Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Tina* @ 2009 04 23, 17:28)
Maciau, bet atsilaikiau. Gundziaus ant tokios dickes margos. Bet siaip dar turiu vilties rasti ta rozine margalape. Taupau jai vieta namuose.

Tina, ar tik tu ne tokios pat ieskai apie kokia as jau gera menesi svajoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 23 balandžio 2009 - 17:58
sveikutes, akropolio maximoj nieko gero,tik viena zalia grazi buvo, atsilaikiau, o kazkodel megos rimi phalikai po 35lt, nors turetu buti jiems akciju doh.gif kitur nevaziavau, nes gi sakiau daugiau nebepirksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 23, 18:09)
laba diena smile.gif

o aš šiandien tokią citrinukę (niu, labiau sviesto spalvos, bet mieliau skamba Citrinukė  wub.gif ) nusipirkau. manęs ji maximkoj nuo užvakar laukė  ax.gif

user posted image
user posted image



labai grazi gelyte wub.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(I.G.M. @ 2009 04 23, 19:03)
labai grazi gelyte  wub.gif  4u.gif  thumbup.gif


aciuks.gif
----------------
naujute, o cimbidžiai taip tvirtai ir stovi vazonuose? tie lapai nenuleipsta į šalis? unsure.gif vis gundausi tokį varganą už 10 litų nusipirkti, jei dar yra. bet man toks vaizdas, kad nuėmus celofaną jis visai išvirs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 23, 20:20)
aciuks.gif
----------------
naujute, o cimbidžiai taip tvirtai ir stovi vazonuose? tie lapai nenuleipsta į šalis?  unsure.gif vis gundausi tokį varganą už 10 litų nusipirkti, jei dar yra. bet man toks vaizdas, kad nuėmus celofaną jis visai išvirs  doh.gif

na cia gal priklauso nuo bukles, mano tai normaliai taip, gali mano sukurtam albume (parase yra) paziureti, nezinau ar cia skaitosi nuleipe ar ne wink.gif tik pastebejau kad kai palieju, jies siek tiek pakyla, o kai isdziusta - nusileidzia, bet kad nuleipe, tai nepasakyciau biggrin.gif bet nestovi taip staciai kaip supakuoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 23 balandžio 2009 - 19:33
Mikuotuke, o i kuria baze mums ryt reikia? g.gif I kuria cia tu naujienu sia nakt uzveza?
Atsakyti
Labas vakaras nemiegancioms blush2.gif siandien atlikau vizitacija sostines geliu parduotuvese ax.gif blush2.gif tipo ''pakeliui'' mirksiukas.gif lotuliukas.gif raportuoju:akropoli salia maksimos kasu esancioje geliu pard.nerealaus dydzio blink.gif dvieju spalvu,zydintys cimbiai[l.grazus] ir dar nematytas,svelniai geltonos spalvos,nedidukas dendrobis[gal koks miniukas g.gif ],o ir faliku idomesniu keletas,bet ne akcijines kainos schmoll.gif ,tai isejau atbula... Ermitaze naujienu nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
Aš šiandien iš Ermitažo nugriebiau 3 falenopsius po 1,99! biggrin.gif nužydėje,kiti išleidę po du žiedstiebius,viena išvis vargana (liko su vienu lapu),grįžus padariau šaknų reviziją, visos itin geros būklės,nors išvaizda atrodė nekaip.Persodinau biggrin.gif Čia kam aktualu,tai Klaipėdos Ermitaže veiksmas vyko. Beto labai daug nukainotų miniukų ir šiaip įvairiausių gėlyčių. tiesa, buvo keli Zygopetalum, irgi po 1,99 lt, bet kažko pabijojau pirkt,pamaniau,kad nemokėsiu augint. tai va,tokios naujienos iš Pajūrio.
P.S. Akropolio Maximoj buvo du Dendrobium Nobile po 12,99 Lt.
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 23, 19:32)
na cia gal priklauso nuo bukles, mano tai normaliai taip, gali mano sukurtam albume (parase yra) paziureti, nezinau ar cia skaitosi nuleipe ar ne wink.gif tik pastebejau kad kai palieju, jies siek tiek pakyla, o kai isdziusta - nusileidzia, bet kad nuleipe, tai nepasakyciau  biggrin.gif bet nestovi taip staciai kaip supakuoti  ax.gif


aš jau ir pašnipinėjau tavo albumą, dėl to ir klausiu, kaip čia jie taip stovi, nes lapai juk ilgi ir ploni ax.gif
labai gražios tavo gėlės thumbup.gif
o tai pas mus skintas orhidėjas atveža, tai irgi cimbidžiai, ania?
Atsakyti
http://www.euroflora....32,type.n,l.lt
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 04 23, 22:55)
Aš šiandien iš Ermitažo nugriebiau 3 falenopsius po 1,99! biggrin.gif nužydėje,kiti išleidę po du žiedstiebius,viena išvis vargana (liko su vienu lapu),grįžus padariau šaknų reviziją, visos itin geros būklės,nors išvaizda atrodė nekaip.Persodinau biggrin.gif Čia kam aktualu,tai Klaipėdos Ermitaže veiksmas vyko. Beto labai daug nukainotų miniukų ir šiaip įvairiausių gėlyčių. tiesa, buvo keli Zygopetalum, irgi po 1,99 lt, bet kažko pabijojau pirkt,pamaniau,kad nemokėsiu augint. tai va,tokios naujienos iš Pajūrio.
P.S. Akropolio Maximoj buvo du Dendrobium Nobile po 12,99 Lt.

nu fainai nerealiai kaip as noreciau tokiu nukainuotu... fainakaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 23, 16:09)
laba diena smile.gif

o aš šiandien tokią citrinukę (niu, labiau sviesto spalvos, bet mieliau skamba Citrinukė  wub.gif ) nusipirkau. manęs ji maximkoj nuo užvakar laukė  ax.gif

user posted image

Labai grazi wub.gif Nematytos spalvos viduriukas.

Vakar Akropolio maxiomoj maciau daug graziu falenopsiu: nerealaus grozio bordo peloric'u, margalapiu multiflora, salotine su daugybe ziedu, viena ruzava net pakarpytais ziedukais buvo. Bet kazkaip pavyko susilaikyti bigsmile.gif

O pas mane namie tikrai pavasaris thumbup.gif Mano vienas besaknis, turintis du susirausklejusius lapus falenopsis, nerodes jokiu gyvybes zenklu reanimuojamas butelyje 4-5 menesius, pamerktas i vandeni po menesio leidzia savo pirmaja saknyte thumbup.gif Laiminga labai, nes tas pamerkimas i vandeni yra eksperimentas. Buvo idomu ar pavyks. Ziuresiu kaip toliau viskas vyks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 24 balandžio 2009 - 08:44