Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Šilingė @ 2009 04 29, 15:17)
Tina*, labai gražu, bet mano nuomone tu turi ne Burrageara Nelly Isler, o  tikrąją kambriją - Vuylstekeara Cambria Plush  bigsmile.gif

O is ko taip nustatei? smile.gif labai idomu pasidare.

Aciu uz pagyras 4u.gif

Is kur jas istraukiau? Maxima, MB dovanotos is jam zinomu prekybos tasku, uzsakytos per SKM, Tarasca. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 29, 15:36)
Masdevallia turiu nuo rugsėjo, irgi dar neperpratau. Augti auga, bet nebežydi, matyt, per šiltai laikau, reikės kuo greičiau kraustyti laukan  smile.gif  Apskritai Masdevallia mėgsta vėsą ir daug drėgmės, nors kai kurios rūšinės turėtų norėti ir šiltų sąlygų (turiu rūšinę infracta, teoriškai ji šilta, bet praktiškai visai su ja nesusikalbu. Ypač po to, kai šią žiemą ji "savanoriškai" persisodino du kartus per tą pačią dieną  doh.gif  nudribdama nuo palangės ir abu kartus taip, kad substratas po visass grindis išlakstė. O kadangi gavau ją praktiškai bešaknę ir metus laiko puoselėjau, vėl pusė krūmo atauginto pražuvo  verysad.gif ). Masdevallia kai kas netgi apdeda ledukais substratą vasarą, kad atsivėsintų  rolleyes.gif  Manoji hibridinė pirkta Lietuvoj, Kaune, infracta atkeliavusi iš užsienio. Hibridinių tikrai pasitaiko laikas nuo laiko  mirksiukas.gif

notworthy.gif ačiū už atsakymą 4u.gif ir vis tik aš jos noriu.... blush2.gif ,o ir kambarį tinkamą turiu tada thumbup.gif ,pradėsiu medžioklę rolleyes.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 15:57)
Uzsimaniau ir as siek tiek savo palngiu turiniu pasimaivyti  blush2.gif
http://public.fotki....ute/orchidejos/

bigsmile.gif tiesiog būtina tokiom gėlėm girtis thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif ,man ta mini mark labai graži bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 13:57)
Uzsimaniau ir as siek tiek savo palngiu turiniu pasimaivyti  blush2.gif
http://public.fotki....ute/orchidejos/

Nu ir groziai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 04 29, 17:27)
Nu ir groziai  bigsmile.gif

Būtent! ) Šilingė su Tina* iki šiol nerodydavo savo kvietkelių, užsislėpusios augindavo lotuliukas.gif O šiandien jau prisižiūrėjom, keliom dienom į priekį lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
g.gif pagalvojau,kad gal atsiras norinčių pavakaroti prie kompo...? mirksiukas.gif dieną gražiais vaizdais užbaigti... rolleyes.gif čia radau tokių blink.gif blink.gif
http://www.pbase.com/glazemaker/orchid
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 17:35)
Būtent! ) Šilingė su Tina* iki šiol nerodydavo savo kvietkelių, užsislėpusios augindavo  lotuliukas.gif  O šiandien jau prisižiūrėjom, keliom dienom į priekį  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Tai, kad as nesislepiau niekada tongue.gif mano visu augalu foto (lauko, kaktusu kolekcija ir orchidejos) visada parase.
Atsakyti
Aš su prašymu blush2.gif kas važiuos i paroda kbs gal galetu poro daikteliu nupirkti jei skm prekiaus blush2.gif aš kaip tyčia turesiu dirbti ir negalesiu nuvažiuoti verysad.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytine rasa: 29 balandžio 2009 - 17:37
Tina*, pagal žiedus mirksiukas.gif Vuylst. cambria man į regimąją atmintį įrėžta, nes periodiškai vis aiškindavau, kad kambrija nėra orchidėjų rūšis, o tiesiog vienos veislės pavadinimo dalis doh.gif Pasigooglink abiejų veislių vaizdus ir palygink su savo augalo foto mirksiukas.gif

Slėpti neslepiu, bet kad ir nelaikiau labai įdomiomis savo gėlių. Esu anksčiau rodžiusi pavienes foto, tik jau seniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 29, 13:57)
laba. na as sodinu tik i ekstra zeme[maksimose]perku,nes kitaip perlaistau... doh.gif ,vazonai permatomi,bet istatyti i dekoratyvius molinius,tiesa kiek didesnius... ax.gif p.s. cia faleonopsius,kitos kitaip.. smile.gif


O is kur jus gaunat tu vazonu persvieciamu, nes as matau kaip mano geles saknys lipa per vazono virsu blink.gif tai manau kad jai reiketu didesnio vazonelio g.gif
Ir kas cia per ekstra zemes taip ir vadinasi ekstra zeme ( tai bus parasyta ant zemiu maiselio? Dovanokit kad ikiriu, bet tevai isprotejo man padovanojus tas geles as juk nelabai suprantu kaip tas orchidejas priziiureti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Skm prekiaus???

Šilinge, jau pasitaisiau savo albume wink.gif googlinau, tai tikrai panasumu yra.
Atsakyti
Geriausiai pati Skm pasakytų, bet kiek žinau, jei niekas nepasikeitė - nežadėjo prekiauti g.gif
Atsakyti
skm neprekiaus? unsure.gif pernai buvo parodoje su savo prekytem galvojau ir šiemet bus unsure.gif
Atsakyti