Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 10:02)

Man ten visos pasakisko grozio wub.gif Daugelio spalvu falenopsiu galima ir Lietuvoj rasti, bet kaip uzauginti toki kieki ziedu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 04 29, 11:05)
Man ten visos pasakisko grozio  wub.gif Daugelio spalvu falenopsiu galima ir Lietuvoj rasti, bet kaip uzauginti toki kieki ziedu  bigsmile.gif

jooooo..... doh.gif tiek žiedų.... doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 11:07)
jooooo.....  doh.gif  tiek žiedų....  doh.gif  bigsmile.gif

tik nenušaukit manęs už dar vieną nesąmonę- dėl žiedų gausybės- jau kokie 5 metai stebiu vieno žmogaus palangę, paprastos 2 baltos orches, ir kiekvienais metais tų žiedų vis daugiau, o jau šiemet kas per grožis- vieni žiedai, ir tikrai nemenkesnė už tas daugiažiedes, tai pagalvojau, kad ir amžius gal turi įtaką žiedų gausybei g.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 29, 11:19)
tai pagalvojau, kad ir amžius gal turi įtaką žiedų gausybei g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 29, 10:19)
tik nenušaukit manęs už dar vieną nesąmonę- dėl žiedų gausybės- jau kokie 5 metai stebiu vieno žmogaus palangę, paprastos 2 baltos orches, ir kiekvienais metais tų žiedų vis daugiau, o jau šiemet kas per grožis- vieni žiedai, ir tikrai nemenkesnė už tas daugiažiedes, tai pagalvojau, kad ir amžius gal turi įtaką žiedų gausybei g.gif

Aha, as sitai irgi pastebejau. Kuo daugiau saknu ir lapu, tuo daugiau ziedu.
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 29, 11:19)
tik nenušaukit manęs už dar vieną nesąmonę- dėl žiedų gausybės- jau kokie 5 metai stebiu vieno žmogaus palangę, paprastos 2 baltos orches, ir kiekvienais metais tų žiedų vis daugiau, o jau šiemet kas per grožis- vieni žiedai, ir tikrai nemenkesnė už tas daugiažiedes, tai pagalvojau, kad ir amžius gal turi įtaką žiedų gausybei g.gif



QUOTE(Šilingė @ 2009 04 29, 11:21)



QUOTE(Pandora @ 2009 04 29, 11:29)
Aha, as sitai irgi pastebejau. Kuo daugiau saknu ir lapu, tuo daugiau ziedu.

ale mat, kokios išvados! bigsmile.gif Įdomu, įdomu ax.gif
Atsakyti
Kuo augalas vyresnis, kuo daugiau šaknų ir žalios masės, tuo daugiau gyvybinės energijos ir dauginimosi potencialo - automatiškai gausesni žydėjimai - aš taip suprantu šitą reikalą g.gif Pvz., bulvinės orchidėjos - kuo daugiau bulbų, tuo geriau ir gausiau žydi. Manoji wilsonara šiemet krauna pirmą mano namuose žiedyną - auginu ketvirti metai. Gavau žydinčią, buvo trys bulbos, bet matyt užfarširuota irgi buvo atitinkamai visokiom chemijom g.gif Dvejus metus žydėjimai praleisti, nors kasmet augino po bulbą, o šiemet krauna kažką tokio gana nemažo bigsmile.gif (pirmas žydėjimas buvo keturi žiedai), pažiūrėsim, kas išeis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 29, 11:54)
Kuo augalas vyresnis, kuo daugiau šaknų ir žalios masės, tuo daugiau gyvybinės energijos ir dauginimosi potencialo - automatiškai gausesni žydėjimai - aš taip suprantu šitą reikalą  g.gif  Pvz., bulvinės orchidėjos - kuo daugiau bulbų, tuo geriau ir gausiau žydi. Manoji wilsonara šiemet krauna pirmą mano namuose žiedyną - auginu ketvirti metai. Gavau žydinčią, buvo trys bulbos, bet matyt užfarširuota irgi buvo atitinkamai visokiom chemijom  g.gif  Dvejus metus žydėjimai praleisti, nors kasmet augino po bulbą, o šiemet krauna kažką tokio gana nemažo  bigsmile.gif  (pirmas žydėjimas buvo keturi žiedai), pažiūrėsim, kas išeis  rolleyes.gif

Šilinge! Kažkada pažadėjai jums parodyti savo grožybes - nesvarbu, su žiedais, be jų, juk smalsu pamatyti rolleyes.gif kąąąąą..... rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 11:58)
Šilinge! Kažkada pažadėjai jums parodyti savo grožybes - nesvarbu, su žiedais, be jų, juk smalsu pamatyti  rolleyes.gif  kąąąąą.....  rolleyes.gif  ax.gif

Turiu tik kai kurių žydinčių senas nuotraukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 29, 12:00)
Turiu tik kai kurių žydinčių senas nuotraukas  g.gif

vis geriau nei nieko mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mažoji dalis blush2.gif
Keletas mano žiedų

Neturėjau fotiko, dalis nuotraukų pražuvo perinstaliavus kompą, o ir sistemingai fotkinti pradėjau tik pernai vasarą, nežydinčios ir vaikų darželis nefotografuotos iš viso tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 29, 12:06)
Mažoji dalis  blush2.gif
Keletas mano žiedų

Neturėjau fotiko, dalis nuotraukų pražuvo perinstaliavus kompą, o ir sistemingai fotkinti pradėjau tik pernai vasarą, nežydinčios ir vaikų darželis nefotografuotos iš viso  tongue.gif

Va, pagaliau! bigsmile.gif thumbup.gif Jau grožiai.... wub.gif
Šilinge, kaip sekasi miloniopsį auginti?
O dar minėjai vaikų darželį - gal orchipaką netyčia kokį augini? ax.gif
Atsakyti