Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo ir gyrimosi tema ;)

QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 14:37)
Tai sake sake... biggrin.gif Sake kad raibuoles dar truksta iki pilnos laimes lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O ta cimba milziniuka mamai nuveze. Siandien kazkoks itartinai geras rolleyes.gif
Papildyta:
Na pasirodau savo pirkinukus biggrin.gif

Miltonopsis (nepamenu kainos) Trys ziedstiebiai bigsmile.gif Labai skaniai kvepia wub.gif

user posted image

Irgi kazkas panasaus i miltonija biggrin.gif Kaina 7 Lt

user posted image

Liudisija Red Label nuzydejusi neseniai, kaina 5 Lt

user posted image

Visos kambrijos po 26 Lt biggrin.gif Labai labai skaniai kvepia pirmoji.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tiesa pirkau cimba rozini su dviem ziedstiebiais uz 60 Lt, bet jau padovanotas mamai biggrin.gif



superines geles thumbup.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(I.G.M. @ 2009 04 25, 09:14)
superines geles  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif  4u.gif

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 25, 08:07)

muminuk cia taskute  rolleyes.gif Bet laaaabai laaaabai grazi  wub.gif

Karvytem mes pavadinom mazdaug tokias:



aciuks.gif
tai karvyčių "plėmai" didesni? g.gif
---------
žiūrėkit, o aleksoto bazėj yra miniukų, ne tik orchių, ir anturių. tai jos tiesiog labai jaunos, ar jau ir visą gyvenimą būva tokios mini? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 04 25, 09:24)
aciuks.gif
tai karvyčių "plėmai" didesni?  g.gif
---------
žiūrėkit, o aleksoto bazėj yra miniukų, ne tik orchių, ir anturių. tai jos tiesiog labai jaunos, ar jau ir visą gyvenimą būva tokios mini?  unsure.gif

As zinok nezinau, cia tom karvytem pacios praminem, manau taisykliu nera kokios jos turi buti rolleyes.gif Siaip va pletmai kaip pas karve, tokiais lopais ir tiek ax.gif

Aleksoto bazej yra miniuku, o kaip ten su jais toliau bus as neisivaizduoju g.gif Nemanau, kad cia tokia veisle, man atrodo cia tie keikiai gal ar kas g.gif Gal kuri labiau ismananti paaiskins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 24, 21:49)
natūraliai iškilo klausimas - kas labiau ja rūpinasi, tu ar vyras?  lotuliukas.gif  ir kas ja labiau džiaugiasi?  ax.gif  lotuliukas.gif


pirmas klausimas kaip ir nereikalauja atsakymo mirksiukas.gif , o antra- vyras dziaugiasi kad as dziaugiuosi ir abu laimingi mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 22:13)
Man ir reiktu visokiom progelem vyrui tempt orches, negales burbeti, taigi jam cia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as tai isaiskinau, kad skintos geles ...nuzydes ir baigta, o orchidejos zydes vel ir vel bigsmile.gif Taip ir dovanojames as jam, jis man lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pabirze @ 2009 04 25, 08:18)
Labutis 4u.gif , kažin kaip su tom maximinėm naujom partijom? 4u.gif Ar pasipildė maximos naujom gėlytėm? g.gif

vakar Savanoriu max tai buvo privezta nauju po 15.99 , bet ju dauguma man pasirode tokios nuslabusios g.gif ziedeliai paglebe, o kurios tvirtesnes tai ne po daug ziedu ir pumpuru ir idomesniu radau tik gal 3
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
o as sakiau dabar jau nebepirksiu nauju, reikia truputi stabdyti arklius, nes jau vietos nera naujoms, dar karvytei vieta buvo palikta ir psio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 25, 09:01)
Aleksoto bazej yra miniuku, o kaip ten su jais toliau bus as neisivaizduoju g.gif Nemanau, kad cia tokia veisle, man atrodo cia tie keikiai gal ar kas g.gif Gal kuri labiau ismananti paaiskins smile.gif

Po kiek miniukai ir kokiu spalvu?
Na as irgi nesu ismananti, todel tik savo nuomone parasysiu. Miniukai tikrai ne keikiai. Iprasto dydzio falenosiu keikiai laikui begant uzsiaugina normalaus dydzio lapus, ju ir ziedai buna normalaus dydzio. Miniukai ir lieka miniatiuriniais. Auginasi miniatiurinius lapus ir ziedelius. Tas pats su tais midi multiflora. Ju lapai ir ziedai gerokai mazesni uz iprasto dydzio falenopsiu, bet net po keleto metu jie netaps iprasto dydzio falenopsiais.

Lorute, labai grziu gelyciu prisipirkai bigsmile.gif

Dabar svajoju apie raibuole. Jei pamatysit kuri kokia neiprasta, duokit zinoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 25 balandžio 2009 - 10:49
QUOTE(Lorute @ 2009 04 24, 22:42)
Mikuotuke, prisimeni kai stebejomes viena gele pamate, kuri buvo panasi siek tiek i kambrija, siek tiek i miltonija? Tai dabar ziuriu, kad ten tikriausiai matem zygopetalum  g.gif

žinau, kad kažką matėm, o kaip tas kažkas atrodė, nebeatgaminu doh.gif ale tu matai, ko galima rasti? blink.gif
dar vakar pagalvojau - aš tai pirkau neskaičiuodama pinigų, bandžiau pamąstyti, kiek išleidau, pasimečiau, bet supratau, kad tokie pasivažinėjimai = skylė piniginėj lotuliukas.gif bet užtat po to kaip ramu rolleyes.gif nieko nebereikia, gėlių alkis numalšintas rolleyes.gif lotuliukas.gif
dabar tik vardinių gėlyčių kantriai lauksiu ir viskas (tikiuosi, nesusigundysiu dar kuo nors!) lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fonda @ 2009 04 25, 01:51)
PAVASARINIAI STEBUKLAI ČIA NUOLAT VYKSTA... 4u.gif Nespėju net sužiūrėti, kaip sparčiai vis naujų ir vis sudėtingesnių orchyčių įsigyjat. Aš, aišku, ramiai, lėtai... blush2.gif pasibudino rūsiuos lauko gėlyčių, bet dar ankstoka sodinti lauke. Neskaitant daržovių. Su Phaleanopsiukais susistabdžiau ties 30. Nes ...bulvės juk žydės... ax.gif  tongue.gif  http://www.ipix.lt/galleries/66517307/

Aš ne į temą, bet pritarsiu Fondai - gerai, kad dabar pavasaris, rūpi įvairūs lauko augalai, daržovės, nes truputį nusikreipia dėmesys nuo orchidligės thumbup.gif rami kapstausi ir persodinėju savo pomidoriukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 25, 11:05)
labas rytas  4u.gif
o as sakiau dabar jau nebepirksiu nauju, reikia truputi stabdyti arklius, nes jau vietos nera naujoms, dar karvytei vieta buvo palikta ir psio  biggrin.gif

aha, palauk, aš tau miniukų paieškosiu devil.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 04 25, 11:49)
Po kiek miniukai ir kokiu spalvu?
Na as irgi nesu ismananti, todel tik savo nuomone parasysiu. Miniukai tikrai ne keikiai. Iprasto dydzio falenosiu keikiai laikui begant uzsiaugina normalaus dydzio lapus, ju ir ziedai buna normalaus dydzio. Miniukai ir lieka miniatiuriniais. Auginasi miniatiurinius lapus ir ziedelius. Tas pats su tais midi multiflora. Ju lapai ir ziedai gerokai mazesni uz iprasto dydzio falenopsiu, bet net po keleto metu jie netaps iprasto dydzio falenopsiais.

Lorute, labai grziu gelyciu prisipirkai  bigsmile.gif

Dabar svajoju apie raibuole. Jei pamatysit kuri kokia neiprasta, duokit zinoti  ax.gif

Miniukai aleksote po 13 Lt violetiniai, balti ir dryzuoti violetiniai. O tie didesnieji po 18 Lt ivairiausiu spalvyciu.
Raibuoles aleksote labai labai grazios po 42 litus, o prie onkologinio nuzydejusios po 5 Lt.

Paziurekit ka maniskis, tas didesnis uz miniuka, sugalvojo doh.gif lotuliukas.gif Ant didesniojo stiebelio isskleide iparstinius ziedelius, o va ant mazojo- peloric ziedeli padovanojo lotuliukas.gif wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Lorute, kaip gražu bigsmile.gif siurprizas tas falenopsiukas wub.gif bet kokia žiedlapių forma įdomi blink.gif banguota! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 25, 12:55)
Lorute, kaip gražu  bigsmile.gif  siurprizas tas falenopsiukas  wub.gif  bet kokia žiedlapių forma įdomi  blink.gif  banguota!  blink.gif

Nu tikrai kazkaip idomiai ji mane nustebino lotuliukas.gif
Atsakyti