Įkraunama...
Įkraunama...

Ąžuolyno progimnazija

QUOTE(leo11 @ 2006 09 07, 15:51)
Atleiskite, bet ir as neistveriau... Kaip galima sitaip dergti mokykla? Kazkodel apie ja gerai pasisako tik tie, kurie yra su ja susije, ar mokesi...
o visa kita nuogirdos... Manau, kad sioje mokykloje tikrai yra mokytoju, kurie paruosia egzaminams ir mokiniai gauna net 100 balu...As esu uz Azuolyna ir tikrai gerbiu sia mokykla...
Kaip jum patinka toks vienos mokytojos is Minties pasakymas pirma diena atejusiems Azuolyno mokiniams:"Jus esate atsilikeliai, nieko nemokat, Azuolynas nieko vertas." Ar tai etiskas mokytojo elgesys pirma karta matant mokinius? As buvau sokiruota... verysad.gif
Labai liudna, kai sitaip atsiliepia ypac tie, kurie niekaip nesusije su Azuolyno mokykla...


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 100 proc sutinku
KAi zmogui sakoma, kad tu debilas, tai atmusa bet koki nora deti bet kokias pastangas.

QUOTE(Alchemie @ 2007 01 16, 21:06)
Siaip jau kiek zinau, vieno nenuoramos mokinio mama, kai jai buvo pasiulyta gal paieskoti kitos mokyklos, ji apie Azuolyna pasake taip: ne uz ka, nes ji dirbanti narkologijos centre nemate dar nei vieno pranesimo apie mokinius vartojancius narkotikus is Azuolyno mokyklos.. o mokyklos tiesiog skiriasi viena humanitarine, kita matematine (Minties) taigi vien delto, akd jos skirtingos neverta kritikuoti, visur yra visokiu mokytoju ir tose paciose privaciose mokyklose.


Nieko ir as apie narkotikus nesu girdejus. Bent jau mokykloje jais ne prekiauja. Kas vyksta uz mokyklos ribu, kaip ir uz namu dur - nesusaugosi.
O del mokyklu paruosimo: ar mamos pacios nesimoke ar is medzio iskritusios (atleiskit bet nesusilaikiau), juk yra vieni gabus tiksliems kiti humanitariniams mokslams. Treti is vis uzsidirbti gali tik fiziniu darbu. Tai kad nenorekim jau taip, kad visi vaikai butu genijais. Jei pas vaika teisinga motyvacija (pradzia eina is tevu), bei mastanti galvele tai ir mokosi jis gerai. Ir ne svarbu kokioje mokykloje mokinsis: azuolyne ar gimnazijoj. Jei negabus, negabus niekur. Mokosi mano dukra puikiai Azuolyne, bet galiu pasakyti ner cia ko taip jau pustyti Minties - ji galvoja jau siandien neiti i Minties gimnazija, o stoti i KTU gimnazija. Tai kad imam bet kokia mokykla ir visada atsiras geresniu. Dukra dalyvauja Kenguroje ir Bebro olimpiadose, ne pirma LT ir ne 50 -simtuke, bet rezultatai mane tenkina. Palyginus balu skaiciu - nedaug nuo pirmaujanciu atsilieka. Zinau kur jos spragos - issiblaskius, bet ji pas mane svajokle, kai prispaudziama -padaro viska puikiai. Be to kas liecia profiliu - nebera jau nevienoje mokyloje ju (nei Minties, nei Azuolyno) Tiesiog vienodai stipriai visus dalykus spaudzia.
O jau taip ne graziai dergtis ant mokyklu schmoll.gif schmoll.gif Tikrai nepritariu tam. Visi norim kad vaikai lankytu tvarkinga, pavyzdinga svaria, stipria paruosimo atzvilgiu mokykla. Na ir lanko mano draugu dukra stipriausia, geriausia ir turtingiausia Vilniuje mokykla ir astuntoke (kukli mergina) del klasioku dergimosi (visi grietineles vaikai ir ji is tokiu), norejo is vis is namu iseiti. Na ir kas is to, kad tevai isaukleti, daktarai, teisininkai, verslininkai, issilavine ir turi pinigu leisti vaikus i geresne mokykla - kad tiems vaikams ten gyvenimo nera. Plaukai piestu stojasi, kai paklausai ka isdarineja, o mokytojai bijo vaikams ka nors pasakyti - teveliai smarkiai mokykla remia doh.gif . O tarkim isivaizduokit, kad jusu pavyzdingoje seimoje vaikas taps padauza, neisaukletas, narkomanas - kas kaltas? mokykla? vot ir ne? Visu pirma bendravimo nebuvimas su tevais (arba jis yra, bet tik pavirsutiniskas, arba sudarantis iliuzija, kad geras). Kai nera normalaus pripazinimo ir suvokimo seimoje, tada bandoma bet kokiais budais isitvirtinti tarp benraamziu, tada ir ieskomos "krutos" kompanijos ir juose reiskiamasi. O tada ar jus noresit leisti savo vaika tarkim i tokia mokykla kur renkasi tokie pat kaip ir jis tai dienai? Aisku ne - PRESTIZAS NELEIS! Tik paskui pagalvojama apie vaika! Svarbiausia reikia patiems moketi vaikui uzbrezti tiksla, paskui pagalbos prasyti is pedagogu, o nesuversti visko ant ju, o paskui sakyti, kad mokykla bloga, nepriziurejo, nepriverte. Jei mano dukra sako, kad speja per pamokas viska padaryti ir nosi krapsto, as jai nuperku papildomu pratybu ir duodu i mokykla, kad sprestu pagal temas, kai padaro viska is klases ir namu darbu. Ir nesvarbu koks dalykas: anglu, lietuviu, matematika ir t.t. Visuose pamokose turi papildomu uzduociu knygas ir dirba. Mokytojos tuo tenkinasi. Vaikas uzsiemes, o ka nesupranta, mielai paaiskina. O jei netinka kiek uzsiima, tai papildomai galima uzsiimti su vaiku, ar mokytoja nusamdyti. Juk nemanot, kad pagimdet atidavet i mokykla, o mokykla turi isaukleti, ismokinti ir padeti istoti i universiteta.
Mano nuomone tokia: Tevai ir mokykla turi dirbit ranka rankon, pagrindai ateina is seimos, mokykloje jie itvirtinami. Jei kazkas vyksta ne taip, tada kartu ieskoma sprendimu - bent jau Azuolyno mokykloje as tai maciau (silpniau besimokancio hiperaktyvaus mokinio mama kartu su aukletoja ieskojo berniukui mokymosi buda, kad neatsiliktu nuo bendraamziu - ir labai vykusiai). Tuo metu is Minties gimnazijos itariu butu isspirtas kaip ne visprotis (jeigu vertinti jusu aprasymus apie mokytoju komentarus del mokiniu is Azuolyno). Lengva destyti vaikams kurie viska supranta is puses zodzio, o tu sugebek ismokinti sudetingiau beimokanti vaika - uz tai lenkiu galva pries Azuolyno mokytojus aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
As mokausi Minties gimnazijoje ir galiu pasakyti,kad daugiau nei puse musu klases kitais metais norime keisti mokykla ;/ Ir Azuolyno mokykla yra daug geresne,bent jau mano bendraamziu nuomone.Ten i mokinius ziurima ne kaip i nusikaltelius,atsilikelius ir pan. Kaip yra daroma Minty ...
Atsakyti
Sitos dvi mokyklos visada konkuravo. Minties senesne, o Azuolyno naujesne, bet dabar tai neturi jokios reiksmes, gal tik pagal statusa...bet pasirasau po agniushos pasisakymu ir zinokit, kaip dziaugiuosi, kad yra taip mastanciu mama ir taip dirbanciu mokyklu. As galvoju, kad jei mano maziui nesiseks jo mokykloje 9tikiuosi, akd viskas bus gerai) as visada turesiu galimybe ji pervesti i savo mokykla, kur mane pazista, atsimena ir kur as gausiu atsaka ir pagalba su vaiko auklejimu ir ugdymu.
Kiekvienas laisvas pasirinkti, kur leisti vaika, bet kai ateina laikas su gimnazijom, atrodo, kad zodi jau gali tarti ir vaikai.
Manau, kad Minties gimnazija gera, bet tiesiog mokytojams ir aplinkai reiktu keisti poziuri i vaikus, mokinius ir ju seimas, kuris jau per ilgai uzsikonservaves (ne maziau nei 20 metu blink.gif doh.gif )
Beje, kai buna rugsejo pirma ir galiu nueiti, as nueinu ir pasveikinu savo mokytojas ir tikrai nuosirdziai padekoju uz tai, ka man dave
Atsakyti
Man teko garbė (ar negarbė) kadaise mokytis abiejose mokyklose: pirmos trys klasės 50-ojoje (dabar Ąžuolyno), paskui 40-ojoje (dabar Minties). Baigiau 1992-aisiais ir suprantu, kad nuo to laiko daug vandens nutekėjo, bet teko girdėti, kad mokyklos keičiasi ne taip greitai...
Taigi: Ąžuolyne yra laisvesnė atmosfera. Ta mokykla labiau orientuojasi į humanitarinius mokslus (seniau buvo klasė su sustiprintu vokiečių kalbos mokymu).
Minties mokykla (ar gimnazija) orientuota į tiksliukus. Aš pati baigiau matematinę klasę ir paruošimu tiksliesiems mokslams buvau labai patenkinta. Tuo tarpu humanitarinių mokslų (kalbų, istorijos, geografijos...) mokytojai anaiptol ne visi buvo verti pagarbos... Daug šios mokyklos auklėtinių įstodavo į ekonomiką, matematiką ir informatiką. Bet pati atmosfera mokykloje buvo kiek įtempta. Buvo trinties tarp moksleivių ir kai kurių pedagogų.
Negalėčiau pasakyti nieko iš tikrųjų blogo nei apie vieną, nei apie kitą. Leisčiau savo vaikus tiek į vieną, tiek į kitą - priklausomai nuo gabumų matematiniams arba humanitariniams, bet šiuo metu dairausi mokyklos su sustiprintu prancūzų kalbos mokymu - tokia jau mūsų šeimos situacija...

Atsakyti
Kaip keista kai cia uzvedet tema apie narkotikus mokykloje..Kur ju nera tik nereiskia to, kad jusu vaikas tuo uzhsiims. Galiu palygint azuolyno vidurine ir zveryno gimnazija. Pastarojoj tikrai buvo daug daugiau ir nusikaltinu ir narkomanu ar kaip ten juos pavadinsi. O del mkytoju azuolyne tai nera ten jie tokie jau slabni jkaip kai kurios sako anglu mokytoja tikrai gerai griebia matematika istorija irgi. Na paruosimas tikrai geras bet jei mokinukai pritingi tai mokytojai ir nevisagaliai. Tie kurie tikrai supranta kad reik geru rezultatu tai juos ir turi beje ne tik mokytojai turi stengtis vaikus sudomint bet ir tevai namuose truputi priremt kad namu darbus darytu. Juk pamokos tik 45 minutes o namu darbai tikrai daug ka duoda. Bet kadangi musu atzalos sedi paskutiniu metu tik prie kompiuterio tai ka daugiau ir besakyt smile.gif Tikrai nesiskundziu ta mokykla. bigsmile.gif Na o tie kurie uzhsiima senais triukais azuolyno juodinimo tai susiraskit kitu budu nes ir pries 20 metu ta pati kalbejot 40 super o 50 paskutinis kakutis biggrin.gif Tarp kitko kas azuolyne dar gerai kad mokytojai yra labai supratingi ir bendrauja su mokiniais normaliai ne taip kai kitoje mano anksciau paminetoje zveryno gimnazijoje tu esi mokinys o as mokitojas ir viskas tuom buvo pasakyta.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheila;* @ 2007 02 17, 19:53)
As mokausi Minties gimnazijoje ir galiu pasakyti,kad daugiau nei puse musu klases kitais metais norime keisti mokykla ;/ Ir Azuolyno mokykla yra daug geresne,bent jau mano bendraamziu nuomone.Ten i mokinius ziurima ne kaip i nusikaltelius,atsilikelius ir pan. Kaip yra daroma Minty ...


.... nejau taip blogai toj gimnazijoj unsure.gif ...mano vyresnioji dukra ruosias si rudeni ten eit . Dabar lanko Azuolyno vidurine . Pasiskaicius , daros baisu , nes jai mokslai netaip gerai sekas kaip noretusi ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2007 01 15, 13:01)

O gal kas nors ką nors žino apie dabartinių ketvirtokų mokytojas - Viliją Dirsienę, Ramunę Valinskienę, Živilę Božkienę? Kaip suprantu, rudenį jos mokys pirmokėlius.

Niekas nieko nežino? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2007 03 14, 08:25)
Niekas nieko nežino?  doh.gif


man sake Valinskiene gera smile.gif
O siaip visos jos pakankamai stiprios pedagoges mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agniusha @ 2007 03 16, 01:04)
man sake Valinskiene gera  smile.gif
O siaip visos jos pakankamai stiprios pedagoges  mirksiukas.gif


Kai vaiko paklausiau, kokia jam mokytoja patiktų - atsakymas buvo trumpas: jauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2007 03 16, 10:30)
Kai vaiko paklausiau, kokia jam mokytoja patiktų - atsakymas buvo trumpas: jauna  doh.gif


Na kiek zinau ji nera labai jauna, bet vienas faktas tikslus -turi progresyvinio mokymo tradicijas. Pamokos idomios ir su fantazija thumbup.gif . Vaikams labai patinka mirksiukas.gif O kaip Tavo vaikui patiks - negaliu pasakyti - kiekvienas turi savo poziuri (tiek vaikai, tiek suauge) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2007 03 14, 08:25)
Niekas nieko nežino?  doh.gif


Parašau, ką aš žinau apie šias mokytojas, gal pravers blush2.gif

Živilė Božkienė - nėra jauna, bet labai maloni, paprasta, rūpestinga, kiek žinau - dauguma jos buvusių klasių - vienos iš geriausių, elitinės mirksiukas.gif

Ramunė Valinskienė - maloni, gerai dėstanti, kūrybinga, pamokos būna tikrai įdomios mirksiukas.gif

Vilija Dirsienė - nieko nežinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2007 03 28, 09:01)
Parašau, ką aš žinau apie šias mokytojas, gal pravers  blush2.gif

Živilė Božkienė - nėra jauna, bet labai maloni, paprasta, rūpestinga, kiek žinau - dauguma jos buvusių klasių - vienos iš geriausių, elitinės  mirksiukas.gif

Ramunė Valinskienė - maloni, gerai dėstanti, kūrybinga, pamokos būna tikrai įdomios  mirksiukas.gif

Vilija Dirsienė - nieko nežinau  doh.gif


Vilija Dirsienė, atrodo, šiais metais tik pirmąją pradinukų laidą išleis. O mes greičiausiai rinksimės Ramunę, jei dar nepavėlavom...
Atsakyti