Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 13:44)
Kiši į maišus.  [...]

Tikrai kraupiai skamba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 28, 13:48)
O kuria diena reikia pristatyti gelytes?
As ir noriu atvezti, ir bijau doh.gif  lotuliukas.gif

Lorute, atsiųsk man augalų sąrašą ir savo tel. ir e-mail į až - perduosiu kam reikia, susitarsit jau konkrečiai kada ir kur vežti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 12:44)
]Vazonus sustatai į dėžutę  mirksiukas.gif  O dėžutę mašinon. Rugsėjį vežiau savo gėles į parodą VPU, viskas buvo ok.
Oranžerijoje  drinks_cheers.gif  Patalpa su augalais, pati galinė, užrakinama, jei rūpi saugumas  rolleyes.gif


ai, kad aš tai neturiu ką rodyti dar blush2.gif ja nie valšiebnyk, ja tolka učus blush2.gif
---------------
į tarpus tarp vazonų pridėti laikraščių, tada vazonai nesimakaluos. vakar kaip tik skaičiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 28, 13:57)
Tikrai kraupiai skamba  lotuliukas.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif Švelniai įstatai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 28, 08:12)
user posted image


Labai grazi taskute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 28, 13:58)
ai, kad aš tai neturiu ką rodyti dar  blush2.gif ja nie valšiebnyk, ja tolka učus  blush2.gif
---------------
į tarpus tarp vazonų pridėti laikraščių, tada vazonai nesimakaluos. vakar kaip tik skaičiau  smile.gif

Muminuk, nesikuklink mirksiukas.gif Kiekvienas žiedelis labai vertingas, ypač pavasarį, kai naminis žydėjimas kaip tyčia... doh.gif Maniškiai tai ruošiasi rugsėjo pabaigai, parodai Vilniuje - pradėjo žiedstiebius kišti po truputį ax.gif

Pandora, irgi laukiu až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 13:58)
Lorute, atsiųsk man augalų sąrašą ir savo tel. ir e-mail į až - perduosiu kam reikia, susitarsit jau konkrečiai kada ir kur vežti  mirksiukas.gif

Pirma einu pazet ka cia apsimoka siust i ta paroda, pas mane vargseliu daug traumuotu ir lapais aplauzytais doh.gif Kitas bandau gelbet po maximines super prieziuros doh.gif Vakare su vyru ivertinsim kurios cia butu vertos demesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 28, 13:57)
Tikrai kraupiai skamba  lotuliukas.gif

paantrinsiu - į šiukšlių maišus blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar klausimas iskilo. I ta paroda reikia vezti sveikas, be vabalu ir tt gelytes. Lapai irgi turi buti be jokiu itrukimu ar kaip? Jei biski koks lapas paplyses tai jau nevezti tokios gelytes ar kaip? Man idomu kokie ten standartai pas jumi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 28, 14:10)
paantrinsiu - į šiukšlių maišus  blink.gif  lotuliukas.gif

Nu nu, teskit... neliks dalyviu tada lotuliukas.gif Pas mane tai kaip tycia nera ziedu kekiu siuo metu. Visos po koki ziedelioka prazydinusios. Tik minimarkas dar pleska, bet jau pradeda mest po ziedeli. Reikia man ji persodint butinai. Dar viena laukiama labai lygtais ziedkoti auginasi. Norisi net timpteleti kaip nekantru bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 28, 13:07)
Pirma einu pazet ka cia apsimoka siust i ta paroda, pas mane vargseliu daug traumuotu ir lapais aplauzytais doh.gif Kitas bandau gelbet po maximines super prieziuros doh.gif Vakare su vyru ivertinsim kurios cia butu vertos demesio ax.gif


manau, galima visokias - publikos simpatijas gali lemti vien žiedai, tikrai per daug į lapus ar šaknis nežiūrės ax.gif
-------
Šilinge, kad su papiniu mažuliu aš tik pažioplinėti tesugebėsiu atvažiuoti, nes nuo namų tai tikrai netoli iki botanikos sodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 28, 14:20)
Nu nu, teskit... neliks dalyviu tada  lotuliukas.gif Pas mane tai kaip tycia nera ziedu kekiu siuo metu. Visos po koki ziedelioka prazydinusios. Tik minimarkas dar pleska, bet jau pradeda mest po ziedeli. Reikia man ji persodint butinai. Dar viena laukiama labai lygtais ziedkoti auginasi. Norisi net timpteleti kaip nekantru  bigsmile.gif

Ech... kaip as noriu minimarko... wub.gif
Atsakyti