Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(...Lelyte... @ 2009 04 28, 09:46)
labai grazu  4u.gif  wub.gif  man irgi reiktu tokio stovo.. niekur neuzmatau..reik atidziau apsidairyt..noriu savo orches sudet  biggrin.gif  ax.gif

P.S. Su praejusiu gimtadieniu  birthday.gif  4u.gif


as kazkurioj baldu parduotuvej uztikau ta stova .. is tiesu nelabai jis man patinka, ieskojau ko nors originalesnio, per interneta ir per parduotuves daviausi, tik nepavyko nieko atrasti schmoll.gif
aciu uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif tik gimtadienis nepraejes, jis kaip tik siandien lotuliukas.gif tik dovana isankstine buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 04 27, 18:47)
Toliau būsiu įkyri  blush2.gif


swoon.gif Fonda, nerealiu vaizdeliu parodei thumbup.gif
ar gali placiau papasakot apie ta geltonaja, kur saknys buvo vandenyje? Ziuriu, superines saknys blink.gif ar cia komercine paslaptis? lotuliukas.gif
ir pastebejau, kad substratas labai smulkus? ar cia compo ar cia tas su durpem gal? g.gif nes tikrai ne ekstra schmoll.gif
o pavadinimu kokiu geru prigalvojai thumbup.gif
Zodziu fantastika wub.gif
Papildyta:
Mikuotuke, nu tu duodi biggrin.gif grazus naujokai thumbup.gif
tiesiog3, su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif o geliu grozis blink.gif
negundykit kaaaa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 27, 19:05)
gal aš nebeisiu į tas maximas  unsure.gif  nes tarascai parašiau dėl orchipako, tarsi mažai vargų turėčiau....
ir atsakymo iš skm laukiu....  doh.gif
gal nebereikia daugiau  schmoll.gif



mikuotuke, aš taip greit atsakymo neduosiu ax.gif Planuojam ir gal pavyks gegužės mėn. padaryti užsakymą, tada ir bus aišku ar yra Jūsų norima gėlytė ar ne. O kaip lycaste gyvena? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2009 04 28, 10:13)
mikuotuke, aš taip greit atsakymo neduosiu  ax.gif Planuojam ir gal pavyks gegužės mėn. padaryti užsakymą, tada ir bus aišku ar yra Jūsų norima gėlytė ar ne. O kaip lycaste gyvena?  ax.gif

O aš taip greit užsakymo ir nelaukiu 4u.gif tik šiaip vis kantriai laukiu ir vietą taupau (jei taip galima pasakyti doh.gif )
sedirėja augina šaknis, laiminga kamštiniame ąžuole sėdi thumbup.gif
o lykastė dar paaugino savo dičkius lapukus, kol kas neleidžia naujo auginio ar naujo lapo, žiedstiebiuko, bet laikosi gerai mirksiukas.gif tik vis laukiu, laukiu, kol dar kas nors pas ją pasirodys lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 28, 10:08)
swoon.gif Fonda, nerealiu vaizdeliu parodei  thumbup.gif
ar gali placiau papasakot apie ta geltonaja, kur saknys buvo vandenyje? Ziuriu, superines saknys  blink.gif ar cia komercine paslaptis?  lotuliukas.gif
ir pastebejau, kad substratas labai smulkus? ar cia compo ar cia tas su durpem gal?  g.gif nes tikrai ne ekstra  schmoll.gif
o pavadinimu kokiu geru prigalvojai  thumbup.gif
Zodziu fantastika  wub.gif
Papildyta:
Mikuotuke, nu tu duodi  biggrin.gif grazus naujokai  thumbup.gif
tiesiog3, su gimtadieniu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  o geliu grozis  blink.gif
negundykit kaaaa  doh.gif

Uogiene, tu to namuose nedaryk, bet... Fonda augina orches savo daržo žemėje, kuri pas ją tikriausiai labai stebuklinga, nes šaknys tai thumbup.gif thumbup.gif blink.gif tai va, geriau stebėkimės, džiaukimės, bet nekartokime to patys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 28, 10:08)
tiesiog3, su gimtadieniu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  o geliu grozis  blink.gif
negundykit kaaaa  doh.gif


aciu! blush2.gif 4u.gif
o kodel negundyti?... lotuliukas.gif cia man atrodo visos tokios pagundos paveiktos doh.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 28, 10:25)
... Fonda augina orches savo daržo žemėje, kuri pas ją tikriausiai labai stebuklinga, nes šaknys tai  thumbup.gif  thumbup.gif  blink.gif  tai va, geriau stebėkimės, džiaukimės, bet nekartokime to patys  lotuliukas.gif


ne pirma karta girdziu, apie orches auginamas paprastoje zemeje ... kolega pasakojo, kad viena mociute kaime lygiai taip pat augina paprastoj zemej sukisus ..ir sake, kad zydi, kad klesti geles blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 28, 10:31)

ne pirma karta girdziu, apie orches auginamas paprastoje zemeje ... kolega pasakojo, kad viena mociute kaime lygiai taip pat augina paprastoj zemej sukisus ..ir sake, kad zydi, kad klesti geles  blink.gif

su tortadieniu! bigsmile.gif 4u.gif drinks_cheers.gif

Pas kai kurias močiutes gal irgi geras juodžemis koks, kompostingas, sliekų perdirbtas, todėl purus, kvėpuojantis g.gif
aš net gundausi eksperimentui - turiu truputį tikrai puikios purios žemės, noriu persodinti vieną gėlę, bet negaliu - dovanota, nes jei numarinsiu verysad.gif galvoju, kokią čia papiepusią saviškę dar persodinti, kad galėčiau kelių mėn bėgyje matyti rezultatus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 28, 10:38)
su tortadieniu!  bigsmile.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif

Pas kai kurias močiutes gal irgi geras juodžemis koks, kompostingas, sliekų perdirbtas, todėl purus, kvėpuojantis  g.gif
aš net gundausi eksperimentui - turiu truputį tikrai puikios purios žemės, noriu persodinti vieną gėlę, bet negaliu - dovanota, nes jei numarinsiu  verysad.gif galvoju, kokią čia papiepusią saviškę dar persodinti, kad galėčiau kelių mėn bėgyje matyti rezultatus  cool.gif


Aciukas!! 4u.gif blush2.gif
va ir as pagalvojau, pasiskaicius cia pas jus, pasiryzau uzsiimti persodinimu, nes iki tol man atrode, kad tai labai sudetinga unsure.gif doh.gif
tai tris miegancias persodinau, nors vos po kelias sakneles ten belike unsure.gif labai abejoju ar atsigaus ... unsure.gif va, galejau paaukoti eksperimentui ..
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 27, 21:35)
Gražuolis-fainuolis  thumbup.gif

niu, kaip gyvena cimbas? ax.gif O oncidiukas gal jau leidžia kokią atžalą, ar dar ilsisi? rolleyes.gif pas mane oncidukas dar nieko nedaro, atsigauna iš po žydėjimo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 28, 10:43)
Aciukas!!  4u.gif  blush2.gif
va ir as pagalvojau, pasiskaicius cia pas jus, pasiryzau uzsiimti persodinimu, nes iki tol man atrode, kad tai labai sudetinga  unsure.gif  doh.gif
tai tris miegancias persodinau, nors vos po kelias sakneles ten belike  unsure.gif labai abejoju ar atsigaus ...  unsure.gif  va, galejau paaukoti eksperimentui ..

Ne ne ne, geriau neeksperimentuok! blink.gif geriau jau dabar suteik pakankamai drėgmės toms miegančioms ir tegu bando atsigauti taip blink.gif šiaip dėl žemės tai niekam nerekomenduoju, o pas fondą kad stebuklai vyksta, tai aišku blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
gal aš kada nors pasakysiu, koks rezultatas, jei prisiryšiu tokiam rizikingam dalykui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 28, 10:38)
su tortadieniu!  bigsmile.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif

Pas kai kurias močiutes gal irgi geras juodžemis koks, kompostingas, sliekų perdirbtas, todėl purus, kvėpuojantis  g.gif
aš net gundausi eksperimentui - turiu truputį tikrai puikios purios žemės, noriu persodinti vieną gėlę, bet negaliu - dovanota, nes jei numarinsiu  verysad.gif galvoju, kokią čia papiepusią saviškę dar persodinti, kad galėčiau kelių mėn bėgyje matyti rezultatus  cool.gif

tai va as irgi pasakojau kazkada... mama pasisodinus buvo i paprasta zeme, tai kai pamaciau is karto traukiau lauk... ir sveikuteles zalios sakneles buvo blink.gif smile.gif nesuprasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 28, 09:55)
as kazkurioj baldu parduotuvej uztikau ta stova .. is tiesu nelabai jis man patinka, ieskojau ko nors originalesnio, per interneta ir per parduotuves daviausi, tik nepavyko nieko atrasti  schmoll.gif
aciu uz sveikinimus  4u.gif  4u.gif tik gimtadienis nepraejes, jis kaip tik siandien  lotuliukas.gif tik dovana isankstine buvo  biggrin.gif

tada reiks ir man paieskoti.. koki gal rasiu 4u.gif P.S.tada su gimtadieniu! biggrin.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 28, 10:47)
Ne ne ne, geriau neeksperimentuok!  blink.gif  geriau jau dabar suteik pakankamai drėgmės toms miegančioms ir tegu bando atsigauti taip  blink.gif  šiaip dėl žemės tai niekam nerekomenduoju, o pas fondą kad stebuklai vyksta, tai aišku  blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif
gal aš kada nors pasakysiu, koks rezultatas, jei prisiryšiu tokiam rizikingam dalykui  ax.gif


bet as skaiciau, kad jei saknis gerokai nukarpai .. nu ka ten gerokai, praktiskai ten nelabai kas ir liko, tai bent savaite nelieti unsure.gif tai as ju ir neliejau, tiesiog ziuriu kas bus toliau unsure.gif
ir dar noriu patarimo, jus daugiau patirties cia turit ... blush2.gif sakiau, kad mano vienas phalenopsis, isleido nauja ziedkoti ir ant senuju pumpuru pridejo .. tai nuo tu senuju visi pumpuriukau nukrito, o ant naujo kol kas sveiki dar .. bet paskaicius jusu atsakymus, kad neturi is ko isauginti ziedu, apziurejau, nugi akurat!! ten saknys susivije keliais jau aukstais, nors sveikos ... vat ir pasimeciau dabar .. ka man dabar daryti ar bandyti persodinti, kol pumpurai yra, ar tiesiog laukti kol arba numes tuos pumpurus ar prazydes?
Atsakyti
Merginos, vis dar gundau eksponuoti savo augalus Kauno parodoje 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Prizai, numatomi nominantams drinks_cheers.gif

už gražiausią rūšinį augalą Vanda cristata bigsmile.gif
už gražiausią hibridą rūšinis Phalaenopsis (gal manii ar florensis) bigsmile.gif
už Publikos Simpatiją Coelogyne cristata bigsmile.gif

Atsakyti