ikiriu, bet tevai isprotejo man padovanojus tas geles as juk nelabai suprantu kaip tas orchidejas priziiureti  doh.gif  doh.gif  doh.gif



uzrasyta ne ekstra zeme, o "Ekstra" substratas epifitinėms orchidėjoms (permatomas maišas), kaina 14.99lt

o apie priežiūrą pradžiai čia galite paskaityti 4u.gif
Atsakyti
mikuotuke, o kas tavajai nutiko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 30, 09:37)
mikuotuke, o kas tavajai nutiko?  unsure.gif

nieko, aš ją gavau tokią nuleipusiais lapais, įtariau, kad kažkas ne taip, ištraukiau kuo skubiau - ogi šaknys nupuvusios doh.gif
va taip atrodė
http://public.fotki....0090328593.html
o dabar tik pats mažiausias vidurinis lapukas liko doh.gif
kol kas neblogai, pastandėjo, tupėdamas reanimatoriuje, o man įdomu, ar pavyks išgelbėti (tik, kai esu tokia nekantri, tai man tikras išbandymas doh.gif )
greit keisiu reanimatoriaus kiminus, prie progos nusipirksiu ir panaudosiu jame mikorizės vakciną, bus matyti, ar bus kokie rezultatai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 30, 08:01)

Mano svajone wub.gif

Kokia schillerianos nuotrauka radau bigsmile.gif Nuo ziedu kiekio apsvaigau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 30 balandžio 2009 - 09:21
Pramonės maximoj nieko gero, iš viso ne gėlės o dvasnos, o juk maxima gyvoms gėlėms 30 proc nuolaidikę taiko verysad.gif . Gal kur nors kitoj ką nors matėt? Ar phalenopsių esat mačiusios geltonų? Kurios orchidėjos žydi geltonai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 30 balandžio 2009 - 09:50
QUOTE(Lorute @ 2009 04 29, 21:22)
Sveikutes. Bevartydama jusu nuorodas uzmaciau toki falika ir prisiminiau, kad neseniai tokius pacius maxima pardavinejo. Atrodo paprasta baltas fal, bet matosi, kad skiriasi nuo musu iprastiniu didziaziedziu. Tikrai maxima tokiom prekiavo va kaip sitoj foto, nes buvo labai patrauke mano demesi, kad skiriasi nuo visu kitu baltaziedziu.
http://www.pbase.com.../image/84975419

Aisku cia tik mano nuomone, bet manau i maximas niekada neuzveza rusiniu falenospiu. Visi maximiniai yra hibridai, kurie gali buti panasus i rusinius falenopsius is kuriu yra isveisti (nezinau koks terminas naudojamas gelese blush2.gif ). Neverta ieskoti falenopsio pavadinimo, jeigu nera vardines korteles. O tie hibridai, tai visur skirtingai vadinasi. Turiu viena falenopsio pirmini hibrida (cia tik mano nuomone), kuris vadinams ir Philadelfia, ir Wiganiae, ir dar keliais pavadinimais.
Jau visos turbut sita puslapi zinot, bet vis tiek imesiu nuoroda: rusiniai falenopsiai. . O cia ju pirminiai hibridai. Paziurekit kokiu graziu yra ir panasiu i rusinius falenopsius is kuriu isveisti.


Siandien vaziuosiu i Hyperi draugei dovanu pirkti falenopsi. Tikiuosi rasiu ka nors.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 30 balandžio 2009 - 09:58
QUOTE(Pandora @ 2009 04 30, 09:55)


Kokia schillerianos nuotrauka radau  bigsmile.gif  Nuo ziedu kiekio apsvaigau  blink.gif

umn.gif umn.gif mega_shok.gif photo.gif
Atsakyti
Sveikutės, ką tik aplankiau 3 maximas - absoliučiai tuščia, kaip po karo, negi neužveš, o taip tikėjaus mamai ir anytai nupirkt verysad.gif ( krėvės, molo, pramonės maximose)
Atsakyti