Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

Sveikos smile.gif stai kokia grazuole vilniuj ermitaze radau

http://www.ipix.lt/images/79730840.jpg

,siom dienom geles ten po 16,99 lt smile.gif yra daug neblogu thumbup.gif ,bet gaila kad kisenej kriziukas gyvena verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(I.G.M. @ 2009 04 28, 22:09)
Sveikos  smile.gif    stai kokia grazuole vilniuj ermitaze radau

Labai labai grazi bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 28, 19:33)
man tai nebaisu, na, bent pasidžiaugs  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
aleksote keletas įdomesnių  mirksiukas.gif



Biski tolokai man aleksotas, bet jei nieko gero nerasiu cia, tai teks lekt ten g.gif
Atsakyti
happybday.gif clap_1.gif tiesiog3 sveikinimai 4u.gif ,orchytes labai grazios thumbup.gif

I.G.M grazuole kokia thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu jau kaip parasiau: CIA IR TEN lotuliukas.gif turejau omenu apziuresiu prie saves maximas, pakui jau tolimesnes smile.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif neprisimenu kuri minejot norinti raudono faliko...? g.gif maciau siandien bigsmile.gif wub.gif po du ziedstiebius,nemazai ziedeliu,paziurejus sveiki,graziai raudona spalvyte thumbup.gif wub.gif ,ech,vakar pora ''netycia''nustveriau
...,teko pasigrozejus palikti... verysad.gif
Atsakyti
Aciu blush2.gif blush2.gif beto tokia tik viena buvo,tai net negalvodama prigriebiau biggrin.gif ryt vel papildysiu kolekcija smile.gif laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(I.G.M. @ 2009 04 28, 22:09)
Sveikos  smile.gif    stai kokia grazuole vilniuj ermitaze radau

   http://www.ipix.lt/images/79730840.jpg

,siom dienom geles ten po 16,99 lt  smile.gif  yra daug neblogu thumbup.gif  ,bet gaila kad kisenej kriziukas gyvena  verysad.gif  verysad.gif

Na nuo šitos tai nualpčiau, kokia fantastinė. Net neįsivaizdavau, kad ir taip margintų yra. thumbup.gif Bet gerai, kad man tokia gražuolė nesitaikė tongue.gif Vėl atgulčiau su diagnoze... blush2.gif
O į parodą tai bėkit kas tik galit ir stebinkite savo gėlytėmis. Ypač jei kokias nematytas turite 4u.gif Ir laimėkit 4u.gif Blogas kareivis, kuris nenori tapti generolu fear.gif
O dėl phaleanopsiukų auginimo daržo žemėje, tai Mikuotukė jau pergiria ją schmoll.gif Nualinta ta mano žemė, mėšliuko negavus jau gal 10 metų. Tik lapus rudenį, žoles vasarą užkasinėjam, su medžio pelenais ir maisto atliekom kompostuojam. Dar gyvena nuo labai seniai Kalifornijos sliekai, kai tik pirmieji pasirodė pas Rūsius, įsigijom. Primaišau orchytėms per pusę durpių,jei kas. Ir, aišku,ką čia slėpsi, juk nieko moksliško, ko prigalvota pasaulyje,nenaudoju. Svarbiausia niekada jokių chem.trąšų. Jokiam darže, jokiam augalėliui. Mano supratimas tai toks visada, ir jau rašiau čia anksčiau. Kad trąšos labai gadina dirvos aeracines savybes ir kitą struktūrą. Kad augalams turi pakakti visų maisto medžiagų tik iš žemės,kur auga. Kad augalėlis turi dirbti, t.y.pats pasiimti tas medžiagas iš žemės. O ne gauti "sukramtytas". Kaip ir žmogus vitaminus. Kad augalėlis augdamas yra laisvas, t.y. nelabai mėgsta nuolat būti kontroliuojamas, tąsomas, įkišamas-ištraukiamas ir t.t. Na turi ir savo gyvenimą turėti, ne tik apie jį nuolat tupinėjančio dvikojo. hi.gif Na kas dar? Pamąstykim iš kitos pusės schmoll.gif Jei auga žievėse ir akmenyse, maisto ten mažai. Todėl vos ne kasdien reikia purkšti, kas savaitę ir su trąšom laistyti. Kurių vienu kartu užvanojama aiškiai per daug.Gali nudegti augaliukas. Jei ir ne, tai vistiek tokią dozę gavęs apsiryja, tolesnėm dienom suvalgymas mažėja, bet vistiek išlieka maisto medžiagų pasisavinimo forsai ir kitas disbalansas. Ir kodėl tokiose netolygiose auginimo sąlygose augalėlis turi jaustis komfortiškai? Jau nekalbu apie karštus dušus, reanimatorius, anksčiau išsikalbėjau. mirksiukas.gif Nepykit, kad ne toj temoj... blush2.gif doh.gif Tiesiog atsakiau į paklausimus. Sutinku su nuomone, kad TAIP paprastai auginti falinukus galima tik tada, jei tai natūraliai gaunasi ir tik tiems, kurie to nelaiko kokiu eksperimentu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 28 balandžio 2009 - 21:53
QUOTE(Fonda @ 2009 04 28, 22:43)
O į parodą tai bėkit kas tik galit ir stebinkite savo gėlytėmis. Ypač jei kokias nematytas turite 4u.gif Ir laimėkit 4u.gif Blogas kareivis, kuris nenori tapti generolu fear.gif


Fonda, o tu pati? mirksiukas.gif Junkis, parodyk savo gražuoles ir kitiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 22:53)
Fonda, o tu pati?  mirksiukas.gif  Junkis, parodyk savo gražuoles ir kitiems  4u.gif

Neaaa tongue.gif Mano meilė katukai, tai jau per 15 metų su jais po tarptautines parodas ir užsienius nusidaviau. Gėlytės tik šiaip, katukams pradžiuginti... tongue.gif
Atsakyti
Su gražia saulyte ir gera naujiena, jus visas 4u.gif
Nuo rytojaus maximose 30 proc. nuolaida visoms gyvoms gėlėms, gal papildys asortimentą pagaliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(I.G.M. @ 2009 04 28, 22:09)
Sveikos  smile.gif    stai kokia grazuole vilniuj ermitaze radau


Tiesiog nerealiai nerealiai grazi orchyte doh.gif wub.gif wub.gif nesu maciusi tokios, bet nusvaigau is karto nuo foto wub.gif pasiseke tau toki grozi nusistvert 4u.gif


QUOTE(jolla42 @ 2009 04 28, 22:21)
happybday.gif  clap_1.gif  tiesiog3 sveikinimai  4u.gif ,orchytes labai grazios  thumbup.gif


labai aciu uz pasveikinimus ir komplimentus mano "darzeliui" 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti