Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Tina* @ 2009 04 27, 17:31)
Pramones Maximoj tustuma, itariu pries nauja uzvezima.

drinks_cheers.gif motinos dienai tikrai turėtų drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal aš nebeisiu į tas maximas unsure.gif nes tarascai parašiau dėl orchipako, tarsi mažai vargų turėčiau....
ir atsakymo iš skm laukiu.... doh.gif
gal nebereikia daugiau schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už pagyras mano kvietkams 4u.gif

Man toks klausimas iškilo dėl parodos: kaip žinia, mūsų augintinės nemėgsta vietos kaitaliojimo. O kaip tokiu atveju, kai porai dienų pasikeičia sąlygos, po to vėl grįžtama į įprastas? Nesureaguotų?
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 27, 19:24)
Ačiū, merginos, už pagyras mano kvietkams  4u.gif

Man toks klausimas iškilo dėl parodos: kaip žinia, mūsų augintinės nemėgsta vietos kaitaliojimo. O kaip tokiu atveju, kai porai dienų pasikeičia sąlygos, po to vėl grįžtama į įprastas? Nesureaguotų?

Vežiau saviškes rudenį - nieko nenutiko g.gif Zygopetalumas, geltonas oncidiumas, falenopsiai - visi sėkmingai žydėjo toliau g.gif Nors rizikos visada yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 04 27, 01:02)
Turi tikti. katinas. Nes katinas visur tinka ax.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif
http://www.ipix.lt/galleries/66517307/

Toliau būsiu įkyri blush2.gif Nes noriu žinoti, ar atsidaro mano šis falinukų sandėliukas? Tiek triūso įdėjau, kol sukėliau. Nes viską dariau pirmąkart schmoll.gif Ir man buvo svarbu ax.gif lotuliukas.gif Žodžiu, galit atsidaryti www.ipix.lt ir paspausti prisijungti (jokiu būdu nespausti registruotis), atsidarys prisijungimo lentelė, įrašyti į tuščią eilutę vartotojo vardą Fonda, o į kitą slaptažodį katinas. Paskui nueiti į galeriją, yra Fondos gėlės09, paspausti ant geltonos bylos. ir viskas kuo puikiausiai atsidaro. Ir iš visų kompų. Jeigu jau neatsidaro pagal šią ankstesniąją nuorodą... schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 27 balandžio 2009 - 18:52
QUOTE(Fonda @ 2009 04 27, 19:47)
Toliau būsiu įkyri  blush2.gif Nes noriu žinoti, ar atsidaro mano šis falinukų sandėliukas? Tiek triūso įdėjau, kol sukėliau. Nes viską dariau pirmąkart schmoll.gif Ir man buvo svarbu ax.gif  lotuliukas.gif Žodžiu, galit atsidaryti www.ipix.lt ir paspausti prisijungti (jokiu būdu nespausti registruotis), atsidarys prisijungimo lentelė, įrašyti į tuščią eilutę vartotojo vardą Fonda, o į kitą slaptažodį katinas. Paskui nueiti į galeriją, yra Fondos gėlės09, paspausti ant geltonos bylos. ir viskas kuo puikiausiai atsidaro. Ir iš visų kompų. Jeigu jau neatsidaro pagal šią ankstesniąją nuorodą... schmoll.gif  tongue.gif

būtent, failai prašė slaptažodžio... na, bandysiu dar įeiti mirksiukas.gif
geriau kurti fotoalbumus fotki.com mirksiukas.gif
Atsakyti
Fonda, prisijungiau tavo vardu, sėkmingai žiūriu falenopsius! bigsmile.gif
Mergaitės, marš į Fondos foto galerijas, kokie falenopsiai, tikras pavasaris! bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Va, kokį oncidiumą nusipirkau nupigintą gėlių bazėje bigsmile.gif
http://images.google...htt...=240&um=1

Jo vienas žiedstiebis buvo nužydėjęs, o kitas dar neprasiskleidęs, dabar žydi ir taaaaip kvepia saldžiai wub.gif
tik reiks kažkaip labai prižiūrėti, nes jis turi tik dvi nedidukes susiraukšlėjusias bulvytes unsure.gif
įtariau, kad ten oncidiumas, ir neklydau cool.gif
http://orchids.ws/wp...arry-baby-1.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 27 balandžio 2009 - 19:51
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 27, 20:50)
Va, kokį oncidiumą nusipirkau nupigintą gėlių bazėje  bigsmile.gif


Gražuolis-fainuolis thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif bigsmile.gif na ir gelynai ohmy.gif good.gif swoon.gif tokiu graziu geliu foto prisiziurejau
info ''ligoniukems'' -ermitaze[Vilniuj] orchideju papildymas thumbup.gif thumbup.gif ,ivairiu spalvu falikai,dendrobiai,raibuoles daugiaziedes ir vienu ziedeliu,zydintys cimbidziai,o jau spalvytes... wub.gif wub.gif neatsispyriau,vel islaidos... ax.gif blush2.gif biggrin.gif tai jei kuriai ''vaistuku''reikia... blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

ir as pasirodysiu su naujais pirkiniais .. blush2.gif sita taskute pirkta sestadieni Kaune .. (kaip ir dovana gimtadienio proga nuo draugo wub.gif )

user posted image

user posted image

sita taip pat dovana kartu su taskute smile.gif

user posted image

si pirkta anksciau .. ax.gif

user posted image

ir dar viena, kuria visai neplanuotai nusistveriau vakar doh.gif

user posted image

ir visos kartu ...

user posted image

jau tiesa sakant nebetelpa ... zydincios ant stovo... miegancios ir su pumpurais kitam kambary ant palanges bando vieta dalintis su citrusais .. sunkiai pavyksta doh.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 28, 09:12)
Labas rytas  4u.gif

ir as pasirodysiu su naujais pirkiniais ..  blush2.gif 




labai grazu 4u.gif wub.gif man irgi reiktu tokio stovo.. niekur neuzmatau..reik atidziau apsidairyt..noriu savo orches sudet biggrin.gif ax.gif

P.S. Su praejusiu gimtadieniu birthday.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Lelyte...: 28 balandžio 2009 - 08:51