Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

Lorute, yra nemaža tikimybė, kad augalai bus sukomponuojami tarp vietinių oranžerinių 4u.gif Todėl įtrūkę lapai dar nėra galutinis rodiklis g.gif

Matau, užgavau su tais maišeliais blush2.gif Sorry 4u.gif Tiesiog pati esu įpratusi juos naudoti milijonui skirtingų dalykų, įskaitant ne tik augalų, bet ir įvairiausių daiktų pakavimą, sandėliavimą, transportavimą ir į juos žiūriu kaip buityje be galo naudingą atributą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 14:47)
Lorute, yra nemaža tikimybė, kad augalai bus sukomponuojami tarp vietinių oranžerinių  4u.gif  Todėl įtrūkę lapai dar nėra galutinis rodiklis  g.gif

Matau, užgavau su tais maišeliais  blush2.gif  Sorry  4u.gif  Tiesiog pati esu įpratusi juos naudoti milijonui skirtingų dalykų, įskaitant ne tik augalų, bet ir įvairiausių daiktų pakavimą, sandėliavimą, transportavimą ir į juos žiūriu kaip buityje be galo naudingą atributą  g.gif


neužgavai, viskas gerai, ir net labai protinga, kad būtų mikroklimatas tuo metu, kai bus nešiojamos ir vežiojamos gėlės, tik juokingai skamba mirksiukas.gif bet maišai - gerai thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 28, 09:12)
Labas rytas  4u.gif


groziai wub.gif ypac ta margute 4u.gif

QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 28, 09:55)
  4u.gif tik gimtadienis nepraejes, jis kaip tik siandien  lotuliukas.gif tik dovana isankstine buvo  biggrin.gif

tada sveikinu su gimtadieniu Tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
ta proga ir sitas tau mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 28 balandžio 2009 - 14:28
QUOTE(Pandora @ 2009 04 28, 14:00)
Labai grazi taskute  wub.gif


Aciukas 4u.gif man ji irgi superine pasirode ir labai jau taisyklingos, grazios formos wub.gif

QUOTE(naujute @ 2009 04 28, 15:06)
tada sveikinu su gimtadieniu Tave  4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image


Kaip grazuuuu!!!! bigsmile.gif bigsmile.gif ACIU Naujute!!!!!!!!! wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 14:47)
Lorute, yra nemaža tikimybė, kad augalai bus sukomponuojami tarp vietinių oranžerinių  4u.gif  Todėl įtrūkę lapai dar nėra galutinis rodiklis  g.gif

Na gerai, kazka atrinksim mirksiukas.gif Mes i joki priza nepretenduojam, aisku, tik siaip prisijungsim, kad paroda butu gausesne ir grazesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 28, 15:20)
Na gerai, kazka atrinksim mirksiukas.gif Mes i joki priza nepretenduojam, aisku, tik siaip prisijungsim, kad paroda butu gausesne ir grazesne 4u.gif

Va ir aš, jei pavyktų savas grožybes nugabenti, nesiruoščiau pretenduoti, tik norisi, kad ir kiti pasidžiaugtų, kokias gražias turiu ir (man) neįprastas wub.gif ypač viena (dėl visa ko, neminėsiu, kokia) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 28, 15:20)
...prisijungsim, kad paroda butu gausesne ir grazesne 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
As kazkaip isivaizdavau, kad paroda Ivanausko muziejuj, o ji botanikos sode doh.gif Nu tikiuosi pavyks man jas ten nugabenti.
Atsakyti
Sveikos merginos, na i paroda tikrai uzsuksiu pasizvalgyti, labai smalsu, o gal ir nusipirkti kokia grazuole bus galima. O jus nebijot, kad parodoj gali jusu gelytes nuciupineti lankytojai? Dar man kazkaip baisoka, kad kas nors gali pavogti unsure.gif
Atsakyti
Šiaip jau ekspozicija nepaliekama be prižiūrinčių asmenų schmoll.gif
Atsakyti
Informuoju kaune hypermaximoj nieko gero, like tos pacios nuo savaitgalio, o ir kaina pakelta iki 19.99 Lt schmoll.gif Ryt bandysiu po sporto nuvaryt paziuret. Informuokit jei kur pamatysit nauja uzvezima, nes per rytdiena turiu nupirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 28, 16:09)
Sveikos merginos, na i paroda tikrai uzsuksiu pasizvalgyti, labai smalsu, o gal ir nusipirkti kokia grazuole bus galima. O jus nebijot, kad parodoj gali jusu gelytes nuciupineti lankytojai? Dar man kazkaip baisoka, kad kas nors gali pavogti  unsure.gif

man tai nebaisu, na, bent pasidžiaugs mirksiukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(vaiddaa @ 2009 04 28, 18:57)
Informuoju kaune hypermaximoj nieko gero, like tos pacios nuo savaitgalio, o ir kaina pakelta iki 19.99 Lt schmoll.gif Ryt bandysiu po sporto nuvaryt paziuret. Informuokit jei kur pamatysit nauja uzvezima, nes per rytdiena turiu nupirkti 4u.gif

aleksote keletas įdomesnių mirksiukas.gif
Atsakyti