Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

labai gražūs visų žiedai, pagyrūnės bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
papildziau albumeli savo augintinemis smile.gif
http://public.fotki....ystaziedai.html
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 27, 08:05)
Labas rytas smile.gif
papildziau albumeli savo augintinemis smile.gif


Labai grazios gelytes ... wub.gif man ypatingai ta desineje puseje tamsi wub.gif wub.gif
o as sestadieni pabuvojau Kaune ir isigijau dvi miniukes wub.gif nufotografuosiu ir pasirodysim ax.gif
Atsakyti
labas rytas visoms biggrin.gif
QUOTE(Napo @ 2009 04 26, 22:16)
Labas mergaitės  4u.gif

jungiuosi prie ligonių. Jau skaitau jūsų kokią gal ketvirtą temą ir pagaliau pati turiu kuo pasigirti t.y. nauju džiaugsmeliu miniuku
user posted image


koks idomus miniukas, nesu macius melynu ziedu faliko g.gif thumbup.gif

QUOTE(axara @ 2009 04 26, 22:17)
na stai mano zadetieji cimbidziai  smile.gif

grazus cimbukai, tas zydintis neprastas uz labai maza kaina sakyciau thumbup.gif o graziam interjere visos geles graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
Naujute, Lorute, kaip jūsų karvytės laikosi? blink.gif
ta karvytė, kurią iš panosės naujutei nukniaukiau, meta visus pumpurus, lyg tai šakas nori leisti, bet džiaugiuos, jeigu dabartinė naujutės karvytė geresnė, nes ši kelia rūpesčių blink.gif
O ta, kur iš bazės su lorute tempėm, tai sveikutytė, skleidžia žiedus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 27, 10:48)
Naujute, Lorute, kaip jūsų karvytės laikosi?  blink.gif
ta karvytė, kurią iš panosės naujutei nukniaukiau, meta visus pumpurus, lyg tai šakas nori leisti, bet džiaugiuos, jeigu dabartinė naujutės karvytė geresnė, nes ši kelia rūpesčių  blink.gif
O ta, kur iš bazės su lorute tempėm, tai sveikutytė, skleidžia žiedus  wub.gif

Mano karvytes pirktiniai ziedai leipsta, pora pumpuru nukrito, o dabar ziuriu, kad pora pumpureliu skleidziasi. Tai nelabai suprantu tada, kodel pirktiniai ziedeliai vysta g.gif Kazkokia keista tos savaites partija maximoj buvo g.gif Man isos geles sunkiai adaptuojasi is to pirkimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 27, 10:53)
Mano karvytes pirktiniai ziedai leipsta, pora pumpuru nukrito, o dabar ziuriu, kad pora pumpureliu skleidziasi. Tai nelabai suprantu tada, kodel pirktiniai ziedeliai vysta g.gif Kazkokia keista tos savaites partija maximoj buvo g.gif Man isos geles sunkiai adaptuojasi is to pirkimo doh.gif

va va, ir man panašiai, tik tu dar kelis pumpurus išsaugojai, o pas mane žali gražūs buvo ir staigiai nuleipo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 27, 10:48)
Naujute, Lorute, kaip jūsų karvytės laikosi?  blink.gif
ta karvytė, kurią iš panosės naujutei nukniaukiau, meta visus pumpurus, lyg tai šakas nori leisti, bet džiaugiuos, jeigu dabartinė naujutės karvytė geresnė, nes ši kelia rūpesčių  blink.gif
O ta, kur iš bazės su lorute tempėm, tai sveikutytė, skleidžia žiedus  wub.gif

na mano karvyte tai puikiai laikosi, nubyrejo tik 2 pumpuriukai, vienas tas kur jau buvo pageltes, kai emiau is lorutes, o kitas pats paskutinis toks mazas buvo tai irgi nugelto, kolkas kiti visi pumpurai zali, bresta, tikiuosi issiskleis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 27, 11:07)
na mano karvyte tai puikiai laikosi, nubyrejo tik 2 pumpuriukai, vienas tas kur jau buvo pageltes, kai emiau is lorutes, o kitas pats paskutinis toks mazas buvo tai irgi nugelto, kolkas kiti visi pumpurai zali, bresta, tikiuosi issiskleis  ax.gif

kad tik išsiskleistų... unsure.gif nes po pirmųjų nubyrėjimo, kiti žali buvo ir sėkmingai augo, bet staigiai pagelto ir viskas... (čia kokios 1-1,5 sav. bėgyje viskas vyko) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Napo @ 2009 04 26, 22:16)
Labas mergaitės  4u.gif

jungiuosi prie ligonių. Jau skaitau jūsų kokią gal ketvirtą temą ir pagaliau pati turiu kuo pasigirti t.y. nauju džiaugsmeliu miniuku
user posted image

visas savo orchytes (visi phalikai) irgi sudėjau į albumiuką, jei kam įdomu čia
albumiukas

jau koks grazutis wub.gif wub.gif wub.gif o ziedu kiek nu fantastika smile.gif
Atsakyti
buvau aleksoto ir panemunės bazėse. tai labai gundžiausi miniukais, bet nesusigundžiau, nes mb taip griežtai nusiteikęs buvo, dar mažulis mašinoje nerimo. nuvažiuosiu viena smoke.gif
----------
bet kažkaip mažokoka pasirodė, gal šiomis naktinmis veš naujas partijas - juk motinos diena. bet ta proga ir kainas gali kilstelti.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 24, 18:04)
Ką reiškia traukiasi  g.gif  Kas kiek laiko mirkai? Ar tos susitraukusios nuo vandens pažaliuoja?

Sauseja, nors ir gausiai drekinamos.

QUOTE(snickers @ 2009 04 24, 20:54)
kaip įdomu......papasakok, kaip ten ją prižiūri dar, ar ji visai be substrato pas tave, kabo vazoje irgi? Kiek ji pakaštavo ax.gif ?

Vazoje, apacioj dregnas keramzitas. Kainavo mazai, nes pirkau stipriai nukainuota. Vargsta ji pas mane, neuztenka jai tos dregmes nors tu ka.
Atsakyti