Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 28, 10:47)
niu, kaip gyvena cimbas?  ax.gif  O oncidiukas gal jau leidžia kokią atžalą, ar dar ilsisi?  rolleyes.gif  pas mane oncidukas dar nieko nedaro, atsigauna iš po žydėjimo  ax.gif


Cimbas gyvena gerai, kiekvieną dieną lapus apipurškiu, draugauja kartu su oncidium, dabar jie kurorte - balkone lotuliukas.gif Ir dar negreitai sugrįš biggrin.gif

Perskaičiau, kad žemėse orches augina, galiu ir savo patirtim pasidalinti. Savo pirmąją gavau dovanų ir persodinau į žemes, nes nieko apie auginimo ypatumus nežinojau. Bet dar iki šiol jos nenoriu liesti, nes ji laaaabai sveikai atrodo, orinių šaknų kalnas, kitos šaknys kuo gražiausios, lapai nuostabūs ir dar ji pas mane pati pražydo bigsmile.gif Man net lengviau jai drėgmės balansą palaikyti, nei toms, kur extra substrate susodintos doh.gif O gal augalas papuolė labai atsparus, nežinau, bet ji žemėse auga kuo puikiausiai. Pradedu gundytis ir kitas orches taip susodinti ax.gif
Atsakyti
[quote=tiesiog3,2009 04 28, 10:12]
Labas rytas 4u.gif

ir as pasirodysiu su naujais pirkiniais .. blush2.gif sita taskute pirkta sestadieni Kaune .. (kaip ir dovana gimtadienio proga nuo draugo wub.gif )

user posted image

user posted image

Labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 28, 11:50)
Cimbas gyvena gerai, kiekvieną dieną lapus apipurškiu, draugauja kartu su oncidium, dabar jie kurorte - balkone  lotuliukas.gif  Ir dar negreitai sugrįš  biggrin.gif

Perskaičiau, kad žemėse orches augina, galiu ir savo patirtim pasidalinti. Savo pirmąją gavau dovanų ir persodinau į žemes, nes nieko apie auginimo ypatumus nežinojau. Bet dar iki šiol jos nenoriu liesti, nes ji laaaabai sveikai atrodo, orinių šaknų kalnas, kitos šaknys kuo gražiausios, lapai nuostabūs ir dar ji pas mane pati pražydo  bigsmile.gif  Man net lengviau jai drėgmės balansą palaikyti, nei toms, kur extra substrate susodintos  doh.gif  O gal augalas papuolė labai atsparus, nežinau, bet ji žemėse auga kuo puikiausiai. Pradedu gundytis ir kitas orches taip susodinti  ax.gif

Tu matai g.gif g.gif g.gif aš seniai įtarinėju žemes kaip neblogą substratą g.gif
Atsakyti
Nuotraukoj sita taskute labai atskleidzia savo grozi. Naturoj maciau, tai pasigrozejau ir nepirkau. Taupau vieta dar kam nors egzotiskesniam smile.gif
Atsakyti
Columbija, tikrai nuostabi tavo nauja orchytė. Labai graži.

Aš vakar irgi Ermitaže naujų ką tik užvežtų pasidairiau. Gražu, bet kažko ypatingo nemačiau, tai ir atsilaikiau nuo tų grožių.
Atsakyti
aleksoto maximoj nieko naujo kol kas.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 11:33)
Merginos, vis dar gundau eksponuoti savo augalus Kauno parodoje 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Prizai, numatomi nominantams    drinks_cheers.gif

už gražiausią rūšinį augalą  Vanda cristata  bigsmile.gif
už gražiausią hibridą  rūšinis Phalaenopsis (gal manii ar florensis)  bigsmile.gif
už Publikos Simpatiją  Coelogyne cristata  bigsmile.gif


As vis mastau, kaip jas nugabenti ten nepakenkus joms g.gif
Atsakyti
Šilinge, o paroda vyks oranžerijoje?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 28, 12:50)
As vis mastau, kaip jas nugabenti ten nepakenkus joms g.gif

arba, žinai, kaip seniau tarybiniais laikais tokios metalinės iš vielos "dėžės" būdavo, kur butelius nešiodavo jomis? lotuliukas.gif tai va, tokias teks pinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 28, 12:50)
As vis mastau, kaip jas nugabenti ten nepakenkus joms g.gif

Kiši į maišus. Geriausia, kad nebūtų šviežiai laistytos - jau geriau sausesnės kiek. Po lapais ant substrato atsargiai pakiši laikraščio - saugiau ir stabiliau bus. Maišo viršų gali suimti, susegti. Nelabai padoriai skamba, bet įvairaus dydžio šiukšlių maišeliai yra nepakeičiama pakavimo priemonė daugeliu atvejų doh.gif Vazonus sustatai į dėžutę mirksiukas.gif O dėžutę mašinon. Rugsėjį vežiau savo gėles į parodą VPU, viskas buvo ok.

QUOTE(muminukas @ 2009 04 28, 12:53)
Šilinge, o paroda vyks oranžerijoje?

Oranžerijoje drinks_cheers.gif Patalpa su augalais, pati galinė, užrakinama, jei rūpi saugumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 13:44)
Kiši į maišus. Geriausia, kad nebūtų šviežiai laistytos - jau geriau sausesnės kiek. Po lapais ant substrato atsargiai pakiši laikraščio - saugiau ir stabiliau bus. Maišo viršų gali suimti, susegti. Nelabai padoriai skamba, bet įvairaus dydžio šiukšlių maišeliai yra nepakeičiama pakavimo priemonė daugeliu atvejų  doh.gif  Vazonus sustatai į dėžutę  mirksiukas.gif  O dėžutę mašinon. Rugsėjį vežiau savo gėles į parodą VPU, viskas buvo ok.


O kuria diena reikia pristatyti gelytes?
As ir noriu atvezti, ir bijau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 28, 09:31)
ne pirma karta girdziu, apie orches auginamas paprastoje zemeje ... kolega pasakojo, kad viena mociute kaime lygiai taip pat augina paprastoj zemej sukisus ..ir sake, kad zydi, kad klesti geles  blink.gif

Gaila nepavyksta ideti nuotraukos is telefono. Parodyciau kokie ziedai pas drauges falenopsi auginama tose orchideju zemese. Ziuredavau nuotraukas is ivairiu orchideju parodu. Ten falenopsiu ziedstiebis iki zemes budavo ir pilnas ziedu. Galvodavau, kad tokius galima uzauginti tik kokiam Tailande, bet pasirodo ir Lietuvoje tas puikiai kai kuriems pavyksta ir dar tose zemese doh.gif Jau ne kerta isitikinau, kad kuo maziau priziuri, tuo geriau auga biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 04 28, 11:50)
As vis mastau, kaip jas nugabenti ten nepakenkus joms g.gif

As apie ta pati mastau g.gif
Atsakyti