Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

Tai jau paraportuokit ka rasit tose geliu bazese. Smalsu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 04 23, 18:56)
Tina, ar tik tu ne tokios pat ieskai apie kokia as jau gera menesi svajoju smile.gif

Gali buti, margalape tokia.
Atsakyti
vakar is vyro gavau dovanu orchideja blush2.gif bet tokia dar nematyta galkuri zinot kaip ja priziureti ar taip kaip ir visas g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Cia dendrobium nobile.
Atsakyti
taip, o gal zinai kaip ja auginti, nuzydejus ka daryti
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 04 24, 10:09)
taip, o gal zinai kaip ja auginti, nuzydejus ka daryti

google visagalis mirksiukas.gif ivedi dendrobium nobile ir vuoalia smile.gif prieziura nesudetinga visiskai.
Atsakyti
Buvau is ryto Kalminoj, tai jau gerokai idomesnes orches buvo prarinktos. Parsiveziau 3, geltona su ruzavu viduriuku, balta su violetiniais krasteliais, ir balta kaip as vadinu su besimatanciais "griauciukais" tamsiai ruzavais. Nieko kaip ir labai ypatingo, bet as dar tokiu neturejau smile.gif Zmoniu daug, atvaziavus jau dauguma buvo rezervuotos. Karvyciu, dalmantinu lentynoje jau nebemaciau tik rezervuotas dezese...
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 04 24, 09:22)


Idomu, neteko dar girdeti, kad musu mylimukes auga kazkokiu grybu pagalba biggrin.gif Pas mane ir be mikorizes auga neblogai. Beje toks kvailas klausimas dabar man iskilo doh.gif Kiek metu gyvena orchidejos? Mano seniausiai orchei dar tik 3 metai, idomu kaip pas kitas merginas, kiek metu seniausiai augintinei ax.gif
Atsakyti
O kaip su ta mikorize elgtis reikia?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 24, 11:33)
O kaip su ta mikorize elgtis reikia?

Naudojimo būdas:
· Įsmeigti švirkšto galą į augalo šaknyną.
· Išlėto įšspausti pusę kiekio.
· Atsargiai palaistyti augalą.
Pakanka panaudoti 1 kartą per augalo gyvenimą.
Atidarius reikia sunaudoti per 1 dieną.
Nėra perdozavimo pavojaus
Laikyti tamsioje vietoje, 0-18º C temperatūroje
4u.gif
Tik man idomu kaip reikia ismeigti i augalo saknyna. I viena sakni ar kelias ar kaip kitaip g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 04 24, 08:47)
vakar is vyro gavau dovanu orchideja blush2.gif  bet tokia dar nematyta galkuri zinot kaip ja priziureti ar taip kaip ir visas g.gif
user posted image
user posted image



Laba diena smile.gif

aš turiu tokią orchidėja tik pas mane 2 dideli stiebai buvo su daug žiedų bet kažkodėl jau meta po truputį ir dar auga 2 mažiukai stiebeliai ant kurio vienas yra žiedelis smile.gif o prižiūrėti sakė reikia kaip ir kitas orchidėjas nieko neypatingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 24, 10:57)
Buvau is ryto Kalminoj, tai jau gerokai idomesnes orches buvo prarinktos. Parsiveziau 3, geltona su ruzavu viduriuku, balta su violetiniais krasteliais, ir balta kaip as vadinu su besimatanciais "griauciukais" tamsiai ruzavais.  Nieko kaip ir labai ypatingo, bet as dar tokiu neturejau  smile.gif  Zmoniu daug, atvaziavus jau dauguma buvo rezervuotos. Karvyciu, dalmantinu lentynoje jau nebemaciau tik rezervuotas dezese...

Mes irgi su Mikuotuke siandien aplankem visas geliu bazes mums zinomas biggrin.gif
Karvyciu Kalminoj buvo keletas, Mikuotuke viena sau pasieme, po to jau maciau kaip didmeninkai jas atsirinko sau ax.gif
O pirkt tai visko prisipirkom pilnus glebius thumbup.gif Didziausia ispudi paliko "Tik geles" prie onkologinio bigsmile.gif Va ten tai geliu gausybe buvo, o jau pasirinkimas spalvu kiek tik nori bigsmile.gif Aisku cia ne apie falikus kalbu, nes i juos net nespejau paziureti, kitokie groziai akis uztemde wub.gif wub.gif wub.gif Veliau pasifotkinsim ir pasirodysim biggrin.gif
Atsakyti