Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 26, 15:06)
(čia turbūt aš viena neturiu ką veikti sekmadienio popietėmis ir smaksau prie kompiuterio ekrano  unsure.gif  na ką, lauksim vakaro  rolleyes.gif  mergaitės bent nuo ryto gražių foto pridėjo, yra kuo pasidžiaugti  wub.gif  )


šiandien gėlių bazės nedirba, o į maksimkas prekių neveža lotuliukas.gif
pas mus vakar žolę pasėjom, po poros valandų lauke žemėti kaip kurmiai grįžom, tai irgi prie kompo pasmaksau blush2.gif
Atsakyti
o TIK GĖLĖS kortele galima atsiskaityti?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 26, 16:09)
šiandien gėlių bazės nedirba, o į maksimkas prekių neveža  lotuliukas.gif
pas mus vakar žolę pasėjom, po poros valandų lauke žemėti kaip kurmiai grįžom, tai irgi prie kompo pasmaksau  blush2.gif

Tai va, ir vistiek tylu ramu, oras turbūt visas iškrapštė lauk ax.gif
bandau jau daryti palangių apsivalymą, nes žiūriu, kad kažkaip per daug jau pas mane kvietkelių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 26, 06:49)
taip, čia cambrijos, o tas tamsus gumbas man atrodo sveikutis, tai pasiskaityk rojaus sodų forume pagrindinę info ir sėkmingai augink, tai labai lengva  ax.gif  Labai gražios kambrijos, ar tik ne iš bazės  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif




aciu 4u.gif 4u.gif nea, ne is bazes tongue.gif as ne LT gyvenu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 26 balandžio 2009 - 18:10
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 26, 16:08)
(čia turbūt aš viena neturiu ką veikti sekmadienio popietėmis ir smaksau prie kompiuterio ekrano  unsure.gif  na ką, lauksim vakaro  rolleyes.gif   mergaitės bent nuo ryto gražių foto pridėjo, yra kuo pasidžiaugti  wub.gif  )
Papildyta:
Tiesa, snickers, kada galim susitikti - perduočiau baltąją orchytę, tik prašom prižadėti, kad labai bus mylima  lotuliukas.gif

Kviečiu arbatos ar kavos ax.gif ...........Ką čia dar pažadėt blush2.gif .....ai, šokoladą doh.gif
QUOTE(muminukas @ 2009 04 26, 16:09)
šiandien gėlių bazės nedirba, o į maksimkas prekių neveža  lotuliukas.gif
pas mus vakar žolę pasėjom, po poros valandų lauke žemėti kaip kurmiai grįžom, tai irgi prie kompo pasmaksau  blush2.gif

Jau kokią fainą phalenopsį mamai pajamiau Hyperyje, liuksinis
O Hyperyje į salę kaip tik įstūmė naują stelažą dviaukštį apie 13,30 šiandien blush2.gif , paėmiau mamai tokią dryžiuotę ryškią- mama sužavėta :wub:Jaučiu vrysiu ryt vėl, gi anytai reik paimt Motinos dinos proga doh.gif , sklerotikė aš doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 26 balandžio 2009 - 19:09
sveikutes, as irgi is visu sodu grizau, nusvilus kaip vezys, oras geras, tai namie sedet nesinori blush2.gif
Papildyta:
beje Simre, tavo labai jau grazios gelytes, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif

jungiuosi prie ligonių. Jau skaitau jūsų kokią gal ketvirtą temą ir pagaliau pati turiu kuo pasigirti t.y. nauju džiaugsmeliu miniuku
user posted image

visas savo orchytes (visi phalikai) irgi sudėjau į albumiuką, jei kam įdomu čia
albumiukas
Atsakyti
na stai mano zadetieji cimbidziai smile.gif
cia zaliasis uz 25 litus - bendras vaizdas, lapai labai status, tad neisejo normaliai nufotografuoti...dabar zydi vienas stiebas - taciau jau auga ir antras smile.gif dar galvoju, bet ko gero ji padovanosiu wink.gif
user posted image
ir ziedai
user posted image
user posted image
kiti du pirkti uz 5lt - ju aukstis toks pat kaip stalo
user posted image
ant vieno dar likes ziedelis, stai koks jis smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 26 balandžio 2009 - 21:18
QUOTE(Napo @ 2009 04 26, 22:16)
jungiuosi prie ligonių. Jau skaitau jūsų kokią gal ketvirtą temą ir pagaliau pati turiu kuo pasigirti t.y. nauju džiaugsmeliu miniuku
user posted image


Nu nerealiai grazus miniukas wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
simre, nerealus miniukas... idomus koks, niekad neteko matyt thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2009 04 26, 09:39)
Laba rytas smile.gif
O čia šiaip man graži:
user posted image
user posted image


visos labaaai grazios, bet sita is viso suzavejo
swoon.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Napo @ 2009 04 26, 22:16)

visas savo orchytes (visi phalikai) irgi sudėjau į albumiuką, jei kam įdomu čia
albumiukas

nu jau grooooooooooooooozis wub.gif wub.gif
simres gelytes irgi wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 26, 22:17)
na stai mano zadetieji cimbidziai  smile.gif
cia zaliasis uz 25 litus - bendras vaizdas, lapai labai status, tad neisejo normaliai nufotografuoti...dabar zydi vienas stiebas - taciau jau auga ir antras smile.gif dar galvoju, bet ko gero ji padovanosiu wink.gif
user posted image


Labai gražus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 25, 18:47)
Katinas netinka  mirksiukas.gif

Turi tikti. katinas. Nes katinas visur tinka ax.gif tongue.gif lotuliukas.gif
http://www.ipix.lt/galleries/66517307/
Atsakyti