Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

sveikos mamytės:) smile.gif nu ką, pasiskaičiau aš čia visokiausių nuomonių ir nusprendžiau, kad negaliu likti nepasisakius pati mirksiukas.gif pernai baigiau Ąžuolyno vidurinę ir drąsiai galiu pasakyti, kad tai puiki mokykla tiek mažiukams pradinukams, tiek vyresniesiems. nors iki penktos klasės nesimokiau joje, bet puikiai pažįstu daugumą pradinukių, žinau kaip jos myli savo darbą ir stengiasi dėl mokinių. tik pasikartosiu-DAUGUMA. jei domina Valinskienė-tai mokytoja be galo mylinti savo darbą, ji visada stengiasi sugalvoti naujų būdų vaikams sudominti, padėti tiems, kuriems prasčiau sekasi. taip pat ir popamokinės veiklos nepamiršta-turi(ar bent jau turėjo) teatriuką, mergaičių rankdarbių būrelį. žodžiu, jei man reikėtų rinktis, tai tikrai rinkčiaus Valinskienęwink.gif
kalbant apie saugumą pradinukų, tai jie mokosi atskiruose flanguose, su dičkiais susiduria dažniausiai tik valgykloje bei bufete(na, nebent nelabai rūpinasi mokytojų prašymais nelakstyti po visą mokyklą pertraukų metu;))
dar labai noriu pagirti mokyklos direktorių-puikus žmogus, labai rūpinasi mokykla, nežiūri į mokinius iš aukšto, stengiasi su jais bendrauti, aiškintis ir spręsti problemas kartu.

Papildyta:
beje, dėl to bendradarbiavimo su minties gimnazija, tai man labai liūdna-pirmiausia, dėl to, kad mūsų mokykla tik 8-metė liko, o antra, tai labai gaila tų mokinių, kurie i 9 klasę Mintin eina. jiems košmaras ten būna, kadangi dėl daugybę metų besitęsiančios konkurencijos Minties mokytojai visai negerbia ir netgi"sodina" ąžuolyniečius. vat todėl ir krenta jų mokymosi vidurkis. tikrai ne todėl, kad ąžuolyne prasčiau paruošia. to įrodymas-iš Minties išmesti mokiniai ateidavo į Ąžuolyną kol dar 12 klasių buvo, čia gerai baigdavo ir puikiai įstodavo į aukštasiai mokyklas bigsmile.gif tongue.gif
na, tikiuosi bent kiek padėjau savo nuomone;)
Atsakyti
As siuo metu mokausi Azuolinkeje ir galiu pasakyti, kad tai mokykla kaip mokykla... Yra labai geru nuostabiu sauniu nerealiu mokytoju (pvz.: visu mylima istorike L.Jarackaite, kuri desto ir minty) yra ir kazkokiu senbezdu kaip Klaracka (vaiksciojantis anekdotas:kalius, magnius, auksius, cigonai jus)

Su lituaniste musu klasei nepasiseke, nemoko tiesiog, tenka papildomai vaikscioti... Bet yra labai stipriu.

Pradinese as mokiausi pas Zivile Bozkiene - dekinga jai nerealiai!!! 4u.gif Savo vaikucius tik pas ja!!! Labai stipriai moko (turiu giminiu mokytoju, tai mate), beto organizuoja kaledinius vaidinimus, pati moko muzikos. Beje - kiek mokiniu baige pradine pazista natas penklineje? Ziviles - visi! Kai penktokai ateina pas mokytojus ir pasako, kad Ziviles paruosti, tai is karto visi zino, kad bus labai labai stipri klase.

Muzikos mokytoja - koks nesveikas debilas pasake kad ji isprotejusi??? I snuki tuoj gaus!!! Mes klausomes operu, mokomes kas yra oratorijos, operetes, arijos, uvertiura ir pan. Beto dainuojam,o sutartines net 3 balsais! Rasom kontrolinius is muzikos klausymo, net baleto muzikos atskirus gabalus turejom atpazinti! O pati mokytoja labai faina, tokia su humoru. I pamoka einam tiesiog atsipalaiduoti.

Direktorius - nuostabus! Pamokas veda labai profesionaliai, isties labai labai gerai moko.

Biologija geriausiai desto Kutorgiene - su ja, net nieko nepasikartojusi, vilniaus miesto olimpiadoje uzemiau 2 ir 3 vieta. Venskiene - prastesne, bet jeigu nori mokytis tikrai pades, duos papildomos informacijos ir pan. Jos mokoma uzemiau respublikineje olimpiadoje 1 vieta( tiesa teko paciai smaaaaaaaaaaarkiai pavargti ir papluseti).

Matematike Kazanskiene - ir gerai ismoko ir moka issklaidyti klaseje itampa. Turi gera humoro jausma, tai smagu su ja paplepeti. Beto as paprasiau papildomu uzdaviniu pakartojimui, tai ir atsviete ir suzymejo kuriuos daryti, kuriu ne ir siulesi dar padeti. Mano klasiokas vln matkes olimpiadoje uzeme 2 vieta vien jos paruostas.

Vokieciu kalba man desto N.Simkiene - labai atsidaves zmogus. Isties paziurejau licejaus (as astuntoke, siemet bandysiu laime ten stoti) testa vokieciu kalbos, tai problemu nekilo - pasirode labai lengvas. O mokytoja tikrai per galva del musu verciasi - sviecia visokius testus, medziaga, teksto suvokimo uzduotis. Siemet jos iniciatyva visi dalyvavom vertimo konkurse.

Pilietini ugdyma desto irgi labai puikiai - atrodytu nuobodus dalykas bent man yra tikrai idomus ir tikrai daug ismokau.

Istorija - visi, zinantys Jarackaite, paliudis kad ji nuostabi mokytoja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


zodziu nereikia cia dergti azuolyno - normali mokykla... o jeigu yra klausimu tai galiu turbut objektyviausiai i juos atsakyti - mano naujienos dar "karstos", tad klauskit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusta @ 2007 03 31, 20:52)
Istorija - visi, zinantys Jarackaite, paliudis kad ji nuostabi mokytoja  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Na taip, aš irgi esu girdėjusi, kad Lolita Jarackaitė yra labai stipri, puikiai išmananti savo dalyką ir, kaip nekeista, linksma istorijos mokytoja thumbup.gif

O kaip Ąžuolyne lietuvių kalbos mokytojai? g.gif
Atsakyti
Sveiki,

na ir as ikisiu savo trigrasi. Baigiau kadais (labai seniai) Azuolyno (tada dar 50) vidurine. Nebuvau nei labai patenkinta nei nelabai. Bet matyt sentimentai liko, nes savo dukra paleidau irgi i ta pacia mokykla. Dabar astuntoke. Nors tuomet galejau rinktis - Minties dar tada irgi turejo net ir pradines klases. Galiu pasakyt viena: labai labai gailiuosi sito savo sprendimo. Priezastys isvardintos daugelio cia pasisakiusiu anksciau. Tiesa, pradineje buvo viskas OK. Mokytoja buvo Ramune Valinskiene, tikra saunuole, aciu jai. Bat jau perejus i dalykine sistema... Pakraupau, kai supratau kad desto tos pacios nukvake vistos, kurios nupeze buvo jau ir mano laikais - chemike Klara, biologe Venckiene... Koshmaras kazkoks ! Direktorius Tavoras pats yra neblogas geografijos mokytojas, bet kaip direktorius, tai toks vaizdas kad mokykloje visishkai nesusitvarko. Pries metus mano dukrai anglu kalbos pamoku pavyzdziui nebuvo DU MENESIUS is eiles. Mat nebuvo mokytojos. Pavaduoti aisku niekas ir nesiruose. Tai ka, cia gerai organizuotas mokymas ??? Ir siaip, sitoje mokykloje iprasti dalykai yra paleidinejimas is pamoku, ypac jei mokytojas serga. Nieks nesivargina pavaduoti. Mokymo lygis ish praktishkai visu dalyku yra tikrai zemas. Turiu su dukra papildomai uzsiimineti vos ne kasdien, nors ji nera nei negabi nei tingine. Sitoj mokykloj fokusai kas diena. Liepiu pvz. dukrai pries aiskinantis algebra persiskaityti vadovelio skyriu kuriame destoma reikalinga teorija. Atsakymas: mokytoja [Kazanskiene] LIEPE mums vadovelio neskaityti, nes is to nera naudos !!! Kitas nesenas fokusas: tik neseniai paaiskejo, kad astuntokams bus 'ziniu patikrinimas' (ne egzaminai, o galas zino kas). Spiriu dukra, kad jau pradetu ruostis. Sako, kad niekas nieko nepranesa... vel spiriu, kad kreiptusi i lietuviu mokytoja, kad suzinoti. Mokytojos atsakymas: 'nieko nezinau apie joki ziniu patikrinima'... ir tai likus vos pusantro menesio !!! Zodziu esu paklaikus ir neisivaizduoju, kaip dukra mokysis bet kurioj gimnazijoj su tokiu paruosimu.

Tiesa, tiems kas cia iesko narkomanu, tai galiu pasakyt savo nuomone (ne zinias nes ju neturiu): visose mokyklose yra visokiu vaiku, tame tarpe ivairaus plauko rukoriu, alkoholiku, narkomanu, nusivalkiojusiu mergeliu... ivedus privaloma 10 klasiu mokyma, problema dar didesne - mano laikais 'perestukinus' ishproforientuodavo po 8... Bet - vaikai tai buna visokie, bet va mokytojai ir mokyklu administracija skiriasi... deja...
Atsakyti
QUOTE(zuvedra @ 2007 04 24, 14:28)
Sveiki,

na ir as ikisiu savo trigrasi. Baigiau kadais (labai seniai) Azuolyno (tada dar 50) vidurine. Nebuvau nei labai patenkinta nei nelabai. Bet matyt sentimentai liko, nes savo dukra paleidau irgi i ta pacia mokykla. Dabar astuntoke. Nors tuomet galejau rinktis - Minties dar tada irgi turejo net ir pradines klases. Galiu pasakyt viena: labai labai gailiuosi sito savo sprendimo. Priezastys isvardintos daugelio cia pasisakiusiu anksciau. Tiesa, pradineje buvo viskas OK. Mokytoja buvo Ramune Valinskiene, tikra saunuole, aciu jai. Bat jau perejus i dalykine sistema... Pakraupau, kai supratau kad desto tos pacios nukvake vistos, kurios nupeze buvo jau ir mano laikais - chemike Klara, biologe Venckiene... Koshmaras kazkoks ! Direktorius Tavoras pats yra neblogas geografijos mokytojas, bet kaip direktorius, tai toks vaizdas kad mokykloje visishkai nesusitvarko. Pries metus mano dukrai anglu kalbos pamoku pavyzdziui nebuvo DU MENESIUS is eiles. Mat nebuvo mokytojos. Pavaduoti aisku niekas ir nesiruose. Tai ka, cia gerai organizuotas mokymas ??? Ir siaip, sitoje mokykloje iprasti dalykai yra paleidinejimas is pamoku, ypac jei mokytojas serga. Nieks nesivargina pavaduoti. Mokymo lygis ish praktishkai visu dalyku yra tikrai zemas. Turiu su dukra papildomai uzsiimineti vos ne kasdien, nors ji nera nei negabi nei tingine. Sitoj mokykloj fokusai kas diena. Liepiu pvz. dukrai pries aiskinantis algebra persiskaityti vadovelio skyriu kuriame destoma reikalinga teorija. Atsakymas: mokytoja [Kazanskiene] LIEPE mums vadovelio neskaityti, nes is to nera naudos !!! Kitas nesenas fokusas: tik neseniai paaiskejo, kad astuntokams bus 'ziniu patikrinimas' (ne egzaminai, o galas zino kas). Spiriu dukra, kad jau pradetu ruostis. Sako, kad niekas nieko nepranesa... vel spiriu, kad kreiptusi i lietuviu mokytoja, kad suzinoti. Mokytojos atsakymas: 'nieko nezinau apie joki ziniu patikrinima'... ir tai likus vos pusantro menesio !!! Zodziu esu paklaikus ir neisivaizduoju, kaip dukra mokysis bet kurioj gimnazijoj su tokiu paruosimu. 

Tiesa, tiems kas cia iesko narkomanu, tai galiu pasakyt savo nuomone (ne zinias nes ju neturiu): visose mokyklose yra visokiu vaiku, tame tarpe ivairaus plauko rukoriu, alkoholiku, narkomanu, nusivalkiojusiu mergeliu... ivedus privaloma 10 klasiu mokyma, problema dar didesne - mano laikais 'perestukinus' ishproforientuodavo po 8... Bet - vaikai tai buna visokie, bet va mokytojai ir mokyklu administracija skiriasi... deja...


Dėkoju už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Pasimeciau unsure.gif Siais metais i pirma klase...nors yra Sausio 13 mokykla ant kiemo, bet prisiskaiciau cia visokiu graziu zodziu, uzrasiau vaika i Azuolyna.
Dabar kankinuosi: bus toli eiti, kaip gris i namus... , nes kol kas mano vaikas - vistukas konkretus doh.gif Gal butu geriau leisti "ant kiemo"...
Bet is kitos puses - pirmos klases vaikui labai svarbu, kad neatmustu noro mokytis, kad butu mokymo sistema, kantri mokytoja. Uzrasiau pas Z. Bozkiene, manau vis vaikas klausys, nes jaunesnes - ne autoritetas. g.gif Sausio 13- osios mokytoja jaunesne (nors irgi girdejau geru zodziu apie ja).
Nu padrasinkit kas nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilniete @ 2007 05 04, 11:54)
Uzrasiau pas Z. Bozkiene, manau vis vaikas klausys,


Nu Živilė Božkienė tai tikrai puki mokytoja, nors ne jauna, bet ji dirba iš pašaukimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2007 05 05, 14:26)
Nu Živilė Božkienė tai tikrai puki mokytoja, nors ne jauna, bet ji dirba iš pašaukimo  thumbup.gif

Dziaugiuosi, kad renkates "Azuolyna". Visai fan mokykla. O sakau taip todel, kad sia mokykla baige mano vyras, dukte ir dar tebesimoko sunus!:)
Skaitau as cia visokius plepalus ir stebiuosi. Juk nepriklauso viskas nuo mokyklos. Jei vaikas nesimokys, neklausys per pamokas, praleidines pamokas - ar tai tik mokyklos problemos?!
Mums buvo labai lengva apsispresti - vyras pasake: as baigiau sia mokykla, baigs ir mano vaikai.Mes tikrai dziaugiames tuo, kad puikus mokyklos direktorius, nuostabus mokytojai, klases aukletoja Laura Arlauskiene, daug renginiu, ekskursiju.
Jei pasidometume kitomis mokyklomis, manau visose visko galima rasti ir gal dar "baisiau" negu "Azuolyna".smile.gif
Atsakyti
Aciu jums, mamukai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pats esu baiges "Azuolyno" vidurine. Labai faina mokykla. Aisku turi savu minusu, bet nera ji tokia prasta.

QUOTE
Liepiu pvz. dukrai pries aiskinantis algebra persiskaityti vadovelio skyriu kuriame destoma reikalinga teorija. Atsakymas: mokytoja [Kazanskiene] LIEPE mums vadovelio neskaityti, nes is to nera naudos !!!


Kazkaip labai uzkliuvo shitas teiginys. smile.gif Kazanskiene labai puikiai paruoshia ir be vadovelio. Kazkaip sugebejau gauti is matematikos egzamino 99 proc. Ir viskas Kazanskienes deka. Jos duodami uzdaviniai ir teorija ant lentos zymiai aukstesnio lygio nei vadovelis.
Atsakyti
Tai va butent - is knygos pasprendziame tik kokias 1-2 dienas, o po to imam zymiai aukstesni lygi ir juokas ima ziurint i vadovelinius uzdavinius. Visa teorija esanti knygoje yra uzsirasoma i sasiuvinius, paprastai dar ir papildyta ar su pavyzdziais. O knygoje daznai teorija buna supaprastinta arba labai neaiski, tad skaityti nenuodinga bet ir nenaudinga.


Z.Bozkiene - nereali mokytoja, labai gerai parengia visuose dalykuose: nuo lietuviu kalbos iki muzikos, organizuoja renginius ir vaidinimus svenciu metu (pvz.:per kaledas), vezasi i ekskursijas. Tikrai nenusivils kas pas isleidzia savo vaikus thumbup.gif
Atsakyti
Mano manymu Minties gimnazija palaipsniui degradavo. Bent jau sprendžiu iš savo, dukterėčios ir sūnaus patirties.
Pakanka tik palyginti Ąžuolyno ir Minties tinklalapius internete. Gimnazijai, taikiusiai į tiksliųjų mokslų lyderius, iš viso turėtų būti gėda.4u.gif
Be to, vien užėjus į mokyklą palyginkit, kur daugiau tvarkos, ar "chuliganų" Ąžuolyne ar buvusioj "elitinėj" Mintyje. angel_sadangel.gif
Atsakyti