Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(simre @ 2009 04 26, 09:39)
Laba rytas smile.gif


Labai grazios gelytes, ypac antra, ketvirta-penkta wub.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 04 26, 08:24)
Labas rytas  smile.gif

na, aš irgi su klausimu - nuo kelių dirba panemunės tik gėlės?  biggrin.gif pirmadieniais dirba?


Parasyta, kad nuo 7h dirba, Kalminoj irgi parasyta, kad kai kuriom dienom dirba nuo sesiu, bet penktadieni drauge buvo ten 7:30 ir neisileido, kaip tik ta diena buvo nauja siunta gauta. Tai taip iseina, kad kaip nori taip dirba...
Atsakyti
Simre, wub.gif
-----------
Madmoisele, aciuks.gif ryt kaip tik rodysiu draugei aleksoto gėlių bazę, nesugeba rasti Europos prospekte gyvendama doh.gif tai gal reiks pakalbinti ir panemunėje paklaidžioti biggrin.gif
ji orxes turi, viena ok, kita miršta. tai įdaviau knygą perskaityti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 26, 09:39)
Laba rytas smile.gif
Kažkoks keistas miniukas:
user posted image

O čia šiaip man graži:
user posted image


wub.gif wub.gif wub.gif jau koks grozis
Atsakyti
sveikutes,vel kreipiuos pas jus patarimo-va kas darosi su mano orchidejauser posted imageo ji dabar labai zydi ,tiesa tie ziedai su juodais taskeliais,va
user posted image,gal galetumet patarti kaip pasielgti-nupjauti zieda ir bandyt persodinti?,kitos dvi kur salia auga,tai tokiu pozymiu neturi
Papildyta:
oij gal ne cia pataikiau ,ziuru dar kita tema yra blush2.gif ,cia gyrimosi-pasirodo ax.gif ,o as su bedom verysad.gif ,atsiprasau
Atsakyti
Labas,
QUOTE(vaiddaa @ 2009 04 25, 14:18)
Sveikos sveikos 4u.gif  O gal nelabai lotuliukas.gif

Va ka as siandien sau pasidovanojau ta proga kad islaikiau visus egzus sio semestro ax.gif

user posted image

user posted image

Jazau, va tokios aš ir norėčiau thumbup.gif , tokios, kur daugiau tų plėmų.

QUOTE(Vitulka @ 2009 04 25, 22:26)
aš vėl su savo bėdom  blush2.gif
kaip manot, atsigaus ar nevargt? labai susiraukšlėję labai
user posted image

Turiu ir aš panašią- lavoninę. Persodinau, stebiu ....... ir tikiuosi biggrin.gif .....viltis durnių motina doh.gif , ale ......
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 25, 22:26)
aš vėl su savo bėdom  blush2.gif
kaip manot, atsigaus ar nevargt? labai susiraukšlėję labai
user posted image
user posted image

as tai zinok nemesciau dar jos, tiesiog purksti kasdien reiketu ir gal dazniau laistti, aisku priklausomai nuo saknu bukles.
nes pasakysiu is patirties tokia pat turiu darbe lapai visi nuvyte susirauksleje, tai ja persodinau geru saknu radau gal 2, bet pasodinau i EXTRA substrata ir kasdien purskiau lapus. tai va po kurio laiko gele isleido 3 sakas, o lapai leisgyviai r dabar. rytoj pasisitengsiu ikelti foto kad pamatytum jog ir nuvytusiais lapais orchidejos yra gyvos smile.gif

QUOTE(simre @ 2009 04 26, 09:39)
Laba rytas smile.gif

Kažkoks keistas miniukas:
user posted image


labas rytas smile.gif
nerealaus grozio augalelis wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissti_: 26 balandžio 2009 - 12:15
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 25, 18:47)
bigsmile.gif  Gal pirkai hyper maximoje? Nes as lygiai tokia pacia siandien ciupinejau  lotuliukas.gif  Varciau, varciau as ja rankose... galvojau imt ar ne, nes karvytes dar neturiu tik keleta dalmantiniu. Ir tas lapelis taip idomiai isauges  ax.gif Bet nesuprantu kaip as jai atsispyriau ir nepirkau  tongue.gif  Siandien apie pietus buvo atveze pora stelazu phaliku, bet nieko ypatingo neradau. Ir man tokios nelabai sveikos pasirode. Didziosios daugumos lapai buvo pazeisti, pagelte, kai kuriuose skyles viduryje.
Katinas netinka  mirksiukas.gif



Aha hypermaximoj mirksiukas.gif dar dvi buvo, bet sita pasiemiau del to naujo ziedstiebio thumbup.gif Man dar tos labai grazios buvo kur tik ziedu krasciukai ruzavi, tokie dideli ziedai, bet atsispyriau smile.gif
Atsakyti
laba mirksiukas.gif gelninkes prasau pagalbos blush2.gif 4u.gif niekaip nesugebu ikelti foto.. schmoll.gif tai per didele,tai dar kas... g.gif as irgi nauja gelyte pademonstruociau... ax.gif ax.gif


P.S. simre ir rudaplauke -graziom gelytem 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2009 04 26, 05:49)
Sveikutes,  esu visiska naujoke orchideju auginime. Siek tiek pasimeciau bebandydama issiaiskinti, kokias dvi paskutines orchidejas isigijau... blush2.gif  Ar jos abi Cambrijos?    blush2.gif  Iki ju turejau tik falenopsius  ax.gif

aciu  4u.gif


taip, čia cambrijos, o tas tamsus gumbas man atrodo sveikutis, tai pasiskaityk rojaus sodų forume pagrindinę info ir sėkmingai augink, tai labai lengva ax.gif Labai gražios kambrijos, ar tik ne iš bazės lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(simre @ 2009 04 26, 09:39)
Laba rytas smile.gif
Negaliu nepasigirti  blush2.gif

Labas rytelis mirksiukas.gif
gražuolės bigsmile.gif
man elegant deborah kokia gražuolė.... blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Pasakykit, kas cia pas mane auga g.gif Tikejausi ziedkocio, o cia nesuprantu, lapeliai ant virsunes doh.gif
[attachmentid=175715]
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 04 26, 15:21)
Pasakykit, kas cia pas mane auga g.gif Tikejausi ziedkocio, o cia nesuprantu, lapeliai ant virsunes doh.gif
[attachmentid=175715]

Žinok, jau pas kelintą forumietę pastebiu žiedkotį su tokiu jį juosiančiu lapeliu, kuris nėra keikis blink.gif lotuliukas.gif thumbup.gif tad augink ir tikėkis žiedų drinks_cheers.gif
Atsakyti
(čia turbūt aš viena neturiu ką veikti sekmadienio popietėmis ir smaksau prie kompiuterio ekrano unsure.gif na ką, lauksim vakaro rolleyes.gif mergaitės bent nuo ryto gražių foto pridėjo, yra kuo pasidžiaugti wub.gif )
Papildyta:
Tiesa, snickers, kada galim susitikti - perduočiau baltąją orchytę, tik prašom prižadėti, kad labai bus mylima lotuliukas.gif
Atsakyti