Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

user posted image

Atsakyti
o kas nors iš šios temos merginų dalyvaus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 27, 14:39)
o kas nors iš šios temos merginų dalyvaus?  unsure.gif

Yra ir pasiryžusių savo augalus parodyti thumbup.gif Kaunietės, vis dar kviečiu jungtis mirksiukas.gif

Merginos, prašau atsiųskite man až su kontaktais ir augalų sąrašiukais - kuo greičiau, tuo geriau 4u.gif
Atsakyti
Kažin Kauno maximose nebuvo orchių užvežimo šiandien? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2009 04 27, 14:53)
Kažin Kauno maximose nebuvo orchių užvežimo šiandien? g.gif



Aha man irgi aktualu smile.gif bet as galvoju ryt vaziuot pasidairyt, nes mamai pirksiu smile.gif
Atsakyti
Pasigirsiu tongue.gif liejau siandien savo orchidejas ir pamaciau,kad mano vargsele,su nuleipusiais lapais,dar turi jegu,nors saknys atrodo neidealios tikrai..nes ju labai mazai buvo,bet ji is akutes atrodo leis sakele.. bigsmile.gif mmm.. wub.gif kaip laukiu 4u.gif bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 27, 14:50)
Yra ir pasiryžusių savo augalus parodyti  thumbup.gif  Kaunietės, vis dar kviečiu jungtis  mirksiukas.gif

Merginos, prašau atsiųskite man až  su kontaktais ir augalų sąrašiukais - kuo greičiau, tuo geriau  4u.gif

Papildoma informacija bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Kviečiame ne tik atvykti pasidairyti, bet ir deleguoti savo žydinčias gražuoles. Dalyvaujantiems numatytos nominacijos ir vertingi prizai.
Kompetetinga komisija išrinks gražiausią hibridą ir gražiausią rūšinį augalą, o parodos lankytojai rinks "Publikos simpatiją".

Prizai tikrai vertingi, nenusivilsite.
Atsakyti
o kaip žinoti, už ką balsuoti? jei nė viena netyčia savo niko prie savo gėlyčių neparašys, bus labai objektyvus balsavimas blush2.gif

už įėjimą reiks mokėti kaip visada tą kainą? ar už parodą dar atskirai?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 27, 16:24)
o kaip žinoti, už ką balsuoti? jei nė viena netyčia savo niko prie savo gėlyčių neparašys, bus labai objektyvus balsavimas  blush2.gif

už įėjimą reiks mokėti kaip visada tą kainą? ar už parodą dar atskirai?

Balsavimas ir turi būti objektyvus blink.gif blink.gif blink.gif

Žiūrovams kaina ta pati, kaip visada botanikos sode, už parodą papildomo mokesčio nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 27, 16:18)
Papildoma informacija  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Kviečiame ne tik atvykti pasidairyti, bet ir deleguoti savo žydinčias gražuoles. Dalyvaujantiems numatytos nominacijos ir vertingi prizai.
Kompetetinga komisija išrinks gražiausią hibridą ir gražiausią rūšinį augalą, o parodos lankytojai rinks "Publikos simpatiją".

Prizai tikrai vertingi, nenusivilsite.

eh, dalyvaučiau, bet man amžinos problemos su transportu, tai..... verysad.gif o savo orchytes juk norisi saugiai gabenti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 27, 15:41)
Balsavimas ir turi būti objektyvus  blink.gif  blink.gif  blink.gif



bet jeigu man labai graži būtų kieno nors gėlytė ir taip pat graži mikuotukes, balsuočiau už mikuotukę ax.gif juk čia ne ekspertai, o publikos simpatijos mirksiukas.gif
---------------
aleksoto maximoj nieko gero verysad.gif
Atsakyti
Pramones Maximoj tustuma, itariu pries nauja uzvezima.
Atsakyti