Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

pamenat mano ruzava didziaziede, kur pumpurus nudziovino ir as ja persodinau, siandien apziureineju kaip ji cia laikosi pas mane, ogi lapuka leidzia ruzaviuke ir kazkoki pimpuka , bus arba saknis arba ziedstiebis, dar nesimato wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 14:57)
Uzsimaniau ir as siek tiek savo palngiu turiniu pasimaivyti  blush2.gif
http://public.fotki....ute/orchidejos/

kokie grazus augalai thumbup.gif ir beveik visi vardiniai bigsmile.gif wub.gif saunuole Tina drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na kur gi unsure.gif - ten tik keli vardiniai. Hibridu ukis pas mane biggrin.gif
Atsakyti
Tina*, labai gražu, bet mano nuomone tu turi ne Burrageara Nelly Isler, o tikrąją kambriją - Vuylstekeara Cambria Plush bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 15:07)
Na kur gi  unsure.gif - ten tik keli vardiniai. Hibridu ukis pas mane  biggrin.gif


A P S A L A U !!!!!! mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif phalenopsiu groziiiiiis doh.gif wub.gif wub.gif isduok paslapti is kur tu juos "istraukei"? bigsmile.gif blink.gif ir visi gyvi, visi zydi? doh.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 29, 14:51)
kokios kainos aleksoto maxej faliku???

naujute, vakar buvo 19.90 mirksiukas.gif
(sakei, nebepirksi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif )
Papildyta:
Tina*, jau kokie grožiai bigsmile.gif mane miltonidium sužavėjo, bet kitos irgi tikraos gražuolės bigsmile.gif
Mergaitės, jei mūsų augalai visi turimi vienu metu žydėtų, tai vien iš mūsų tooookia paroda susidarytų.... doh.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasakisko grozio gelytes bigsmile.gif

Turiu nenumaldoma nora isigyti Phalaenopsis schilleriana blush2.gif ar galiu tik siustis ar kur nors Vilniuje tai galima padaryti? ax.gif


O dar man sove mintis tokia, kad kai tiek grozybiu jus auginat, galime ir mes isrinkti MIS ORCHIDEJA wub.gif virtualiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 29, 16:08)
Pasakisko grozio gelytes  bigsmile.gif

Turiu nenumaldoma nora isigyti Phalaenopsis schilleriana  blush2.gif ar galiu tik siustis ar kur nors Vilniuje tai galima padaryti?  ax.gif
O dar man sove mintis tokia, kad kai tiek grozybiu jus auginat, galime ir mes isrinkti MIS ORCHIDEJA  wub.gif virtualiai  biggrin.gif

kreipkis į skm, www.orchidejos.lt savininkę mirksiukas.gif manau, tau ji padės, nes kaip minėjo, mėgins gegužės mėn. užsakymą daryti, žvalgysis norimų gėlyčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 15:11)
kreipkis į skm, www.orchidejos.lt savininkę  mirksiukas.gif  manau, tau ji padės, nes kaip minėjo, mėgins gegužės mėn. užsakymą daryti, žvalgysis norimų gėlyčių  mirksiukas.gif


aciu, jau kreipiausi, laukiu atsakymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 29, 16:12)
aciu, jau kreipiausi, laukiu atsakymo blush2.gif

lotuliukas.gif oi, negaliu, jau tuoj pilvą skaudės lotuliukas.gif jau antra prašytoja pas mus forume, nes aš vis ko nors užsinoriu ir rašau skm lotuliukas.gif thumbup.gif niu, kas dar prisijungsit? lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 15:07)
Na kur gi  unsure.gif - ten tik keli vardiniai. Hibridu ukis pas mane  biggrin.gif

nu asapakus koks grozis blink.gif smile.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 16:02)
naujute, vakar buvo 19.90  mirksiukas.gif
(sakei, nebepirksi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  )
Papildyta:

zinok pirksiu, tik ne sau, MB nori nupirkti mamai ir mociutei motinos dienos proga, tai uztat ir klausiu 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 29, 16:08)

O dar man sove mintis tokia, kad kai tiek grozybiu jus auginat, galime ir mes isrinkti MIS ORCHIDEJA  wub.gif virtualiai  biggrin.gif

as sutinku, tik nepredentuociau, nes pas mane dabar mazai zydinciu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 14:47)
dar aleksoto maximoj yra tokių  mirksiukas.gif  greit bėk!  lotuliukas.gif


aha lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jauciu kol dabegsiu is Marijampoles tai jau nebeliks, visas nunes lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti